Zdawalność matury
w roku 2015:
99,3%

Nadchodzące wydarzenia

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Wybierz dane klasy:

Rok 1920

1. Bogacki Stefan
2. Gajdziński Stanisław
3. Kurczych Franciszek
4. Łacic Kazimierz
5. Łacic Zygmunt
6. Łoś Stanisław
7. Madej Eugeniusz
8. Piekarczyk Jan
9. Solewicz Motyl
10. Szczeciński Bolesław
11. Trojanowski Józef

Rok 1921

1. Brykalski Jan
2. Chodnikiewicz Jerzy
3. Narkiewicz-Jodko Konstanty
4. Kordecki Tadeusz
5. Kubacki Stanisław
6. Nieszporek Stefan
7. Pachelski Mieczysław
8. Sercarz Aron
9. Sklenarski Stanisław
10. Suwała Kazimierz
11. Kwapiński Wacław
12. Jastrzebski Stanisław
13. Nowakowski Kazimierz
14. Bylina Wacław
15. Jeżewski Bogusław

Rok 1922

1. Bylina Stefan
2. Dotkiewicz Stefan
3. Gruszczyński Zugmunt
4. Ickowicz Rachmil
5. Kędracki Jerzy
6. Kopeć Józef
7. Kozlowski Michal
8. Kukliński Marian
9. Kozioł Franciszek
10. Maksymowicz Włodzimierz
11. Sadowski Jan
12. Ścigaj Władysław
13. Skowron Lejb
14. Szczepka Władysław
15. Trojanowski Jerzy
16. Wasik Władysław
17. Zięba Józef

Rok 1923

1. Augustyński Henryk
2. Cercha Jan
3. Chodnikiewicz Ryszard
4. Duda Ludwik
5. Janiszowski Stanisław
6. Katzengold Mojżesz
7. Kukliński Henryk
8. Kulesza Ludomir
9. Maj Stanisław
10. Kurkiewicz Jan
11. Piwowarczyk Wojciech
12. Marzec Wawrzyniec
13. Markiewicz Józef
14. Niedźiecki Antoni
15. Podgórski Stanisław
16. Rossollek Tadeusz
17. Solewicz Berek
18. Tondos Władysław
19. Zaprzelski Stanisław
20. Zboroń Stanisław
21. Ziemnicki Henryk
22. Zybenberg Szymcha
23. Żytko Stefan
24. Wędziński Mieczysław

Rok 1924

1. Barteczko Henryk
2. Brożek Wincenty
3. Bochenek Marceli
4. Cepiel Andrzej
5. Chwastek Piotr
6. Dąbrowski Bolesław
7. Jędras Władysław
8. Kubacki Józef
9. Kruszec Jan
10. Lejman Kazimierz
11. Manterys Maksymilian
12. Marussa Mieczysław
13. Michalski Wacław
14. Miś Wincenty
15. Płatek Jan
18. Romanek Wojciech
17. Stachowicz Paweł
18. Staniszewski Zygmunt
19. Syguła Józef
20. Szarek Jan
21. Spiechowicz Józef
22. Zegan Kazimierz
23. Zynek Józef
24. Zięba Józef

Rok 1925

1. Bac Jan
2. Bielawski Roman
3. Bober Piotr
4. Cegielski Stanisław
5. Czapla Władysław
6. Członkowski Józef
7. Gudowski Kamil
8. Kozłowski Edmund
9. Kura Wacław
10. Lada Władysław
11. Maksymowicz Jarosław
12. Marzec Stanisław
13. Piasek Franciszek
14. Sasnal Józef
15. Stano Piotr
16. Szastak Julian
17. Warchol Mieczysław
18. Zięba Piotr
19. Ziemnicki Julian

Rok 1926

1. Banach Józef
2. Czarnecki Józef
3. Goebel Stefan
4. Górak Jan
5. Jankowski Antoni
6. Joniec Władysław
7. Kaczkowski Edward
8. Katzengold Salomon
9. Kedracki Antoni
10. Klimczyk Władysław
11. Kośmider Władysław
12. Koterwa Józef
13. Krawiec Stanisław
14. Król Franciszek
15. Książek Stanisław
16. Laskowski Stanisław
17. Lech Franciszek
18. Lech Tadeusz
19. Łanecki Stanisław
20. Marzec Stanisław
21. Michalski Stanisław
22. Miszewski Jan
23. Pałczyński Włodziemierz
24. Plewniak Władysław
25. Slowikowski Tadeusz
26. Szczepka Błażej
27. Urban Jan
28. Wawrzoń Edward
29. Wilk Jan
30. Żukowski Jerzy
31. Żur Jan

Rok 1927

1. Broda Józef
2. Czarnecki Stefan
3. Cepiel Karol
4. Deńca Władysław
5. Stalony-Dobrzański Adam
6. Idzik Piotr
7. Joniec Stanisław
8. Kłosiński Antoni
9. Kowalczyk Teofil
10. Krusiec Władysław
11. Kwapiński Mieczysław
12. Lech Eugeniusz
13. Pluta Józef
14. Pycia Stanisław
15. Ratuszny Aleksander
16. Saklak Stanisław
17. Szczepka Jan
18. Uchto Józef
19. Wasilewski Marian

Rok 1928

1. Brykalski Stanisław
2. Bujalski Stanisław
3. Czarnecki Józef
4. Dotkiewicz Marian
5. Górak Piotr
6. Kaliński Czesław
7. Kłosowicz Mieczysław
8. Jędruch Józef
9. Machejek Józef
10. Malkiewicz Józef
11. Miechówka Stanisław
12. Mielus Kazimierz
13. Regucki Piotr
14. Strzelec Antoni
15. Szopa Albin
16. Wiecha Stefan
17. Włodarczyk Jan
18. Zmora Piotr

Rok 1929

1. Bober Stanisław
2. Bosak Ignacy
3. Brykalski Bruno
4. Cieślik Zygmunt
5. Czapla Stefan
6. Dotkiewicz Jerzy
7. Fortuna Stanisław
8. Janiec Eugeniusz
9. Jelnkiewicz Alfred
10. Kaczkowski Kazimierz
11. Kałuża Mieczysław
12. Kedracki Stanisław
13. Kownas Wacław
14. Michalski Stefan
15. Musiał Michał
16. Muszyński Kazimierz
17. Kurkowski Jan
18. Olaszewski Czesław
19. Wasilewski Mieczysław
21. Winczewski Stanisław
22. Zboroń Edward
23. Zyguła Jan

Rok 1930

1. Bobrowicz Eugeniusz
2. Caban Daniel
3. Ciempka Antoni
4. Stalony-Dobrzański Seweryn
5. Kaliński Albin
6. Kałużny Idzi
7. Kański Lucjan
8. Kita Jan
9. Kita Władysław
10. Kobyliński Stanisław
11. Kostecki Stanisław
12. Mucha Edward
13. Naziemiec Roman
14. Piwowarczyk Józef
15. Szczeciński Stanisław
16. Walda Edward

Rok 1931

1. Bierdonosow Jerzy
2. Brykalski Stanisław
3. Chróścielewski Waciai
4. Gąsior Władysław
5. Glabski Stanisław
6. Gola Bronisław
7. Hawlena Stefan
8. Joniec Kazimierz
9. Krzyżanowski Antoni
10. Łakomy Jan
11. Łuczyk Marian
12. Michalski Antoni
13. Nawrocki Zbigniew
14. Olewiński Stanisław
15. Szental Berek
16. Wierzbowski Bronisław

Rok 1932

1. Cichy Mieczysław
2. Frączkiewicz Antoni
3. Gołębiowski Tomasz
4. Kański Kazimierz
5. Karwat Antoni
6. Łakomski Józef
7. Machowski Witold
8. Patej Bolesław
9. Piekoszewski Jan
10. Pluta Józef
11. Raj Franciszek
12. Trętowski Ryszard
13. Trzebiński Jerzy
14. Wąwoźny Jan
15. Zaręba Stanisław

Rok 1933

1. Banach Wincenty
2. Banach Tomasz
3. Bobrowicz Jerzy
4. Bursztyn Bogusław
5. Grzywnowicz Jan
6. Kański Eugeniusz
7. Kański Ireneusz
8. Krzych Józef
9. Mucha Stanisław
10. Latała Władysław
11. Maj Józef
12. Pluta Zdzisław
13. Sieradzki Michał
14. Wałda Jerzy
15. Wcislo Bronisław
16. Zapart Stanisław
17. Zmora Edmund

Rok 1934


1. Banach Franciszek
2. Bandurowski Zbigniew
3. Barczyk Władysław
4. Barczyński Stefan
5. Czarnecki Stefan
6. Gąsior Jan
7. Kaszyński Tadeusz
8. Kramarz Władysław
9. Lenc Jan
10. Marcinek Józef
11. Micek Stanisław
12. Naziemiec Józef
13. Orłowski Jerzy
14. Pluta Roman
15. Podgórski Stanisław 
16. Sikorski Władysław
17. Sobczyk Karol
18. SiwiecStanisław
19. Szafarski Paweł
20. Zylber Eliasz


Rok 1935


1. Berger Samuel
2. Cieślik Edward
3. Cieśliński Edmund
4. Czekaj Julian
5. Falęcki Wacław
6. Gasiński Stanisław
7. Grysakowski Henryk
8. Grzesikowski Jan
9. Gurdziel Jan
10. Haber Mieczysław
11. Jarosz Józef
12. Janiec Zygmunt
13. Koplewicz Chaskiel
14. Koplewicz Mordechaj
15. Marzec Edward
16. Masłowski Roman
17. Musiał Stanisław
18. Podsiadło Ryszard
19. Wcislo Julian
20. Włudarczyk Ludwik
21. Wróblewski Zbigniew
22. Zmora Marian
23. Zychowicz Stefan


Rok 1936


1. Barczyński Bolesław
2. Bobrowicz Henryk
3. Bochner Aleksander
4. Bukowski Tadeusz
5. Czarnecki Mieczysław
6. Gasiński Roman
7. Grządzlel Edward
8. Kabała Józef
9. Kędracki Gustaw
10. Konieczny Jan
11. Kopeć Tadeusz
12. Korpulski Edward
13. Kozak Józef
14. Ligorowski Eugeniusz
15. Marcinek Julian
16. Mikina Jan
17. Mucha Edward
18. Nowak Franciszek
19. Perek Stanisław
20. Pindelski Bronisław
21. Sercarz Chaskiel
22. Sobala Józef
23. Staszewski Marian
24. Sliwoń Jan
25. Terlecki Władysław
26. Tkaczyk Franciszek
27. Tondos Julian
28. Urban Józef
29. Zięba Stanisław


Rok 1937


1. Całka Edmund
2. Dyląg Stanisław
3. Kośmider Stefan
4. Jarmundowicz Tadeusz
5. Marzec Stanisław
6. Nowak Władysław
7. Pinczowski Chaim
8. Bomanek Stanisław
9. Siniarski Wacław
10. Ślęzak Piotr
11. Wawer Franciszek
12. Wilk Piotr
13. Zając Władysław


Rok 1938


1. Bartoszewski Jan
2. Bochner Beniamin
3. Hyży Adam
4. Cybulski Wacław
5. Gierczak Tadeusz 
6.Grzybek Tadeusz
7. Hebdowski Roman
8. Jędrzejczyk Mieczysław
9. Korczak Jerzy
10. Kowalski Julian
11. Kubala Ignacy
12. Maryewski Zbigniew
13. Mastrzykowski Władysław
14. Mikina Mieczysław
15. Niechcial Jan
16. Niwiński Stanisław
17. Niwiński Zygmunt
18. Nowaczek Stefan
19. Pilch Stanisław
20. Begucki Stanisław
21. Bzemieniec Roman
22. Schabowski Ireneusz
23. Siebenberg Aron
24. Soczówka Edward
25. Szajntal Michał
26. Wojtas Franciszek
27. Woźniak Mieczysław
28. Wydmański Bolesław


