Wizyta skautów z Battice.

Drużyna Wędrownicza "3DSH" działająca przy naszym LO gościła wspólnie z Gminą Miechów w dniach 29.06-8.07 grupę 29 skautek i skautów z Belgijskiego Battice. Zorganizowaliśmy wspólne ogniska, zajęcia z nauki zabaw i gier, karaoke, wspinaczkę na ścianę pneumatyczną, wyjście na pływalnie i kręgle. Państwo Anna i Marek Micykowie przygotowali dla gości zwiedzanie bazyliki, muzeum i interesujące spotkanie na temat Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego
Był także przygotowany przez Andrzeja Śliwińskiego i Adma Kanię wyjazd na wspinaczkę skałkową połączony ze zwiedzaniem turystycznych szlaków łączących zamki w Mirowie i Bobolicach.
Dodatkowymi atrakcjami były zawody strzeleckie przygotowana przez miechowski LOK, które harcerze wzbogacili o strzelnicę łuczniczą, strzelnicę z dmuchawek oraz zajęcia sportowe. Był też bieg patrolowy, który zakończył się leśnym paintballem w lesie Chodówki.
Koordynatorem przygotowań i działań dwudziestoosobowej grupy z LO była Kinga Pasternak – instruktorka DW "3DSH" i absolwentka naszego LO.