POŻEGNANIE MATURZYSTÓW – ROCZNIK’96

„To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. Tymi słowami W. Churchilla pożegnaliśmy naszych maturzystów w czasie uroczystego apelu 24. kwietnia.
Spotkanie rozpoczęło się od występu zespołu „Też ładnie”. Następnie uhonorowano ucznia naszej szkoły Marcina Koniecznego z kl. 2 d Nagrodą P. Prof. Bronisławy Terleckiej. Nie zabrakło przemówień i gratulacji. Wyróżniono uczniów z najwyższymi wynikami w nauce, harcerzy, aktywnych działaczy Samorządu Uczniowskiego. Pamiątkowe gry otrzymali także uczniowie biorący udział w konkursach z j. niemieckiego. Konrad Smok – Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego z żalem oddał mikrofon swojej koleżance – Katarzynie Wysockiej (obecna Przewodnicząca Szkoły). Pięknymi naręczami kwiatów podziękowano Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu.
Nie obeszło się bez wzruszeń i sentymentów, odchodzący Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego przyznał, że trzy lata spędzone w murach szkoły i ten dzień na długo pozostaną w Jego pamięci. W schedzie przekazał Maturzystom takie słowa:
„Wróćcie z tarczą z matury – i niech się tak stanie!”
Abiturienci – trzymamy kciuki! Powodzenia!