Rok 1939


1. Barczyńska Zdzisława
2. Bubak Janina
3. Cybuch Stefan
4. Dryjski Zbigniew
5. Duszek Marian
6. Dutkiewicz Michalina
7. Fraczek Zofia
8. Gajos Danuta
9. Gajos Józef
10. Galas Roman
11. Gawęcka Zofia
12. Gębiś Mieczysław
13. Grzegórzko Marian
14. Kanturska Stanisława
15. Kawczyńska Halina
16. Kmita Barbara
17. Kobiński Jerzy
18. Kopeć Krystyna
19. Kostoń Stefania
20. Kozłowski Jerzy
21. Książek Irena
22. Michalski Kazimierz
23. Mucha Maria
24. Musiał Zdzisława
25. Perek Bogumiła
26. Piątek Stanisław
27. Piekarczyk Żyta
28. Pierzchała Stefania
29. Przybyszewski Jerzy
30. Roczniak Adam
31. Sasacki Bogdan
32. Sawieljew Eugeniusz
33. Seweryn Aleksandra
34. Sklenarska Maria
35. Soboń Jadwiga
36. Sroga Daniel
37. Szymczyk Piotr
38. Szlęzak Zdzisław
39. Śnitek Zdzisław
40. Urbańska Barbara
41. Wawrzoń Kazimierz
42. Wesołowski Tadeusz
43. Witkowska Jadwiga
44. Wysocki Jan
45. Zając Tadeusz
46. Zięba Stanisława
47. Zięba Julia
48. Zwoliński Jerzy
49. Zygmunt Adela
50. Szabelski Roman
51. Cisłowski Wacław
52. Adamek Janina
53. Baran Kazimierz
54. Biernacka Seweryna
55. Bobrowicz Zbigniew
56. Bogacz Janina
57. Bożek Halina
58. Czekalska Wanda
59. Czyżewski Stanisław
60. Filipowska Irena
61. Gerenreich Sala
62. Górski Stefan
63. Gurdak Marian
64. Hołda Edward
65. Horowicz Kachna
66. Iwanow Helena
67. Kawiorski Józef
68. Klochowska Anna
69. Kita Józefa
70. Koper Zofia
71. Krawiec Henryk
72. Krędowska Barbara
73. Krzyżek Henryk
74. Kucharski Zdzisław
75. Kustosz Kazimierz
76. Łaskawiec Zdzisława
77. Nowak Władysława
78. Ocepski Tadeusz
79. Oracz Danuta
80. Pelczar Adam
81. Pawłowski Jan
82. Pieczyrak Stanisława
83. Porębska Irena
84. Pycia Stanisław
85. Reroń Ryszard
86. Romanek Zofia
87. Sielecka Anna
88. Soczówka Stefan
89. Stachowicz Henryk
90. Stachurka Zbigniew
91. Szczeciński Wiesław
92. Szymacha Jan
93. Szymacha Czesław
94. Uchto Jolanta
95. Waglewska Stefania
96. Wąsik Augustyn
97. Wróbel Krystyna
98. Zadorożna Helena
99. Zegarek Henryk
100. Żechowski Edmund
101. Piotrowski Zbigniew
102. Urbańska Janina
103. Banach Anna
104. Baranek Tadeusz
105. Bonenberg Czesław
106. Chlewska Romana
107. Ciesielski Tadeusz
108. Cieślik Janusz
109. Dobrowolski Aleksander
110. Dybuszewska Zofia
111. Dżegniuk Bogdan
112. Górnik Witold
113. Jankowska Janina
114. Kobylec Mirosława
115. Konieczna Anna
116. Kordas Tadeusz
117. Kośmider Tadeusz
118. Królikowski Marian
119. Krzywda Zygmunt
120. Kura Irena
121. Łapka Irena
122. Łazarz Adolf
123. Machowski Jerzy
124. Maj Kazimierz
125. Marusieński Włodzimierz
126. Marzec Kazimierz
127. Milewski Jan
128. Mojsej Aleksandra
129. Moniewska Helena
130. Nowak Lechosław
131. Pieniążek Bolesława
132. Plenklewicz Danuta
133. Poseł Michalina
134. Siermantowska Janina
135. Snitek Irena
136. Sobolewska Anna
137. Strzeszkowska Longina
138. Szarawara Józef
139. Szarek Stefania
140. Szczepański Bogusław
141. Trzaskowska Henryka
142. Tustanowski Zbigniew
143. Wawrzoń Stanisław
144. Wierzchowska Anna
145. Wlodarczyk Edward
146. Zając Zofia
147. Zdeb Włodzimierz
148. Zwoliński Wiesław
149. Żmudzińska Krystyna
150. Kulawik Kazimierz
151. Skawiński Jerzy
152. Adamek Stanisław
153. Adamus Bronisław
154. Chyża Helena
155. Cieślińska Czesława
156. Cieszkowska Janina
157. Dulbińska Walentyna
158. Dziura Kazimiera
159. Fugtel Władysława
160. Grela Kazimierz
161. Janikowska Maria
162. Judkiewicz Chawa 
162. Kościak Jan 
162. Kozłowska Jadwiga 
162. Krupa Edward
162. Krzyżek Władysława
163. Kuc Bronisława
164. Kwapiński Zugmunt
165. Lepiarczyk Kazimierz
166. Łaganowska Anna
167. Łazarczyk Marianna
168. Mazurek Edward
169. Michta Norbert
170. Miller Tadeusz
171. Mróz Kazimierz
172. Mucha Witold
173. Nemś Marian
174. Pasternak Anna
175. Pawełczuk Anna
176. Pietras Stanisław
177. Pinczowska Frajndle
178. Baczyński Eugeniusz
179. Schoneich Maria
180. Senduła Tadeusz
181. Seweryn Tadeusz
182. Słociński Antoni
183. Sowa Franciszek
184. Srebrna Ewa
185. Stępień Lutosław 
186. Szumera Antoni
187. Tarnowska Chaja
188. Tochowicz Henryk
189. Urbański Edward
190. Wilk Janina
191. Witkowska Halina
192. Zachwieja Feliks
193. Zadorożna Anna
194. Zwolińska Janina
195. Zwoliński Ryszard
196. Ciepielak
197. Baran Stanisław
198. Cholewa Henryk
199. Cieszkowski Mieczysław
200. Duda Helena
201. Drozd Maria
202. Durlik Wincentyna
203. Dutkiewicz Jan
204. Fortuna Adela 
205. Franasik Kazimierz
206. Grzesikowski Adolf
207. Gwiazda Jan
208. Jurkowski Henryk
209. Kaczmarczyk Lucjan
210. Kantorowicz Zdzisław
211. Kaczyńska Apolonia
212. Krawiec Janina
213. Kowalski Piotr
214. Krzyżanowska Wincentyna
215. Książek Stanisław
216. Ligenza Lucjan
217. Łaskawiec Danuta
218. Mojsej Bogdan
219. Mulsztajn Estera
220. Natkaniec Edward
221. Osmenda Pelagia
222. Piwowarczyk Władysława
223. Piwowarczyk Zbigniew
224. Sielecki Antoni
225. Sobolewska Lina
226. Sroka Stefan
227. Szymacha Bogusław
228. Styczeń Aleksander
229. Wawrzak Maria
230. Wesołowski Tadeusz
231. Wilk Franciszek
232. Wodecki Eugeniusz
233. Woźnicka Irena
234. Wróblewski Grzegorz
235. Wysocka Maria
236. Zmudzińska Alicja
237. Winiarz Barbara
238. Baradziej Gabriela
239. Chełmińska Zofia
240. Chodnikiewicz Danuta
241. Cugowska Emna
242. Czekaj Stefan
243. Edelist Chaja
244. Gawęcka Janina
245. Grela Zenon
246. Gurbiel Helena
247. Idzik Marianna
248. Iwanow Adejalda
249. Jędrusik Zdzisław
250. Kaleta Zygmunt
251. Kołakowski Włodzimierz
252. Kowalski Izydor
253. Krawczyk Bogdan
254. Krzysztoforska Maria
255. Książek Janina
256. Kurczych Mieczysław
257. Łyczko Zdzisław
258. Makowski Jan
259. Nowak Danuta
260. Podsiadlo Dobrosława
261. Ratuszna Anna
262. SchOneich Karol
263. Sobczyk Honorata
264. Sroczyński Tadeusz
265. Styczeń Władysława
266. Smiech Emilia
267. Spiechowicz Janina
268. Swierk Józef
269. Tochowicz Adolf
270. Uchto Przemysław
271. Wajselfisz Jehuda
272. Wędzony Józef
273. Wojciechowska Jadwiga
274. Zapart Helena
275. Zdanowicz Regina
276. Bobrowicz Daniela
277. Dyląg Zygmunt
278. Kalecińska Stanisława
279. Kobińska Wanda
280. Kosiak Maria
281. Kozak Zofia
282. Książek Leon
283. Kubalska Anna
284. Kwiatek Leszek
285. Łebkowski Mirosław
286. Mickoś Marian
287. Mistecka Wanda
288. Molenda Stanisław
289. Ostrowski Jerzy
290. Pelczar Anna
291. Regucka Zofia
292. Romszajd Halina
293. Rydzewska Anna
294. Schabowska Halina
295. Szymacha Marianna
296. Urbański Jerzy
297. Wąwoźna Irena
298. Wieczorkowska Magdalena
299. Wilczyńska Stefania
299. Woźnicki Zdzisław
300. Zaufali Jerzy
301. Zdankiewicz Irena
302. Zdechlik Stefania
303. Ziółkowska Barbara
304. Żelaśkiewicz Henryk
305. Adamek Zofia
306. Babiarz Alfons
307. Bandurowska Wanda
308. Barczyńska Dobrosława
309. Czarnecka Wanda
310. Dudzicz Zofia
311. Grzesikowska Wanda
312. Gawęcka Aurelia
313. Górczyński Gogroglusz
314. Grela Helena
315. Jamroży Kazimierz
314. Jarosz Kazimierz
315. Kania Edwarda
316. Kordas Zofia
317. Lepiarczyk Aleksander
318. Lepiarczyk Łukasz
319. Markiewicz Maria
320. Niedźwiecki Krzysztof
321. Olewińska Stanisława
322. Pawelec Marian
323. Pałczyński Kazimierz
324. Relidziński Euzeblusz
325. Sekula Włodzimierz
326. Schabowski Tadeusz
327. Sklenarska Anna
328. Stańczak Emilia
329. Studziżba Adolf
330. Wróblewska Anna
331. Zdankiewicz Marian
332. Żelaśkiewicz Jadwiga
333. Bukowski Kazimierz
334. Chlewska Elżbieta
335. Cieśliński Gabriel
336. Czerwiński Stanisław
337. Feszczuk Mikołaj
338. Gąsior Honorata
339. Gąsior Tadeusz
340. Goidsztajn Sara
341. Jadczyk Zdzisława
342. Janczak Józefa
343. Kotyza Stefan
344. Kozlowska Anna
345. Kozłowska Janina
346. Kwaśny Antoni
347. Pindera Władysław
348. Podgórski Józef
349. Romszajd Jerzy
350. Serwatka Maria
351. Siwiec Józef
352. Słociński Jerzy
353. Szczepka Eugeniusz
354. Świątek Zbigniew
355. Urbańska Lucyna
356. Wojciechowska Sabina
357. Wróblewski Stanisław
358. Zapart Bogumił
359. Zaufali Jan
360. Berger Salomon
361. Bujakowska Feliksa
362. Czarnecka Maria
363. Jadczyk Maria
364. Kabziński Stanisław
365. Kańska Wanda
366. Kilian Julian
367. Kita Bronisław
368. Klimek Emilia
369. Markiewicz Kazimierz
370. Marzec Józef
371. Molenda Józef
372. Niedźwiecka Maria
373. Nowacki Jerzy
374. Opałka Stanisław
375. Pazera Leokadia
376. Porębska Maria
377. Pruszkowska Jadwiga
378. Rak Edward
379. Robak Marianna
380. Budzka Zofia
381. Stano Helena
382. Scisłowska Cecylia
383. Szczeciński Jerzy
384. Szwaja Stanisława
385. Tkaczewski Bronisław
386. Zębala Franciszek


Rok 1945


1. Bałaga Mieczysław
2. Bańbuła Eugeniusz
3. Bochner Ruth
4. Bogacz Leopold
5. Gołaszewski Stanisław
6. Kozłowska Zofia
7. Łuczyk Janina
8. Madrias Halina
9. Malatyńska Wanda
10. Naszydłowska Barbara
11. Palusiński Andrzej
12. Pierzchała Irena
13. Ptak Halina
14. Słociński Antoni
15. Wasik Augustyn
16. Turek Ewa
17. Wojciechowska Halina
18. Woźniak Jolanta
19. Fiałkiewicz Ludwika
20. Jędrzejkiewicz Zdzisław
21. Łaskawski Marian
22. Lorek Daniel
23. Moskwa Marian
24. Piwowarczyk Zbigniew
25. Rudzki Stanisław
26. Sowa Franciszek
27. Szarawara Józef
28. Szarawara Wawrzyniec
29. Wawrzeń Stanisław
30. Wlosowicz Walerian
31. Wolny Henryk
32. Urbański Edward
33. Zmora Jerzy
34. Żebrak Daniel


Rok 1946 (dorośli)


1. Duda Helena
2. Gruszka Władysław
3. Kozłowska Stanisława
4. Bobrowicz Danuta
5. Czernikiewicz Helena
6. Dżegniuk Bogdan
7. Janikowska Marta
8. Machowski Zdzisław
9. Pawelec Marian
10. Pasternak Anna
11. Sobieraj Janina
12. Uchto Przemysław
13. Wilczyńska Stefania
14. Wilczyńska Halina
15. Wróblewski Grzegorz
16. Wiszniewski Jerzy
17. Chaberko Antoni
18. Grela Stanisław
19. Kramarz Zbigniew
20. Krzyżek Jan
21. Nowak Kazimierz
22. Nowicki Bronisław
23. Soczówka Mieczysław
24. Solarz Władysław
25. Warchala Stanisław
26. Wysocki Jan
27. Wyrzykowska Danuta
28. Boczniak Adam


Rok 1946 (młodzież)


1. Adamek Janina
2. Bluhm Kwiatkowska Maria Krystyna
3. Brodowisz Józef
4. Bubak Janina
5. Cieszkowska Janina
6. Gołaszewska Anna
7. Górnikowski Ezehiel
8. Grabowska Bita
9. Grzywnowicz Zofia
10. Jankowska Janina
11. Kawiorski Józef
12. Kaźmierczyk Józef
13. Kowal Aleksandera
14. Krzykawski Józef
15. Krzywda Zygmunt
16. Miziołowska Alicja
17. Moniewska Helena
18. Ptak Michał
19. Siermantowska Janina
20. Slużewski Zdzisław
21. Sobolewska Anna
22. Spiechowicz Alicja
23. Styczeń Irena
24. Uchto Jolanta
25. Wąglewska Stefania
26. Zając Tadeusz
27. Zaręba Stanisław
28. Żarnowiecka Alicja
29. Żelaśkiewicz Alicja
30. Bandała Witold
31. Bogacz Józef
32. Gajos Józef
33. Gołąb Kazimierz
34. Kopeć Franciszek
35. Kowal Stanisław
36. Kramarczyk Czesław
37. Książek Józef
38. Książek Tadeusz
39. Kyziol Stanisław
40. Laskowski Stanisław
41. Makowski Bogusław
42. Manterys Lidia
43. Michta Eugeniusz
44. Michta Zbigniew
45. Olkuśnik Wiesław
46. Piątek Stanisław
47. Przybyszewski Jerzy
48. Rajchel Zdzisław
49. Regucka Zofia
50. Sobolewski Maciej
51. Stempień Lutosław
52. Spiechowicz Mieczysław
53. Warchala Józef
54. Winczewski Władysław
55. Włodarczyk Edward
56. Zimnicki Mieczysław


