Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele
Pracownicy Szkoły i Rodzice

     Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować Wszystkim Państwu za ciężką, całoroczną pracę za wysiłek i zaangażowanie w przekazywaniu uczniom wiedzy oraz umiejętności. Ten mijający rok szkolny był inny niż poprzednie. Był to rok, w trakcie którego z powodu epidemii koronawirusa zawieszone zostały tradycyjne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze szkoły. Stanęliśmy przed realizacją nauczania poprzez różne formy kształcenia na odległość. Było to wyzwanie dla nas wszystkich: nauczycieli, uczniów i rodziców. Przez ten trudny okres pracy szkoły przeszliśmy z powodzeniem. Pragnę podziękować koleżankom i kolegom nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, zarówno za edukację naszych uczniów, jak też troskę o ich bezpieczeństwo.
Słowa podziękowania kieruję również do Rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą.
Drodzy uczniowie, życzę wam udanego bezpiecznego wypoczynku tak bardzo zasłużonego po trudach intensywnej nauki.
Mam nadzieję, że po wakacjach 1 września 2020r. spotkamy się znowu w murach naszego liceum.
W tym okresie wolnym od nauki pamiętajcie o zagrożeniach i stosujcie się do zaleceń związanych z epidemią koronawirusa.
Dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych.