Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce dla zaspołu Michał Górzyński z klasy 1a oraz Klaudia Bajur z klasy 1d, drugie dla zespołu Paula Rędziak , Adrian Chojnacki z kasy 1c. Na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły z ZS Nr 1 oraz ZS Nr 2. W konkursie startowała również Wiktoria Bugaj z klasy 1a. która w klasyfikacji indywidualnej zajęła miejsce czwarte. Najlepszym zawodnikiem turnieju bez podziału na szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne został Michał Górzyński z klasy 1a. Organizatorem zawodów była Liga Obrony Kraju. W skład konkursu wchodziły cztery konkurencje: pływanie, strzelanie, wiązanie węzłów na czas oraz test wiedzy z historii polskiej żeglugi. Każda szkoła gimnazjalna oraz ponadgimnazjalna z naszego powiatu mogła wystawić dwie dwuosobowe drużyny (chłopiec, dziewczyna).
Michał Górzyński oraz Klaudia Bajur będą reprezentować powiat miechowski oraz naszą szkołę podczas etapu Wojewódzkiego tego konkursu, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. w Krakowie. Gratulujemy.