Rok 1947 (kurs dla dorosłych luty)

1. Dziura Stanisław
2. Lepiarczyk Stanisław
3. Migza Zygmunt
4. Niemczyk Alfreda
5. Perek Bogumiła
6. Tutaj Józef
7. Brzosko Leszek 
3. Kościak Jan
9. Janus Krystyna
10. Micek Helena
11. Saweljew Eugeniusz


Rok 1947 (kurs dla dorosłych lipiec)


1. Fortuna Adolfa
2. Jarosz Stefania
3. Pietrzyk Henryka
4. Siermantowska Zofia
5. Szostak Szczepan
6. Zdechlik Zofia
7. Banach Władysław
8. Cugowska Emma
9. Czekaj Marian
10. Dziad Józef
11. Furgał Alfred
12. Kania Stanisław
13. Krzysztofik Włodzimierz
14. Musiał Zbigniew
15. Nowak Aleksander
16. Pietras Stanisław
17. Sroga Daniel
18. Suss Longin
19. Syguła Stanisław
20. Szarek Zygmunt
21. Szczepka Stanisław
22. Tyć Mirosław
23. Żurek Czesław
24. Żur Zbigniew


Rok 1947

1. Banach Tadeusz
2. Cieślik Krystyna
3. Duszek Antoni
4. Kęskiewicz Zbigniew
5. Kowalczyk Mieczysław
6. Madetko Michał
7. Olkuśnik Maria
a. Piotrowski Ireneusz
9. Słopiecki Edward
10. Stano Tadeusz
11. Summ Jerzy
12. Szulc Wiesław
13. Swietliński Jerzy
14. Zelaśkiewicz Józef
15. Gajos Urszula
16. Jedynak Emilia
17. Kałużna Helena
18. Kańska Halina
19. Kosilak Barbara
20. Łazarz Barbara
21. Magiera Magdalena
22. Scelilna Helena
23. Wallda Wacław
24. Zaręba Alina
25. Żebrak Honorata


Rok 1948


1. Furgal Stanisław
2. Jamroży Zygmunt
3. Jamroży Tadeusz
4. Kasperczyk Jerzy
5. Kisiel Andrzej
6. Kościołowska Maria
7. Pomianowski Wiesław
8. Ptak Krystyna
9. Wachacki Bolesław
10. Wala Antoni
11. Wala Jerzy
12. Wróblewska Teresa
13. Zieliński Bogdan
14. Dróżdż Julian
15. Białek Kazimiera
16. Bogacz Felicja
17. Dąbrowski Tadeusz
18. Grzebieluch Halina
19. Jarosz Aleksandra
20. Kabzińska Alicja
21. Kołodziejczyk Janina
22. Kowalski Ryszard
23. Kryńska Aleksandra
24. Manterys Zdzisława
25. Sennik Wiesława
26. Stryczek Alfreda
27. Szafrańska Barbara
28. Szlęk Marianna
29. Walda Maria
30. Więcek Jadwiga
31. Wróblewska Maria
32. Roczniak Krystyna
33. Sender Marianna
34. Szczepka Józef


Rok 1949 (klasy semestralne)

1. Czekaj Czesław
2. Łabiak Ryszard
3. Łudzień Genowefa
4. Robakowska Aniela
5. Wawrzak Zygmunt
6. Kwaśny Lucjan
7. Nowak Wacław
8. Pietras Ryszard
9. Taborowicz Henryk
10. Taborowicz Bogdan

Rok 1949

1. Bernasik Wanda
2. Borucińska Stanisława
3. Chyla Zofia
4. Dutkiewicz Antoni
5. Gwiazda Zbigniew
6. Kowalski Jan
7. Krzyżek Maria
8. Kubicha Jacek
9. Orlińska Leopolda
10. Piwowarczyk Józef
11. Słaby Mieczysław
12. Słowik Witold
13. Studziński Eugeniusz
14. Storzysz Janusz
15. Swida Zofia
16. Włodarczyk Edward
17. Wysocki Stanisław
18. Burgiel Czesław
19. Idzik Jan
20. Jamo Stanisław
21. Krawczyk Jerzy
22. Lis Jerzy
23. Manterys Aleksy
24. Musiał Zenon
25. Nowak Leszek
26. Oczkowicz Edward
27. Osmęda Jan
28. Paluchlewicz Zofia
29. Pierścionek Stanisław
30. Swadowski Julian
31. Twardowski Włodzimierz
32. Wieczorek Józef
33. Kowalski Bogusław


Rok 1950

1. Biernacki Zbigniew
2. Bryk Zdzisław
3. Bucka Izabela
4. Burgiel Czesław
5. Cherian Zenobiusz
6. Cipiński Stanisław
7. Czerwik Zofia
8. Dela Józef
9. Dela Józef
10. Filus Stanisław
11. Gurbiel Telesfor
12. Kowalska Krystyna
13. Król Tadeusz
14. Kura Barbara
15. Lis Jan
16. Machejek Marianna
17. Marzec Zdzisław
18. Mrozicka Natalia
19. Sajdak Leonard
20. Sobczyk Zofia
21. Spiechowicz Danuta
22. Stadnicki Edwin
23. Sygula Cecylia
24. Szerląg Władysława
25. Szwaja Maria
26. Szumera Izabela
27. Tuta Zenobia
28. Wilczyńska Bogumiła
29. Zdechlik Wanda
30. Kubrak Józef
31. Kukuryk Leokadia
32. Ptak Stanisława
33. Nasińska Maria
34. Trela Genowefa
35. Banach Kazimierz
36. Baran Regina
37. Borucińska Władysława
38. Dynaś Stanisław
39. Kościuszko Zbigniew
40. Kozioł Józef
41. Kurczych Edward
42. Kwiecień Czesław
43. Magiera Henryk
44. Malupa Bolesław
45. Marzec Stefania
46. Matias Czesław
47. Michalski Stanisław
48. Mucha Maciej
49. Nowakowski Zygmunt
50. Soczówka Elżbieta
51. Sowa Stanisław
52. Szczepka Jan
53. Tabor Zygmunt
54. Warchala Włodzimierz
55. Wasik Stanisława
56. Wieczkowski Stanisław
57. Wilk Jan
58. Wisła Marianna


Rok 1951


1. Bała Józef
2. Burgiel Zenon
3. Chodnikiewicz Ryszard
4. Cieślik Wiesław
5. Dziura Jan
6. Dyb Jan
7. Gadzina Aleksander
8. Gadzina Zbigniew
9. Gaweł Eugeniusz
10. Grządziel Czesław
11. Górbiel Czesław
12. Idzik Jan
13. Jagielnik Józefa
14. Janus Jan
15. Jara Honorata
16. Jarecki Fryderyk
17. Jastrzębski Jerzy
18. Kaczmarczyk Stanisław
19. Kołata Jadwiga
20. Kowalczuk Zdzisław
21. Kremer Karol
22. Łojan Jan
23. Mazur Marian
24. Miszczyk Zdzisław
25. Morzonek Jan
26. Musiał Daniel
27. Olkuśnik Ludomir
28. Porębski Jerzy
29. Rajca Brunon
30. Sennik Wacław
31. Słowik Zdzisław
32. Szpak Józef
33. Urbański Wacław
34. Wieczorek Krzysztof
35. Wydmański Tadeusz
36. Żaba Alfons
37. Żak Józef
38. Żebrak Jerzy
39. Banach Marianna
40. Barga Maria
41. Bogusz Wacław
42. Dymek Tadeusz
43. Gąciarz Marian
44. Gajos Bronisław
45. Kilian Matylda
46. Kita Stefan
47. Kobylec Jan
48. Łój Edward
49. Misiek Józef
50. Mrozicki Henryk
51. Muszyński Stanisław
52. Nieścieronek Jarosław
53. Nocoń Mieczysław
54. Oczkowicz Wanda
55. Olkuśnik Jerzy
56. Otok Stanisław
57. Piech Bogusław
58. Pycia Bronisława
59. Sopel Aleksy
60. Stachura Irena
61. Szafarski Marian
62. Warchala Józefa
63. Warchala Helena
64. Wcisło Zdzisława
65. Wędzona Marianna
66. Wołkowska Michalina
67. Zemliński Józef
68. Bogacz Halina
69. Bogacz Jerzy
70. Budzińska Zofia
71. Dzieża Kazimierz
72. Gwiazda Jan
73. Jamrozy Halina
74. Maj Stanisław
75. Musiał Antoni
76. Nowoczek Zofia
77. Pietruszewska Irena
78. Półtorak Stanisław
79. Betajczyk Jadwiga
80. Stachowicz Władysława
81. Stachurka Leokadia
82. Strój Zygmunt
83. Wilczyńska Irena
84. Zagórzycka Maria


Rok 1952


1. Augustyńska Danuta
2. Augustyńska Helena
3. Bochnacki Zbigniew
4. Cegła Maria
5. Cherian Zenobiusz
6. Czerwiński Jerzy
7. Danek Danuta
8. Duda Stanisław
9. Dzieża Barbara
10. Górbiel Adam
11. Grzyb Ryszard
12. Honarowska Danuta
13. Jurkowska Elżbieta
14. Kobylec Edward
15. Kmera Barbara
16. Kriszke Eugenia
17. Krochmal Honorata
18. Krzywda Kazimierz
19. Książek Tadeusz
20. Micyk Kazimierz
21. Miszczyk Wiesław
22. Sobota Danuta
23. Szafirski Bolesław
24. Walczak Jerzy
25. Wilk Mieczysława
26. Wilk Henryk
27. Woźniak Idja
28. Zdankiewicz Krystyna
29. Zych Jadwiga
30. Baranek Leopold
31. Cichy Daniel
32. Chyla Zdzisława
33. Gajda Maria
34. Głowacki Józef
35. Grela Ryszard
36. Grzebieluch Stanisław
37. Kostrzewa Helena
38. Kowar Julian
39. Kraciuk Wiesław
40. Król Danuta
41. Latała Tadeusz
42. Migdał Irena
43. Morąg Zdzisława
44. Motyka Kazimierz
45. Piekarczyk Irena
46. Regucka Helena
47. Skalny Zygmunt
48. Sławiec Jadwiga
49. Wilk Irena
50. Żak Stanisław
51. Żurek Krystyna


Rok 1953


1. Bednarski Marian
2. Bil Zofia
3. Chodnikiewicz Janusz
4. Dyb Bronisław
5. Dziura Halina
6. Gola Zbigniew
7. Grochowski Bogusław
8. Gluszek Stanisław
9. Janus Danuta
10. Kraciuk Leszek
11. Marusa Lucjan
12. MrożkiewicZ Krzysztof
13. Nowakowski Marian
14. Oczkowicz Józef
15. Regucka Halina
16. Sobocińska Lidia
17. Toch Lucjan
18. Wiórek Maria
19. Zębala Wiktor
20. Zieliński Adam
21. Bielecki Kazimierz
22. Bijak Jan
23. Gajkowska Alfreda
24. Jachimowska Zofia
25. Jaros Maria
26. Jastrzębski Wiesław
27. Kabała Stanisława
28. Kmita Andrzej
29. Knaś Henryka
30. Kopeć Danuta
31. Kowal Zofia
32. Królikowska Maria
33. Łachman Ryszard
34. Lewiński Leon
35. Nowak Czesław
36. Pluta Wiesława
37. Bymarowicz Andrzej
38. Skalski Ignacy
39. Szczepka Ryszard
40. Szurną Zygmunt
41. Tomczyk Zenon
42. Towarek Henryk
43. Warchala Henryk
44. Wojnarowicz Lidia
45. Zaich Tadeusz


Rok 1954


1. Adamek Stanisław
2. Baran Mieczysław
3. Błaut Stanisława
4. Cuber Aleksandera
5. Czajkowska Jadwiga
6. Dziura Leopold
7. Głowacka Czesława
8. Idzik Jadwiga
9. Jurkowska Teresa
10. Karpińska Lubosza
11. Krochmal Edward
12. Kular Józef
13. Kulawik Edmund
14. Machowski Kazimierz
15. Manterys Aleksander
16. Michalski Zbigniew
17. Nowacka Eleonora
18. Ordys Maria
19. Rolka Jan
20. Szczepka Zdzisława
21. Syguła Anna
22. Tochowicz Mieczysława
23. Uchto Stanisław
24. Waligóra Irena
25. Wojciechowska Bożena
26. Wołowiec Stefan
27. Zając Henryk
28. Zdunkiewicz Jerzy
29. Błaut Witold
30. Bździon Józef
31. Dulewicz Begina
32. Frydel Leokadia
33. Kajdy Anna
34. Kiełkowicz Czesław
35. Kopeć Emilia
36. Krzyszkiewicz Ida
37. Latos Lucyna
38. Latała Krystyna
39. Lipski Czesław
40. Majeranowska Halina
41. Micuła Tadeusz
42. Milek Kazimierz
43. Nadybska Teresa
44. Osikowski Jerzy
45. Pieniążek Sabina
46. Ptak Julia
47. Sieprawski Jan
48. Snakowska Zofia
49. Tochowicz Józef
50. Tulej Józef
51. Wiercioch Cecylia
52. Zbertek Jan


Rok 1955


1. Babik Lucjan
2. Marcinek Danuta
3. Morąg Maria
4. Patej Janina
5. Pytlarz Stanisław
6. Perek Zofia
7. Siwik Lidia
8. Stradowski Marek
9. Trzepiotowska Halina
10. Wilk Józef
11. Zaręba Stanisław
12. Zarzycka Alfreda
13. Zbertek Janina
14. Znamirowski Wojciech
15. Grysakowska Longina
16. Baranek Leon
17. Chałat Zofia
18. Dudek Jadwiga
19. Filus Henryk
20. Głowacki Stanisław
21. Jasińska Grażyna
22. Kałat Mieczysław
23. Kałwa Anna
24. Kijak Barbara
25. Korpetta Władysław
26. Kowalczewski Stanisław
27. Książek Wanda
28. Kwiecień Halina
29. Kyzioł Stanisław
30. Lepiarczyk Stanisław
31. Limburski Tadeusz
32. Machnik Lucjan
33. Maślanka Lucjan
34. Mazurkiewicz Jadwiga
35. Mielnóska Teresa
36. Misztal Władysław
37. Musiał Jan
38. Sitkowska Zofia
39. Otwinowski Zdzisław
40. Romanek Lucyna
41. Rybiński Leon
42. Walczak Irena
43. Zaich Henryk
44. Tondos Wiesław
45. Cieślik Jadwiga
46. Czekaj Stanisław
47. Dulewicz Zbigniew
48. Gacek Witold
49. Grabska Zofia
50. Gumulski Antoni
51. Jankowska Irena
52. Kościak Tadeusz
53. Knapczyk Sabina
54. Łaganowska Alina
55. Mandowska Józefa


Rok 1956


1. Bańbuła Bolesław
2. Kania Marian
3. Kowalski Daniel
4. Kruszec Jerzy
5. Ostrowska Marianna
6. Perek Halina
7. Baran Zofia
8. Domalewski Andrzej
9. Pęckowska Agnieszka
10. Smużyńska Bogusława
11. Bździon Maria
12. Wilkusz Maria
13. Kawałek Bronisław
14. Regucki Stanisław
15. Balaza Anna
16. Żebrak Jan
17. Nadybska Halina
18. Niklewicz Irena
19. Bazior Antonina
20. Bernasik Jerzy
21. Bochnacka Halina .
22. Drzewlecka Irena
23. Dzieża Jan
24. Kmita Janina
25. Baran Jerzy
26. Drożdż Teresa
27. Gwiazda Zofia
28. Kucharz Kazimierz
29. Maciejewska Janina
30. Oleksy Ignacy
31. Prażmowski Witold
32. Sękowski Jacek
33. Włodarczyk Zofia
34. Ciałowicz Lidia
35. Majcherczyk Jadwiga
36. Miszczyk Danuta
37. Wędzony Stanisław
38. Wolna Zofia
39. Balec Henryk
40. Król Władysław
41. Molenda Maria
42. Niedziela Władysława
43. Skóra Zofia
44. Soczówka Aurelia
45. Regucka Helena
46. Wojciechowska Ludmiła
47. Sepielak Aniela
48. Wąwoźna Teresa
49. Bartosik Wiesława
50. Grządziel Krystyna
51. Jedynak Stanisław
52. Kowal Janina
53. Kyzioł Teresa
54. Leo Wit
55. Mrozicka Zofia
56. Pasik Maria
57. Zięba Alina
58. Dąbrowska Zofia
59. Półtorak Janina
60. Celban Stanisław
61. Dąbrowski Stanisław
62. Książek Władysław
63. Mrożkiewicz Jerzy
64. Piwowarczyk Józef
65. Siemiński Mieczysław
66. Molenda Henryk
67. Zechowski Wiesław


Rok 1957


1. Bober Teresa
2. Bosiacka Krystyna
3. Kowalczyk Jan
4. Mrożkiewicz Barbara
5. Musiał Janina
6. Skucha Aniela
7. Syguła Barbara
8. Ciuśniak Wiesław
9. Deńca Janusz
10. Gamrat Lesław
11. Mastrzykowski Kazimierz
12. Nosal Jerzy
13. Stawiarski Stanisław
14. Drożdż Helena
15. Kawałkiewicz Zofia
16. Kobiński Zygmunt
17. Korol Halina
18. Piwowarczyk Teresa
19. Uchto Jan
20. Wiorek Emilia
21. Wrzeszcz Mirosława
22. Zych Janina
23. Wołowiec Władysław
24. Uchto Teresa
25. Sławiec Janusz
26. Bochnacka Ewa
27. Czekaj Władysława
28. Czereyski Andrzej
29. Gajda Felicja
30. Jaros Zofia
31. Zajączkowski Kazimierz
32. Dyb Krystyna
33. Gacek Stanisław
34. Grządziel Mirosława
35. Lech Marek
36. Ławicka Danuta
37. Kowalski Roman
38. Kwiecień Lidia
39. Begucka Anna
40. Robakowska Honorata
41. Sidor Mieczysław
42. Śpiewak Danuta
43. Wilk Maria
44. Filipowski Mieczysław
45. Kowalczuk Marian
46. Podyma Danuta
47. Olkuśnik Stefan
48. Perek Zygmunt
49. Zieliński Czesław
50. Olech Danuta
51. Grysakowska Krystyna
52. Kowalczyk Emilia
53. Młyńska Maria
54. Lepiarz Krystyna
55. Paluch Wiesław
56. Puchalska Wanda
57. Orczyk Teresa
58. Szarek Helena
59. Idzik Mieczysław
60. Wojtal Henryk
61. Wyjadłowski Tadeusz
62. Doniec Krystyna
63. Kołodziej Krystyna
64. Mazur Mieczysław
65. Regucki Władysław
66. Uchto Łucja
67. Szarek Jan
68. Regucki Tadeusz
69. Twardowska Anna


Rok 1958


1. Bielecka Halina
2. Folmer Jan
3. Kowal Stanisława
4. Perek Zenon
5. Siemianowicz Kazimierz
6. Wacowski Andrzej
7. Cencek Anna
8. Harwas Zdzisław
9. Jasek Halina
10. Klimczyk Henryka
11. Baziur Stanisław
12. Cegła Halina
13. Jamroży Jerzy
14. Perek Szczepan
15. Perek Tadeusz
16. Peruń Sergiusz
17. Slawska Krystyna
18. Szarek Barbara
19. Szydło Mieczysława
20. Kotyza Halina
21. Kubowicz Janina
22. Machejek Genowefa
23. Musiał Henryk
24. Nowak Lucyna
25. Regucka Maria
26. Skóra Alicja
27. Sokołowski Leszek
28. Tłuszcz Edward
29. Adamek Wanda
30. Łój Władysław
31. Gładyszowski Zbigniew
32. Fabian Edward
33. Safian Michalina
34. Spiechowicz Gabriela
35. Grzywnowicz Jerzy
36. Bogacz Janina
37. Kubit Jadwiga
38. Przybylska Anna
39. Solecka Teresa
40. Tyrkalski Bogusław
41. Zadara Mirosława
42. Ząbek Maria
43. Maślanka Stanisław
44. Stradowski Stefan
45. Podsiadło Helena
46. Zajączkowski Jan
47. Kurczych Zbigniew


Rok 1959


1. Bachaj Janusz
2. Bogacz Marianna
3. Kaczmarczyk Anna
4. Krzyżek Tadeusz
5. Limburska Aleksandra
6. Cieślak Jerzy
7. Kański Ryszard
8. Komenda Krystyna
9. Konieczna Elżbieta
10. Anioł Anna
11. Gąsiorowska Barbara
12. Kadobiański Leon
13. Perek Zdzisława
14. Gadek Daniel
15. Jakubas Helena
16. Ławicka Krystyna
17. Łój Zdzisław
18. Olesiak Barbara
19. Roczniak Marek
20. Pietras Antoni
21. Perzyński Wacław
22. Wyjadiowski Jan
23. Barwiński Krzysztof
24. Romek Zofia
25. Szarek Alicja
26. Twardowska Marianna
27. Zaręba Sylwester
28. Blaut Halina
29. Janus Franciszek
30. Juzaszek Halina
31. Sewiol Krystyna
32. Sumera Antoni
33. Uchto Maria
34. Kania Aniela
35. Kastelik Witold
36. Kostecki Stanisław
37. Kwiecień Maria
38. Nowak Anna
39. Pajda Danuta
40. Perek Bogusław
41. Stradowska Irena
42. Świerk Henryk
43. Wiśniewska Marianna


Rok 1960


1. Idzik Marianna
2. Zielinski Czesław
3. Kania Aleksander
4. Didureńko Aleksandra
5. Kania Aleksandra
6. Kołacz Mieczysław
7. Nawrót Halina
8. Adamek Elżbieta
9. Białko Jadwiga
10. Domadzierski Jerzy
11. Duszyc Wiktor
12. Latała Marek
13. Cupiał Janina
14. Zaremba-Czereyska Ewa
15. Duda Aleksandra
16. Jakubas Irena
17. Głowiński Janusz
18. Gumulski Tadeusz
19. Mreńca Maria
20. Mrozicka Maria
21. Broda Marianna
22. Czekaj Stanisława
23. Majcher Mirosław
24. Kowal Janusz
25. Lis Barbara
26. Barczyk Wiesława
27. Pluta Sabina
28. Zadara Helena
29. Rydzewska Teresa
30. Mazurek Barbara
31. Stawiarska Maria
32. Mochalski Antoni
33. Reiter Andrzej
34. Seredyka Danuta
35. Trzepatowska Anna
36. Dąbrowski Andrzej
37. Micek Jerzy
38. Motyka Mirosława
39. Wróbel Marta
40. Kita Wiesław
41. Krzykawski Mieczysław
42. Kurczych Szczepan
43. Miska Zofia
44. Oleksy Wiesław
45. Skrzyniarz Jan
46. Wędzina Halina
47. Gantner Alicja
48. Olesińska Helena
49. Stachowicz Stanisław
50. Szafarski Ryszard
51. Wilk Zenon


Rok 1961


1. Bajołek Teresa
2. Fundament Zofia
3. Gnutek Stanisława
4. Jarno Felicja
5. Kowal Zofia
6. Kuś Mieczysław
7. Lepiarczyk Zofia
8. Podyma Włodzimierz
9. Podzoba Halina
10. Siniarski Jerzy
11. Skrzyniarz Janina
12. Smolańska Ewa
13. Woźniak Kinga
14. Zajączkowski Stefan
15. Gruczoł Danuta
16. Gruczoł Danuta
17. Barański Józef
18. Grzywnowicz Alicja
19. Gurdziel Jerzy
20. Kot Jerzy
21. Kolarski Krzysztof
22. Książek Andrzej
23. Sobala Leszek
24. Turek Michał
25. Wlasiewicz Adam
26. Robakowski Ireneusz
27. Zadara Teresa
28. Domalewski Tomasz
29. Bińczyk Maria
30. Chwastek Teresa
31. Walka Maria
32. Faracik Maria
33. Górczyńska Zofia
34. Grządziel Stanisław
35. Bocheński Stanisław
36. Cholewa Maria
37. Jaskólska Leokadia
38. Kopeć Tomasz
39. Kucypera Ryszard
40. Libera Leokadia
41. Kmita Józef
42. Niklewicz Adam
43. Piec Zofia
44. Wilk Jan
45. Zietek Stanisław
46. Gradzik Jadwiga
47. Midro Henryk
48. Żurek Małgorzata
49. Zabroń Eugeniusz
50. Kantorowicz Krystyna
51. Turek Emilia
52. Zieliński Bogusław
53. Muszakiewicz Jerzy
54. Pasternak Leokadia
55. Sikorski Aleksander
56. Piotrowicz Wojciech
57. Szwaja Edward
58. Wilk Danuta
59. Zub Ryszard
60. Wywiał Helena


Rok 1962


1. Baranek Krystyna
2. Szymacha Maria
3. Kowalska Barbara
4. Popiołek Domicela
5. Szydło Irena
6. Zalewska Zofia
7. Jajkiewicz Krystyna
8. Mucha Krzysztof
9. Baranek Danuta
10. Czarnecka Barbara
11. Dróżdż Krystyna
12. Jędruch Kazimiera
13. Kuc Ewa
14. Motyka Danuta
15. Kuraj Lidia
16. Tabor Zofia
17. Baradziej Bogusław
18. Bochnacki Andrzej
19. Górkiewicz Anna
20. Jaskulska Teresa
21. Matzke Jan
22. Tondos Maciej
23. Walka Marek
24. Adamek Kazimierz
25. Duda Zofia
26. Miziołowska Jadwiga
27. Nadybska Urszula
28. Peron Waldemar
29. Kruszec Irena
30. Swierczek Adam
31. Idzik Kazimierz
32. Lubaszka Barbara
33. Bogacz Zdzisława
34. Chwastek Ireneusz
35. Krzywda Jerzy
36. Morawiec Stanisław
37. Mucha Marian
38. Patej Stefan
39. Toczek Stanisław
40. Ziebro Jan
41. Kowalski Kazimierz
42. Sąsiek Danuta
43. Sewioł Jerzy
44. Wacowski Marian
45. Grelak Bożena
46. Michalska Leona
47. Midro Bolesława
48. Mierzwińska Barbara
49. Kwiecień Anna
50. Sobala Elżbieta
51. Kałwa Ryszard
52. Piwowarski Stanisław
53. Pycia Elżbieta
54. Łukawski Aleksander
55. Raczyńska Elżbieta
56. Żurowicz Zbigniew
57. Żak Mieczysław
58. Adamus Maria
59. Błaut Józef
60. Chyża Maria
61. Janczyk Stanisław
62. Kowal Stefan
63. Machowski Andrzej
64. Małysa Elżbieta
65. Szczygieł Maria
66. Wykurz Józefa
67. Tulej Krystyna
68. Zapała Barbara
69. Kuchna Kazimiera
70. Schab Anna
71. Sumera Wiesława
72. Wójcikiewicz Kazimiera
73. Oleksy Teresa
74. Podsiadło Irena
75. Kozioł Barbara


Rok 1963

1. Górnikowska Zdzisława
2. Górska Marianna
3. Korpetta Stanisława
4. Kowalczyk Henryka
5. Latała Jan
6. Podzoba Czesława
7. Bydzewski Andrzej
8. Walkowicz Anna
9. Wykurz Zofia
10. Zajączkowski Stanisław
11. Budziński Andrzej
12. Górkiewicz Krystyna
13. Jakubas Halina
14. Janus Jan
15. Nowak Czesław
16. Peron Zbigniew
17. Pilarski Stanisław
18. Urbański Jan
19. Cichy Edward 
20. Gruczoł Maria
21. Grabowski Tadeusz
22. Mróz Stefan
23. Simlat Jerzy
24. Sobieraj Barbara
25. Zdrodowski Zbigniew
26. Idzik Teresa
27. Smurzyńska Elżbieta
28. Straszak Elżbieta
29. Żurkowska Maria
30. Chwastek Cecylia
31. Gaweł Zofia
32. Kowalska Henryka
33. Lewiński Janusz
34. Misiek Jan
35. Rutkowska Maria
36. Warchoł Irena
37. Dulińska Maria 
38. Chwatek Ryszard
39. Cieślik Adam
40. Bielecki Jerzy
41. Szwaja Zofia
42. Michalska Mirosława
43. Podyma Stefan
44. Mroczek Zbigniew
45. Łyczko Alina
46. Frankiewicz Wiesława
47. Czekaj Jan
48. Saklak Zbigniew
49. Sołecki Zbigniew
50. Dróżdż Helena
51. Motyl Krystyna
52. Pytlarz Barbara
53. Seredyńska Bożena
54. Swirek Ryszard
55. Wątorek Helena
56. Cieślik Marian
57. Gach Lidia
58. Kurczych Jadwiga
59. Burzyńska Jadwiga
60. Gamrat Krystyna
61. Imieliński Marian
62. Kralka Zofia
63. Krempa Włodzimierz
64. Latała Danuta
65. Misztal Stanisława
66. Pasiński Adam
67. Skrzypczak Janusz
68. Szumera Wiesława
69. Wójtowicz Helena
70. Zięba Wanda
71. Gibowska Elżbieta
72. Górak Henryk
73. Polcik Krzysztof
74. Wrzeszcz Zofia


Rok 1964


1. Gumula Sławomir
2. Jodłowska Maria
3. Krzemień Marianna
4. Madej Halina
5. Małkiewicz Anna
6. Czekaj Barbara
7. Harmaj Teresa
8. Jaśkowski Mieczysław
10. Krzyżanowski Michał
11. Szczepka Marianna
12. Szopa Elżbieta
13. Żaba Helena
14. Żak Maria
15. Komenda Teresa
16. Lis Stanisław
17. Małysa Henryk
18. Piasek Tadeusz
19. Szpak Adam
20. Turek Tadeusz
21. Gładyszowski Janusz
22. Lityński Krzysztof
23. Mikuśkiewicz Halina
24. Mucha Elżbieta
25. Roszyk Jacek
26. Banach Anna
27. Banach Halina
28. Ciałowicz Anna
29. Jaros Zenobia
30. Kucypera Elżbieta
31. Seredyka Anna
32. Waśniowska Czesława
33. Włosowicz Krystyna
34. Znamirowska Anna
35. Barteczko Bronisław
36. Smach Stanisława
37. Szczepka Radosław
38. Wójtowicz Stefan
39. Bogusz Wiesława
40. Bajołek Bronisław
41. Czernecki Józef
42. Kobylec Jadwiga
43. Lipiec Maria
44. Łukawska Wiesława
45. Dziedzic Janusz
46. Kaczmarczyk Józef
47. Kramarz Kazimierz
48. Mańko Hanna
49. Micek Krystyna
50. Molga Celina
51. Swierczek Janusz
52. Zebro Elżbieta
53. Rutkowska Anna
54. Tarko Teresa
55. Wykurz Tadeusz
56. Sepielak Jan
57. Jedynak Zdzisław
58. Krzyżkiewicz Lucyna
59. Muniowski Wiesław
60. Skrzypczak Tadeusz
61. Soczówka Elżbieta
62. Szmit Janusz
63. Chwastowska Zofia
64. Dąbrowska Wanda
65. Kotyza Barbara
66. Dulęba Krystyna
67. Gajda Zdzisława
68. Jaśtal Teresa
69. Kwapiński Jerzy
70. Banasik Zofia
71. Kuc Wanda
72. Słomka Krystyna
73. Zawora Lidia
74. Kańska Ewa
75. Slońska Urszula
76. Rodak Zofia
77. Starek Janina
78. Janus Grażyna
79. Kozioł Aleksandra
80. Przecherka Stanisław
81. Burda Krystyna
82. Bzdela Zofia
83. Dąbrowska Teresa
84. Formicka Irena
85. Grochowska Danuta
86. Bogacz Stanisława
87. Chabrzycka Janina
88. Homa Marian
89. Kielian Józef
90. Kolanko Antoni
91. Krzyszkiewicz Jadwiga
92. Michalska Irena
93. Midro Krystyna
94. Płoszaj Elżbieta
95. Rączka Barbara
96. Kozioł Jan
97. Madejski Lech
98. Roczniak Mieczysław
99. Samborska Kazimiera
100. Więcławek Lidia
101. Wójcik Alina
102. Ziarko Danuta
103. Bzowska Wanda
104. Stawiarski Józef
105. Żaba Barbara
106. Zaręba Maria
107. Bańbuła Krystyna
108. Kantorowicz Jadwiga
109. Dąbrowska Wanda
110. Michalkiewicz Janina
111. Niedziela Krystyna
112. Szastak Barbara
113. Szydło Helena
114. Makowska Mirosława
115. Mucha Maria
116. Zaręba Ewa
117. Kwiecień Maria
118. Marczyk Leokadia
119. Gaik Władysława


Rok 1965


1. Anioł Maria
2. Balec Alina
3. Basista Elżbieta
4. Berdek Barbara
5. Bróg Alicja
6. Bryliński Jan
7. Brzozowska Halina
8. Bukowska Danuta
9. Cencek Bogumiła
10. Chaber Barbara
11. Chmiel Dariusz
12. Chwastek Alina
13. Ciałowicz Anna
14. Dedo Andrzej
15. Dejworek Elżbieta
16. Deńca Halina
17. Drzewlecka Halina
18. Dubno Barbara
19. Duda Henryka
20. Duda Teresa
21. Dudek Maria
22. Dulewicz Janina
23. Dziwosz Tadeusz
24. Filus Elżbieta
25. Garus Kazimiera
26. Glowacz Jadwiga
27. Grela Irena
28. Grzegórzko Alicja
29. Jagiełło Marta
30. Jamrocha Cecylia
31. Janicki Stanisław
32. Janus Stanisława
33. Jarosz Krystyna
34. Jaworski Lucjan
35. Jędrychowski Bogusław
36. Jesień Zofia
37. Jurkowska Maria
38. Juzaszek Ewa
39. Kaczmarczyk Anna
40. Kamycka Anna
41. Kania Jerzy
42. Krawiec Stanisław
43. Kiereś Kazimiera
44. Korbas Maria
45. Korol Jan
46. Kot Krystyna
47. Kowalski Andrzej
48. Kowalska Teresa
49. Krawczyk Anna
50. Krupa Jerzy
51. Kryus Lucyna
52. Krzywda Urszula
53. Książek Adam
54. Kusak Anna
55. Kubik Maria
56. Lewartowska Marta
57. Limburska Helena
58. Łabuz Barbara
59. Łucki Piotr
60. Majcherczyk Jan
61. Majocha Anna
62. Małek Elżbieta
63. Małupa Krystyna
64. Mikoś Barbara
65. Misiek Maria
66. Miśkiewicz Bogusław
67. Mochalska Teresa
68. Motyl Alina
69. Mucha Dobroslawa
70. Mucha Małgorzata
71. Niedziela Krystyna
72. Nosal Maria
73. Nowak Krystyna
74. Nowak Krystyna
75. Nowak Tadeusz
76. Olesiak Ryszard
77. Olewińska Aleksandra
78. Olszewski Janusz
79. Oruba Zbigniew
80. Ostrowska Felicja
81. Paluch Jadwiga
82. Pasik Barbara
83. Pasińska Jadwiga
84. Pawelec Anna
85. Pęckowska Maria
86. Pieczyrak Natalia
87. Pieczyrak Maria
88. Piwowarska Aleksandra
89. Pluta Halina
90. Podyma Marek
91. Polarz Anna
92. Popiel Helena
93. Przenioslo Ewa
94. Radny Bogusław
95. Robakowska Anna
96. Regucki Jan
97. Reiter Marek
98. Sarnecki Marek
99. Seredyński Marek
100. Siniarski Adam
101. Soczówka Jerzy
102. Sokołowski Jacek
103. Sokół Anna
104. Szarek Eulalia
105. Szczepka Alina
106. Szubert Włodzimierz
107. Szwaja Helena
108. Sygula Danuta
109. Tomczyk Wiesława
110. Tomza Ryszard
111. Trafiał Olga
112. Uchto Alicja
113. Waligóra Alicja
114. Warchol Halina
115. Widłak Anna
116. Wilk Emilia
117. Winczewski Stefan
118. Witkowicz Lesław
119. Włodarczyk Jolanta
120. Wykurz Czesław
121. Włudarczyk Adam
122. Wypych Stefan
123. Zajączkowska Maria
124. Zdankiewicz Barbara
125. Zdechlik Danuta
126. Zębala Maria
127. Zięba Barbara
128. Zielińska Maria
129. Zielonka Halina
130. Zub Zygmunt
131. Chyża Ewa
132. Kruszec Anna
133. Pycia Bartłomiej

1966


1. Adamska Regina
2. Bogacz Józef
3. Cerek Teresa
4. Chwastek Anna
5. Dudek Janina
6. Gach Ewa
7. Gajos Tadeusz
8. Glanas Teresa
9. Homa Maria
10. Horyń Halina
11. Idzik Maria
12. Janiec Jan
13. Kołodziej Anna
14. Majchrowicz Michał
15. Morawiec Zbigniew
16. Naziemiec Jerzy
17. Nowak Jolanta
18. Nowojewska Jolanta
19. Paletko Grażyna
20. Pałka Wanda
21. Piwowarczyk Elżbieta
22. Piwowarska Maria
23. Regucki Stanisław
24. Skrzyniarz Maria
25. Słomka Leszek
26. Stachurski Michał
27. Tabor Teresa
28. Tłustowski Stanisław
29. Turek Halina
30. Wlodyga Kazimierz
31. Zioło Teresa
32. Bac Zofia
33. Błaut Elżbieta
34. Błaut Jadwiga
35. Ciałowicz Marian
36. Czerwińska Wiesława
37. Dróżdż Czesław
38. Idzik Czesław
39. Iwaszko Barbara
40. Jasińska Wiesława
41. Kopeć Józef
42. Korzelska Irena
43. Kostrzewa Anna
44. Kozłowska Ewa
45. Kowalska Maria
46. Kowalska Wanda
47. Krzykawska Maria
48. Kucypera Konrad
49. Łach Teresa
50. Łysomirska Grażyna
51. Malarska Barbara
52. Marzec Halina
53. Micyk Elżbieta
54. Motłoch Emilia
55. Samburska Anna
56. Szeląg Irena
57. Szymacha Grażyna
58. Żak Adam
59. Żebrak Bonifacy
60. Antosiak Teresa
61. Baradziej Danuta
62. Bielecki Stanisław
63. Bryła Anna
64. Chmiel Jolanta
65. Czajkowska Maria
66. Downarowicz Halina
67. Downarowicz Jadwiga
68. Downalowicz Małgorzata
69. Durak Włodzimierz
70. Dziura Stanisław
71. Fraś Sylwestra
72. Gacek Anna
73. Gadek Anna
74. Gądek Kazimierz
75. Gromadzka Krystyna
76. Gumulska Elżbieta
77. Jurkowska Teresa
78. Kiresztura Zdzisław
79. Kleszcz Żaneta
80. Młyńska Józefa
81. Nawrót Barbara
82. Ostrowska Anna
83. Perek Lidia
84. Porębska Maria
85. Rojek Łukasz
86. Trzepatowska Alicja
87. Wawrzeń Maria
88. Ziemnicka Maria
89. Albricht Anna
90. Budzińska Barbara 
91. Cegła Bożena
92. Chwastek Andrzej
93. Duda Elżbieta
94. Głowińska Maria
95. Grzegórzko Włodzimierz
96. Hajduga Barbara
97. Jaśtal Helena
98. Kirkowska Maria
99. Kobylec Edward
100. Krawczyk Maria
101. Krawiec Grażyna
102. Krzyworzeka Krystyna
103. Kubińska Anna
104. Kwiecień Jerzy
105. Lepiarz Krystyna
106. Łyczko Helena
107. Nadybski Jacek
108. Nosal Anna
109. Olszewski Jerzy
110. Regucka Dorota
111. Roczniak Tadeusz
112. Różalski Adam
113. Sękowska Ewa
114. Szafiska Wiesława
115. Tabor Jadwiga
116. Zielińska Anna
117. Urbańska Barbara
118. Palmowski Zbigniew
119. Raczyński Jacek
120. Górak Zbigniew


1967

1. Baran Anna
2. Bielach Krystyna
3. Bielawska Elżbieta
4. Dąbrowski Jerzy
5. Dela Anna
6. Dróżdż Stanisław
7. Dźwigała Halina
8. Jastrząb Halina
9. Kania Lidia
10. Knafel Anna
11. Kowalska Janina
12. Krępa Ewa
13. Kryus Stanisława
14. Krzyżek Mieczysław
15. Micek Maria
16. Michalski Janusz
17. Mierzwa Halina
18. Mikula Andrzej
19. Miziolowska Anna
20. Niklewicz Barbara
21. Nowak Stanisław
22. Piątkowski Stanisław
23. Piotrowska Maria
24. Soczówka Mieczysław
25. Szwaja Ewa
26. Zarychta Ewa
27. Ziental Stanisław
28. Żurek Barbara
29. Zyciński Andrzej
30. Deńca Marek
32. Dróżdż Anna
33. Dunal Wanda
34. Jarosz Jerzy
35. Kawałkiewicz Ewa
36. Kieronska Elżbieta
37. Konieczna Eliza
38. Kopeć Leszek
39. Korfel Maria
40. Krzywda Helena
41. Malupa Zofia
42. Midro Maria
43. Miska Anna
44. Mreńca Zofia
45. Pajda Czesław
46. Piątkowska Stanisława
47. Placek Lidia
48. Siwor Zdzisław
49. Sobczyk Anna
50. Stokłosa Bożena
51. Szczepka Antoni
52. Tabiś Zofia
53. Taborowicz Alicja
54. Traczyk Krystyna
55. Wędzona Halina
56. Zaprzalska Teresa
57. Zębala Ewa
58. Gąsior Barbara
59. Barczyk Krystyna
60. Bijak Elżbieta
61. Bijak Stefan
62. Bogacz Lucyna
63. Czyżewska Anna
64. Dubno Maria
65. Idzik Wanda
66. Kaczmarczyk Teresa
67. Karkowska Elżbieta
68. Karkowska Teresa
69. Książek Fryderyka
70. Kuraj Teresa
71. Lewicka Alicja
72. Majcherczyk Alicja
73. Malmon Edwarda
74. Marczewska Barbara
75. Muszyński Jerzy
76. Pawlik Janusz
77. Peron Barbara
78. Robakowska Helena
79. Rusek Edmund
80. Rusek Jerzy
81. Sewioł Mieczysław
82. Solarz Józefa
83. Stępniewska Stanisława
84. Stępniewska Zofia
85. Swierczek Jan
86. Szyba Bronisława
87. Zurowska Urszula
88. Bogacz Rafał
89. Brylińska Anna
90. Buczek Halina
91. Glonek Halina
92. Grochowska Teresa
93. Grzyb Roman
94. Gugała Stefan
95. Jasonek Mateusz
96. Jurkowska Maria
97. Kowalczuk Romana
98. Kowalska Anna
99. Krajewska Natalia
100. Lorek Anna
101. Łasińska Teresa
102. Ławicka Halina
103. Molenda Leszek
104. Musiał Zdzisław
105. Nowak Teresa
106. Pytel Janusz
107. Seweryn Teresa
108. Sobala Janina
109. Wątorek Krystyna
110. Węglińska Zofia
111. Włodarczyk Marek
112. Zaręba Ewa
113. Ziarko Teresa
114. Nowak Janina
115. Kobińska Danuta
116. Wajdo Stanisław
117. Zalewska Barbara
118. Małkiewicz Marek
119. Pytel Aleksander


1968


1. Babek Jadwiga
2. Biel Irena
3. Binkiewicz Ryszard
4. Borowa Alina
5. Borucki Jan
6. Brodowicz Andrzej
7. Gawlikowska Halina
8. Garlicka Bomualda
9. Głąb Maria
10. Gurbiel Andrzej
11. Jamrocha Wacław
12. Kaczmarczyk Anna
13. Kalisz Krzysztof
14. Kańska Janina
15. Kołaszczyński Wiesław
16. Kurcio Grażyna
17. Kwiatek Barbara
18. Kwiecińska Zofia
19. Łój Barbara
20. Maj Anna
21. Makowski Piotr
22. Morzonek Halina
23. Mudyn Urszula
24. Naumczyk Lucyna
25. Olewińska Zdzisława
26. Piwowarska Jadwiga
27. Placek Aleksandra
28. Wawrzyńska Irena
29. Wędzona Maria
30. Wilk Barbara
31. Włodarczyk Elżbieta
32. Włodarczyk Jan
3?. Włodarczyk Krystyna
34. Wolna Bogumiła
35. Wróblewska Marianna
36. Wykurz Cecylia
37. Zawora Teresa
38. Żaba Teresa
39. Albricht Stanisław
40. Bałaza Maria
41. Błaut Barbara
42. Beliczyńska Barbara
43. Cerek Maria
44. Dziuba Eleonora
45. Deńca Lucyna
46. Jamroży Henryk
47. Kawa Barbara
48. Kiereś Jadwiga
49. Kolanko Zofia
50. Korzeniak Krystyna
51. Kulczycka Ewa
52. Leszczak Zuzanna
53. Musiał Józef
54. Nowakowski Ryszard
55. Pabian Zbigniew
56. Pacia Halina
57. Palimąka Janina
58. Rutkowska Elżbieta
59. Sakłak Helena
60. Słomka Halina
61. Sowula Andrzej
62. Srokosz Teresa
63. Stachowicz Jan
64. Sztuk Halina
65. Śpiechowicz Jolanta
66. Warchala Krystyna
67. Wlazło Halina
68. Wyjadłowska Maria
69. Zarychta Urszula
70. Zdenkowski Jan
71. Banach Jolanta
72. Bogacz Grażyna
73. Dębska Maria
74. Domagała Zdzisława
75. Domaszewska Ewa
76. Drąg Anna
77. Drost Ewa
78. Gach Halina
79. Gębala Nela 80. Kopińska Marta
81. Kumon Maria
82. Malupa Ewa
83. Młyńska Teresa
84. Oczkowicz Teresa
85. Perek Halina
86. Plucińska Maria
87. Płatek Grażyna
88. Popioiek Halina
89. Sajdak Elżbieta
90. Stępień Krystyna
91. Tomza Teresa
92. Twerdun Teresa
93. Więcławek Jolanta
94. Włodarczyk Jadwiga
95. Zapart Maria
96. Zdankiewicz Michalina
97. Żurek Jadwiga
98. Tama Elżbieta
99. Barczyński Włodzimierz
100. Bejm Marek
101. Bejm Waldemar
102. Bielach Henryk
103. Błeszyński Andrzej
104. Borek Wiesława
105. Dąbrowska Urszula
106. Jagła Wojciech
107. Kowalski Kazimierz
108. Krajewski Stanisław
109. Krzemień Zdzisław
110. Krzyżek Maria
111. Kuchna Wanda
112. Mucha Krzysztof
113. Mędrek Lucyna
114. Nowak Jan
115. Podsiadło Euzebiusz
116. Pycia Stanisława
117. Raj Andrzej
118. Turek Janina
119. Włodarczyk Czesława
120. Woda Andrzej
121. Włodyga Barbara
122. Zygulski Stanisław
123. Żurek Stanisław
124. Antolska Kazimiera
125. Bartyzel Celina
126. Bereźniak Maria
127. Dutkiewicz Krystyna
128. Gas Grażyna
129. Jamborska Henryka
130. Jurek Anna
131. Kałwa Danuta
132. Kopeć Janina
133. Kowalska Maria
134. Kubik Elżbieta
135. Kurbiel Elżbiela
136. Kurczych Danuta
137. Laskowska Maria
138. Michalska Daniela
139. Misztal Maria
140. Motyka Anna
141. Mucha Ewa
142. Mudyn Jolanta
143. Oruba Elżbieta
144. Perek Marta
145. Sikorska Barbara
146. Szydło Teresa
147. Uchto Maria
148. Wojtal Halina
149. Ziółko Kazimiera
150. Miszczyk Teresa
151. Wiorek Agnieszka
152. Wojciechowicz Danuta
153. Woźniak Jadwiga


1969


1. Augustyniak Teresa
2. Bożek Cecylia
3. Cicha Jadwiga
4. Ciepała Teresa
5. Chwastek Zofia
6. Goraj Władysława
7. Grela Barbara
8. Kałużna Anna
9. Kołodziejczyk Maria
10. Kula Wiesława
11. Kupska Janina
12. Łebek Wanda
13. Magiera Maria
14. Niewęgłowska Elżbieta
15. Obwiosło Ewa
16. Pilawska Maria
17. Ploszaj Barbara
18. Podsiadło Helena
19. Rup Natalia
20. Rusek Danuta
21. Sokół Marta
22. Solecka Cecylia
23. Szafirska Barbara
24. Szopa Małgorzata
25. Sciańska Janina
26. Wilk Barbara
27. Witkiewicz Barbara
28. Wróbel Barbara
29. Żebrak Maria
30. Będkowska Stanisława
31. Blaszczyk Regina
32. Bobrowicz Maria
33. Bogacz Elżbieta
34. Bogacz Halina
35. Cierpisz Stanisław
36. Dulba Anna
37. Idzik Zofia
38. Kozera Wanda
39. Lepiarczyk Grażyna
40. Majka Adam
41. Mariasz Teresa
42. Michta Andrzej
43. Mierzwiński Stefan
44. Młynarski Marek
45. Nagło Adam
46. Nowak Adam
47. Paciej Grażyna
48. Robakowska Janina
49. Rydzewska Małgorzata
50. Seweryn Anna
51. Sękowski Piotr
52. Slota Halina
53. Sobczyk Andrzej
54. Szarek Halina
55. Swirek Elżbieta
56. Terenkoczy Krzysztof
57. Urbańska Barbara
58. Waltgóra Elżbieta
59. Warchala Dorota
60. Wolny Włodzimierz
61. Wyderko Ewa
62. Wyjadłowska Barbara
63. Wysocki Jacek
64. Ziemnicki Marek
65. Żaba Grażyna
66. Żak Wanda
67. Zebro Janina
68. Żurek Anna
69. Bibrowska Teresa
70. Biel Wiesława
71. Błeszyński Andrzej
72. Czernek Ewa
73. Dróżdż Alicja
74. Frukycz Jadwiga
75. Gąsior Jan
76. Goły Adam
77. Grzegórzko Zdzisława
78. Jankowska Zdzisława
79. Jurkowski Jerzy
80. Kaczmarczyk Maria
81. Kajdy Edward
82. Konieczna Anna
83. Kowalska Anna 
84. Kucharski Andrzej
85. Maciejczyk Czeslaw
86. Maj Janina
87. Mazur Anna
88. Młyński Kazimierz
89. Musiał Henryk
90. Niedbała Grażyna
91. Safian Jadwiga
92. Soczówka Teresa
93. Stawiarski Zygmunt
94. Stępień Elżbieta
95. Taczała Maria
96. Tondos Elżbieta
97. Tyrkalska Lidia
98. Włodyga Barbara
99. Zurowicz Jerzy
100. Banach Teresa
101. Chyża Antonina
102. Czekaj Henryk
103. Gamrat Anna
104. Gołck Tadeusz
106. Kania Krzysztof
107. Kolarski Antoni
108. Kruszec Irena
109. Krzywda Stanisław
110. Łojan Krystyna
111. Małupa Wiesława
112. Micek Henryka
113. Micyk Jolanta
114. Micyk Maria
115. Micyk Wiesław
116. Mirowska Janina
117. Morek Marian
118. Motyl Lucyna
119. Mucha Stanisław
120. Oracz Helena
121. Sarwa Maria
122. Skowera Krzysztof
123. Szczepka Marek
124. Warchala Zenon
125. Więcłamek Elżbieta
126. Zaich Danuta
127. Zaprzelski Lesław
128. Zdankiewcz Bożena
129. Dela Halina
130. Florkiewicz Zofia
131. Gajos Janina
132. Gąsiorowska Grażyna
133. Głaz Maria
134. Jarosz Kazimiera
135. Jarosz Maria
136. Komenda Wanda
137. Kopeć Irena
138. Kubis Marianna
139. Lech Teresa
140. Lorek Ewa
141. Micek Barbara
142. Michalska Elżbieta
143. Muszyńska Maria
144. Piotrowska Zofia
145. Radłowska Lucyna
146. Siwor Janina
147. Smach Barbara
148. Soczewka Halina
149. Studzizba Zdzisława
150. Szymczyk Urszula
151. Waligóra Emilia
152. Wilk Teresa
153. Włodarczyk Krystyna
154. Wydmańska Jadwiga
155. Zydaczewska Zofia
156. Majcher Teresa
157. Wójcik Marianna
158. Bielawska Elżbieta
159. Pawłowska Barbara


1971

1. Adamczyk Alina
2. Adamczyk Krystyna
3. Bańbuła Lucyna
4. Błaut Anna
5. Bogacz Maria
6. Cleslak Hanna
7. Górkiewicz Wojciech 
8. Gugała Krystyna
9. Idzik Danuta
10. Kawa Teresa
11. Kozera Barbara
12. Kula Anna
13. Kurcio Bożena
14. Madej Andrzej
15. Marczewski Janusz
16. Markiewicz Krystyna
17. Motyka Janina
18. Murdza Elżbieta
19. Nouwak Adam
20. Oruba Rajmund
21. Pieczyrak Elżbieta
22. Pietras Zofia
23. Ratuszna Lidia
24. Siniarska Maria
25. Sumera Barbara
26. Sygula Andrzej
27. Wiltowski Janusz
28. Wlazło Maria
29. Zdankiewicz Lech
30. Żaba Danuta
31. Banach Zofia
32. Chmielewska Elżbieta
33. Dąbrowska Barbara
34. Duszyc Jerzy
35. Idzik Zofia
36. Kowalska Maria
37. Kozioł Anna
38. Krupa Bogusława
39. Kubińska Cecylia
40. Kula Halina
41. Mastrzykowski Władysław
42. Milewsha Bogumiła
43. Musiał Anna
44. Musiał Helena
45. Piątkowski Stanisław
46. Pilawska Barbara
47. Plucińska Teresa
48. Podyma Ewa
49. Puchala Elżbieta
50. Samek Halina
51. Stolarski Marian
52. Szczepanik Grażyna
53. Włodarczyk Halina
54. Żurek Halina
55. Żurek Teresa
56. Biernacki Zbigniew
57. Byszewski Edward
58. Donica Stanisław
59. Gruca Małgorzata
60. Kołaczewska Barbara
61. Kośmider Jolanta
62. Majcher Grażyna
63. Osmęda Zdzisława
64. Pajda Jacek
65. Piasek Albin
66. Półtorak Elżbieta
67. Stano Leszek
68. Stano Małgorzata
69. Waligóra Wiesława
70. Wiącek Janina
71. Wludarczyk Krystyna
72. Włudarczyk Małgorzata
73. Wykurz Barbara
74. Zielińska Grażyna
75. Banaś Elżbieta
76. Chelian Anna
77. Czyżewska Barbara
78. Dela Maria
79. Dudek Maria
80. Dymek Wiesława
81. Gas Regina
82. Homa Eugenia
83. Homa Ewa
81. Jagła Henryka
85. Jamroża Wiesława
86. Janus Anna
87. Jastrząb Eleonora
88. Kotyza Danuta
89. Koziara Zenona
90. Kozłowska Alicja
91. Linder Grażyna
92. Murowańska Kazimiera
93. Rachwał Ewa
94. Synowska Grażyna

1972

1. Barczyk Jacek
2. Bińczyk Czesław
3. Czekaj Jerzy
4. Forma Małgorzata
5. Gołąb Barbara
6. Haberko Renata
7. Jamrocha Wiesława
8. Janus Lidia
9. Jarzyńska Barbara 
l0. Kowalska Małgorzata
11. Kwiecień Ewa
12. Krzywda Grażyna
13. Książek Janusz
14. Kuc Anna
15. Madejska Halina
16. Marzec Janina
17. Mucha Andrzej
18. Nowak Barbara
19. Nowak Janusz
20. Piwowarska Wiesława
21. Piwowarczyk Krystyna
22. Regucki Marek
23. Ręczkowska Halina
24. Rokosz Halina
25. Simlat Marek
26. Sobala Witold
27. Soczówka Helena
28. Skucha Ryszard
29. Synowski Jacek
30. Tomaszewska Hanna
31. Włodarczyk Bożena
32. Włudarczyk Tadeusz
33. Zalińska Maria
34. Zięba Barbara
35. Zięba Jerzy
36. Banach Henryk
37. Bogacz Lucyna
38. Borzęcka Irena
39. Czarny Bożena
40. Durbas Józef
41. Frania Lidia
42. Gadek Krzysztof
43. Konieczna Bogumiła
44. Kuc Maria
45. Pachoł Elżbieta
46. Perek Jan 
47. Rał Bonifacy
48. Szarek Alina
49. Zdeb Renata
50. Żaba Mieczysław
51. Błaut Elżbieta
52. Bręklewicz Waldemar
53. Byszewski Wiesław
54. Dąbrowska Alicja
55. Gadek Zofia
56. Grudzień Zbigniew
57. Kania Urszula
58. Kołtun Ryszard
59. Kościuszko Maria
60. Kozioł Zenon
61. Krzykawska Barbara
62. Książek Henryk
63. Kubik Edward
64. Masłowska Wioletta
65. Modła Maria
66. Stachurka Grażyna
67. Stawiarska Anna
68. Winczewska Zofia
69. Zadara Barbara
70. Zaleska Jolanta
71. Zielińska Jadwiga
72. Żądło Sylwester
73. Barańska Barbara
74. Dejworek Helena
75. Jamborska Mirosława
76. Janczarska Maria
77. Jaworska Grażyna
78. Kaczmarczyk Grażyna
79. Kitlińska Teresa
80. Kubik Helena
81. Kupczyk Anna
82. Kurbiel Regina
83. Latos Leonora
84. Mikuła Bożena
85. Mudyn Mirosława
86. Musiał Teresa
87. Pałka Lidia
88. Puchala Grażyna
89. Piekoszewska Maria
90. Putowska Maria
91. Pycia Krystyna
92. Bójek Zofia
93. Sas Urszula
94. Soczówka Barbara
95. Włodaiczyk Grażyna
96. Wojtaś Irena
97. Zając Grażyna
98. Zaprzalska Alina
99. Zaprzalska Maria
100. Adamus Ewa
101. Durmała Maria
102. Dźwigała Maria
103. Franaszek Alina
104. Kamińska Mieczysława
105. Kijak Wanda
106. Komenda Lidia
107. Kowalska Elżbieta
108. Kramarz Regina
109. Krupa Ewa
110. Madetko Cecylia
111. Maślanka Anna
112. Mazurek Anna
113. Nowak Elżbieta
114. Pabian Elżbieta
115. Pańczyk Zofia
116. Skręt Maria
117. Szarawara Mirosława
118. Szarek Halina
119. Trybulec Anna
120. Wolna Krystyna
121. Żurek Teresa 
122. Mrożkiewicz Zofia
123. Perek Janina
124. Kita Lucyna

1973


1. Bakiewicz Urszula
2. Borowik Zofia
3. Cholewa Anna
4. Chwastek Andrzej
5. Ciałowicz Krystyna
6. Depta Anna
7. Koński Jacek
8. Kobylec Teresa
9. Konieczna Maria
10. Kosakowski Zbigniew
11. Kostecka Marzena
12. Kościuszko Urszula
13. Kowalska Barbara
14. Krzysztowczyk Witold
15. Krzyżek Alicja
16. Michno Grażyna
17. Młynarska Barbara
18. Mucha Stanisław
19. Paradowski Zbigniew 
20. Paterek Anna
21. Piątek Adam
22. Piwowarska Anna
23. Pruski Marek
24. Przeniosło Danuta
25. Ratuszna Ewa
26. Bójek Mirosława
27. Słomka Małgorzata
28. Szczepka Leokadia
29. Tomaszewska Danuta
30. Wieczorek Marian
31. Wilczyńska Elżbieta
32. Winczewska Jadwiga
33. Włudarczyk Jan
34. Zdechlik Maria
35. Zdenkowska Anna
36. Zlętek Izabela
37. Żabiński Zbigniew
38. Beliczyńska Bożena
39. Beliczyński Zbigniew
40. Będkowski Wiesław
41. Błaszczak Elżbieta
42. Czekaj Lidia
43. Dziura Halina
44. Franaszek Ewa
45. Cełdzińska Teresa
46. Idzik Maria
47. Janus Anna
48. Juzaszek Jerzy
49. Konieczna Bogusława
50. Mikuła Lucyna
51. Myśliwiec Bożena
52. Nowakowska Grażyna
53. Pieczyrak Barbara
54. Skalny Włodzimierz
55. Stachowicz Krystyna
56. Szarek Józef
57. Wawer Jolanta
58. Włosowicz Zofia
59. Żurek Jerzy
60. Uchto Ryszard
61. Baradziej Bożena
62. Dąbrowska Lidia
63. Głownia Elżbieta
64. Hanarz Alicja
65. Kaczka Maria
66. Konieczny Krzysztof
67. Kopeć Jan
68. Kościuszko Ewa
69. Kuchna Teresa
70. Makowski Stefan
71. Malara Jerzy
72. Marciniak Gertruda
73. Marczewska Anna
74. Mucha Albina
75. Naporowska Maria
76. Niestój Kazimiera
77. Plucińska Halina
78. Sieradzka Anna
79. Skóra Anna
80. Stachurka Ewa
81. Stolarski Jacek
82. Syguła Maria
83. Szopa Janusz
84. Slęzak Stanisław
85. Waśniowski Kazimierz
86. Zaganiacz Alina
87. Zając Jan
88. Żurek Zofia
89. Cerek Barbara
90. Czekaj Krystyna
91. Dlubacz Witoslawa
92. Piórek Maria
93. Gajos Anna
94. Golda Anna
95. Góral Lidia
96. Janczarska Barbara
97. Lisiakiewicz Barbara
98. Łojewska Grażyna
99. Łukawska Halina 
100. Nowak Anna
101. Nowakowska Irena
102. Pajda Lucyna
103. Ptak Halina
104. Pycia Marianna
105. Pypno Elżbieta
106. Raj Zuzanna
107. Rączka Anna
108. Sewioł Ryszarda
109. Sosnomska Halina
110. Tabor Halina
111. Żur Jadwiga
112. Adamus Lidia
113. Bogusz Halina
114. Domagała Barbara
115. Dróżdż Emilia
116. Gąsior Elżbieta
117. Gurdziel Halina 
118. Kamińska Marianna
119. Kowalska Teresa
120. Kośnik Krystyna
121. Kozioł Anna
122. Magiera Teresa
123. Magiera Wiesława
124. Majcher Barbara
125. Malarska Teresa
126. Maślak Zofia
127. Misior Elżbieta
128. Nowak Grażyna
129. Nowakowska Alicja
130. Palmowska Jolanta
131. Palmowska Maria
132. Pypno Ewa
133. Pytel Dorota
134. Rebes Maria
135. Sitko Elżbieta
136. Sobala Anna
137. Smalec Zofia
138. Uchto Emilia
139. Toporek Ewa
140. Waczyńska Jadwiga
141. Wypych Aleksandra
142. Podgórski Ryszard
143. Twardowska Anna
144. Wierzbicka Barbara
145. Kania Elżbieta
146. Adamczyk Elżbieta
147. Górak Marek
148. Jasicka Alina
149. Kaźmierczyk Elżbieta
150. Tomza Janina
151. Żaba Maria


1974

1. Banach Anna
2. Brzeszcz Adam
3. Gajda Dorota
4. Gas Stanisław
5. Gawęcka Anna
6. Graca Marcin
7. Jarzynska Anna
8. Kabalak Adam
9. Karnia Wiesława
10. Kołaczewska Maria
11. Kot Barbara
12. Kowalczewska Elżbieta
13. Krawiec Grażyna
14. Mucharska Teresa
15. Mudyn Teresa
16. Pacia Jerzy
17. Pietrzyk Kazimierz
18. Przybylska Jadwiga
19. Ślepek Krystyna
20. Szafran Krzysztof
21. Szarek Jerzy
22. Swirek Włodzimierz
23. Urbański Czesław
24. Wadowska Maria
25. Wilk Krzysztof
26. Włosowicz Marian
27. Wojtal Teresa
28. Wójcik Teresa
29. Zaręba Teresa
30. Adamek Elżbieta
31. Bartosik Wanda
32. Bilińska Ewa
33. Curyło Artur
34. Czerwińska Urszula
35. Dokładańska Mieczysława
36. Dutkiewicz Jeizy
37. Dzienia Urszula
38. Jankowski Jerzy
39. Jurkowska Krystyna
40. Kaczmarczyk Stanisław
41. Kania Bogusława
42. Kita Teresa
43. Kmita Anna
44. Konieczna Elżbieta
45. Konieczny Roman
46. Kopeć Maria
47. Krymula Lucjan
48. Krzyżek Krystyna
49. Kumon Renata
50. Kwiatkowska Małgorzata
51. Malicki Bogdan
52. Marynka Jolanta
53. Młyńska Elżbieta
54. Molenda Janusz
55. Musiał Maria
56. Smalera Barbara
57. Trzeciak Stanisław
58. Uchto Tadeusz
59. Walczak Kazimiera
60. Waśniewski Wojciech
61. Zdeb Ewa
62. Żaba Teresa
63. Żuradzki Edward
64. Bielecka Zofia
65. Bogacz Małgorzata
66. Forma Andrzej
67. Grządziel Urszula
68. Grzebieluch Krystyna
69. Kaczmarczyk Ignacy
70. Kaczmarczyk Zofia
71. Kański Kazimierz
72. Karoń Halina
73. Klich Bogusława
74. Konarska Bogusława
75. Kopeć Andrzej
76. Kurczych Jadwiga
77. Michta Helena
78. Musiał Alicja
79. Muszyńska Jadwiga
80. Niebylski Bogusław
81. Niedziela Elżbieta
82. Nowak Halina
83. Nowak Marta 
84. Pietras Maria
85. Bogóż Anna
86. Siwiec Marta
87. Sobczyk Krystyna
88. Stachowicz Jan
89. Śliwoń Maria 
90. Turek Leszek
91. Uchto Marek
92. Zarzycki Janusz
93. Budziosz Barbara
94. Dudek Elżbieta
95. Gamrat Elżbieta
96. Grzegórzko Karolina
97. Kania Elżbieta
98. Kantor Barbara
99. Komenda Małgorzata
100. Kruszec Zdzisława
101. Kulawik Ewa
102. Mucha Maria
103. Nowakowska Jadwiga
104. Sado Dorota
105. Sajdak Barbara
106. Sobczyk Barbara
107. Sroga Grażyna
108. Sroga Teresa
109. Styczeń Janina
110. Szatkowska Maria
111. Szulc Mirosława
112. Uchto Jadwiga
113. Uchto Urszula
114. Włodarczyk Anna
115. Wołoch Barbara
116. Zarychta Aleksandra
117. Zdechlik Jadwiga
118. Bonenberg Grażyna
119. Bożek Helena
120. Czernikiewicz Małgorzata
121. Dułba Teresa
122. Dziad Mieczysława
123. Hajduga Maria
124. Jurkowska Magdalena
125. Kabzińska Barbara
126. Kańska Maria
127. Kopeć Barbara
128. Książek Marianna
129. Libera Teresa
130. Łoś Danuta
131. Magiera Halina
132. Mental Alicja
133. Nowak Barbara
134. Oleksy Jolanta
135. Raj Grażyna
136. Rapacz Genowefa
137. Stępień Jolanta
138. Stawiarska Grażyna
139. Waczańska Danuta
140. Wcislo Anna
141. Wołowiec Małgorzata
142. Pycia Ewa
143. Zasada Cecylia
144. Marczyk Janina


1975

1. Dereński Zbigniew
2. Dumek Barbara
3. Grosicki Ryszard
4. Jamo Andrzej
5. Kabziński Sławomir
6. Kawalec Zofia
7. Klauzner Alicja
8. Kmita Halina
9. Kozera Grażyna
10. Król Krzysztof
11. Majcher Jolanta
12. Maślanka Sylwestra
13. Mucha Wacław
14. Pachoł Ewa
15. Pajda Anna
16. Pituch Adam
17. Plutecka Irena
18. Polarz Marta
19. Rojek Danuta
20. Schab Urszula
21. Schabowski Jerzy
22. Skowronek Zbigniew
23. Swida Teresa
24. Szostak Barbara
25. Wrona Elżbieta
26. Zakrzewski Włodzimierz
27. Żurek Janina
28. Żurek Szczepan
29. Banaś Jadwiga
30. Bogusz Maria
31. Cygnarowska Elżbieta
32. Dąbrowski Jan 
33. Jamroży Teresa
34. Janus Jacek
35. Juzaszek Jacek
36. Kałwa Teresa
37. Kamionka Anna
38. Kasprzyk Alicja
39. Kasprzyk Joanna
40. Kitliński Jerzy
41. Kosno Andrzej
42. Michalczyk Henryka
43. Mikuła Zofia
44. Piotrowska Danuta
45. Próchenko Ewa
46. Sobczyk Andrzej
47. Stano Ewa
48. Spiechowicz Krzysztof
49. Wóitowicz Lidia
50. Sewioł Bożena
51. Banaś Andrzej
52. Boczkowska Barbara
53. Byszewska Jolanta
54. Chorążykiewicz Bożena
55. Doniec Stanisław
56. Frączkiewicz Anna
57. Gajda Irena
53. Gumula Andrzej
59. Hołda Marek
60. Janus Irena
61. Karwalska Maria
62. Majcher Saturnina
63. Manterys Jan
64. Masłowska Małgorzata
65. Milewska Halina 
66. Motyka Jerzy
67. Musiał Anna
68. Orczyk Teodozja
69. Pawlik Zygmunt
70. Podsiadło Lucyna
71. Pogoń Lucyna
72. Sado Andrzej
73. Skowera Ewa
74. Sobczyk Helena
75. Stano Jadwiga
76. Sztuk Stanisław
77. Świrek Aleksander
78. Szyba Władysław
79. Zapała Włodzimierz
80. Żurek Anna
81. Budzyń Danuta
82. Bróg Bożena
83. Cerek Lucyna 
84. Czarnecka Anna
85. Czernikiewicz Grażyna
86. Deńca Danuta
87. Filus Alicja
88. Gacek Sabina
89. Gołąb Małgorzata
90. Janus Ewa
91. Jochymek Renata
92. Kawa Maria
93. Krawiec Mirosława
94. Machejek Irena
95. Machejek Maria
96. Maj Barbara
97. Mazurek Maria
98. Mastrzykowska Halina
99. Nowacka Teresa
100. Okładło Anna
101. Skalny Grażyna
102. Sroga Dorota
103. Zdechlik Ewa
104. Zębala Bogusława
105. Ziemska Barbara
106. Bańbuła Marianna
107. Donica Alicja
108. Gocek Alina
109. Handzel Teresa
110. Knap Grażyna
111. Kowalska Kazimiera
112. Kowalczyk Wiesława
113. Książek Teresa
114. Kucypera Maria
115. Kwiecień Maria
116. Maroszek Marta
117. Maślak Bożena
118. Mikuła Zofia
119. Motyl Elżbieta
120. Piega Halina
121. Popiolek Grażyna
122. Roch Maria
123. Sęk Teresa
124. Siwor Danuta
125. Skowron Zofia
126. Skóra Halina
127. Stawiarska Maria
128. Stępień Irena
129. Sygula Eliza
130. Wilk Urszula
131. Wisła Kazimiera
132. Zasada Grażyna
133. Zołędzka Halina
134. Pycia Maria
135. Balec Wieslaw
136. Grabowska Jadwiga
137. Gebhard Iwona


Rok 1976

Adamek Jadwiga
Baran Zofia
Bień Adam
Cerek Renata
Cholewa Andrzej
Dróżdż Alicja
Gajos  Maria
Jasiówka Jerzy
Jędras Andzrej
Kasperczyk Janusz
Kaczmarczyk Teresa
Kozioł Marta
Król Jerzy
Krzysztoforski Kazimierz
Maj Zbigniew
Majchrowska Janina
Niziurski Wacław
Piekoszewska Joanna
Pieniążek Urszula
Rał Krystyna
Sieradzka Janina
Słota Elżbieta
Słota Teresa
Soczówka Józefa
Sumlet Andrzej
Suss Urszula
Szmer Elżbieta
Śliwoń Maria
Spiechowicz Maria
Turek Mirosław
Wilk Anna
Wtodarczyk Joanna
Babiarz Andrzej
Burzyński Janusz
Chochorek Maria
Dziura Anna
Górczyńska Anna
Jedruch Bożena
Kabzińska Joanna
Kania Anna
Kita Anna
Knap Elżbieta
Kopeć Stanisław
Kurek Jolanta
Małupa Zbigniew
Michno Ryszarda
Natkaniec Maria
Nowińska Anna
Paterek Janina
Sobala Irena
Szafran Emilia
Widacha Ewa
Zimna Elżbieta
Borowik Barbara
Dróżdż Krzysztof
Gołąb Halina
Hac Grzegorz
Jaworski Jerzy
Kańska Barbara
Kobylec Anna
Krysa Zdzisława
Lis Anna
Marczwski Tadeusz
Mazurek Elżbieta
Musiał Jolanta
Nowak Krzysztof
Nowak Renata
Pawlik Teresa
Piech Dorota
Pieronek Zbigniew
Piwiński Paweł
Perzyńska Elżbieta
Pietrzyk Stanisław
Płatek Zofia
Rataj Renata
Sadowski Andzrej
Słaby Elżbieta
Talik Józef
Tyrkalski Zbigniew
Wojtal Mirosław
Żmigrodzka Zofia
Żurek Lucyna
Baranek Krystyna
Binkiewicz Danuta
Czaderska Lucyna
Dróżdż Halina
Florek Janina
Garus Teresa
Glaba Wiesława
Gola Elżbieta
Gumula Janina
Jaksicka Elżbieta
Jamroży Grażyna
Kajdas Irena
Kojara Marta
Książek Urszula
Kula Krystyna
Latos Barbara
Malara Barbara
Manterys Irena
Michalska Janina
Morton Anna
Nowak Elżbieta
Pilniak Grażyna
Prus Zofia
Pyko Emilia
Regucka Teresa
Spiechowicz Marta
Stawiarska Barbara
Strzelec Ewa
Węglarz Ewa
Więcek Grażyna
Wilk Barbara
Żurek Zofia


Rok 1976 (dla pracujących)

Augustyniak Halina
Fudal Stanisław
Gajek Teresa
Glanas Maria
Gwiazda Halina
Gwiazda Zygmunt
Kania Zofia
Kaszuba Helena
Kołaczewska Zofia
Kobylec Stanisław
Kot Lucyna
Krasińska Daniela
Król Szczepan
Majos Ewa
Matuszczyk Alfreda
Milewski Daniel
Mreczek Janusz
Mularczyk Aleksandra
Osikowska Janina
Pawelec Adam
Placek Jan
Wdowiarski Bogusław
Widłak Maria
Zasada Władysław
Ziętek Janina
Żmuda Zdzisław
Banach Ewa
Górak Kamila
Kopeć Anna
Krzyżek Helena
Banasik Elżbieta
Bańdo Zofia
Baranek Krzysztof
Bogacz Stanisław
Cerek Barbara
Horyń Adolf
Jabłońska Stefania
Juzaszek Kazimiera
Kamiński Bogdan
Knapik Wanda
Kolbiarz Mirosława
Koprowska Zofia
Kowalska Sabina
Majocha Elżbieta
Misiek Danuta
Musiał Janusz
Nowakowska Helena
Paciej Elżbieta
Pieczyrak Kazimiera
Piwowarczyk Leokadia
Robakowska Helena
Sater Stanisław
Skorupka Krystyna
Stachurski Stanisław
Syguła Stanisław
Wędzona Danuta
Wąs Maria
Wlazło Jacek
Włosek Jolanta
Wróbel Anna
Kaliszka Anna
Żurek Grażyna
Chwastek Sławomira
Pieronek Waldemar
Jacoszek Anna


Rok 1977

Adamkiewicz Małgorzata
Babiarz Elżbieta
Bańbuła Teresa
Błeszyńska Joanna
Czekaj Elżbieta
Gola Lucyna
Kolano Anna
Kozioł Barbara
Latos Antoni
Lepiarczyk Artur
Mochalska Maria
Motłoch Anna
Piwowarska Wiesława
Robakowska Barbara
Smagała Jolanta
Suss Teresa
Zegan Lidia
Bonarska Aldona
Borkowska Hermenegilda
Chwastek Krzysztof
Dedo Krzysztof
Helbin Janusz
Hołda Zbigniew
Horyń Lucyna
Kałwa Danuta
Kanski Krzysztof
Kornobis Jadwiga
Kowalska Halina
Kramarz Alina
Król Marta
Krzyżek Elżbieta
Kurczych Adam
Łyko Lesław
Malik Maria
Micyk Marek
Pluta Stanisław
Płatek Regina
Skóra Zofia
Sobota Alicja
Szpak Zbigniew
Uchto Barbara
Wachacki Andrzej
Wawrzeń Jadwiga
Wiecha Józef
Wisła Anna
Zięba Krystyna
Żak Kazimierz
Żądło Andrzej
Majda Andrzej
Adamek Urszula
Cerek Andrzej
Chwastek Helena
Czekaj Elżbieta
Dęła Stefan
Gołąb Waldemar 
Kaczmarczyk Wojciech
Kapuściński Zdzisław
Kobylec Maria
Kołakowski Józef
Konieczna Cecylia
Kowal Stanisława
Krzyżek Adam
Kuc Bożena
Maciejczyk Wojciech
Migza Joanna
Mucha Andrzej
Murdza Zygmunt
Nowak Maria
Fabian Tadeusz
Pałac Teresa 
Pazera Ewa
Pieczyrak Krystyna
Przesławski Jan
Pypno Jolanta
Seweryn Maria
Soczówka Teresa 
Szpak Maria
Świrek Maria
Tkaczewska Elżbieta
Włudarczyk Czesław
Zachwieją Andrzej
Żebrak  Jan
Żurek Małgorzata
Balacha Anna
Berdek Barbara
Biernacka Ewa
Bogacz Halina
Borkowska Teresa
Ciećkiewicz Anna 
Gajos Elżbieta
Gąsiorowska Ewa
Grudzień Dorota
Komenda Halina
Krawiec Teresa
Krochmal Halina
Krzysztofik Janina
Markiewicz Jadwiga
Molenda Anna
Mrozek Grażyna
Olesińska Teresa 
Palmowska Antonina
Piwowarczyk Renata
Podsiadło Jolanta
Regucka Maria
Sewioł Krystyna 
Szczepka Halina
Szewczyk Renata
Tyrkalska Zofia
Wawrzynek Jadwiga
Wiejata Jadwiga
Wilk Halina
Witek Zdzisława
Wlazło Zofia
Zyz Marta
Żurek Grażyna


Rok 1978

Cerek Zdzisława
Chojnacka Elżbieta
Gaś Beata
Gołda Jerzy
Grudzień Anna
Hatny Andrzej 
Hylewska Dorota
Kaczmarczyk Włodzimierz
Kiwior Elżbieta
Kowalczyk Mariola
Krzyżek Teresa 
Krzyszkiewicz Władysława
Lepiarczyk Renata
Łój Maria
Miler Lucjan
Misiek Renata
Mosna Krzysztof
Nowak Teresa
Peruń Maria
Pogoń Wiesława
Samborski Adam
Sumera Jacek
Suwała Urszula
Szarek Stanisława
Szczepankiewicz Lucyna
Tondos Janina
Żurek Bernard
Bazela Zofia
Biernacka Anna
Cielik Ditta
Dymek Barbara
Gaweł Tadeusz
Halna Alina
Jamrocha Andrzej
Jarosińska Jolanta
Kmita Aleksandra
Kołacz Janusz
Komider Jolanta
Kowal Alicja
Książek Małgorzata
Marczewski Jan
Mazurek Anna
Mikołajczyk Marian
Nowak Teresa
Nowojewska Jolanta
Pietras Jacek
Ręczkowski Zbigniew
Roch Jan
Różański Paweł
Seweryn Marek
Studzińska Halina
Syguła Małgorzata
Szarawara Sławomir
Szostak Bożena
Walka Edward
Wawrzynek Alina
Wilk Jolanta
Włodarczyk Grażyna
Zdeb Krystyna
Balicka Urszula
Błaut Włodzimierz
Bucki Wojciech
Burzyńska Anna
Chorążykiewicz Wiktor
Czyżewska Alina
Jawień Elżbieta
Konieczny Zbigniew
Kruszec Barbara
Książek Anna
Lukiewicz Małgorzata
Madleski Marian
Manterys Zbigniew
Mazurek Teresa
Mikulska Ewa
Mucha Dorota
Musiał Barbara
Nitwinko Leszek
Nowak Andrzej
Pawlik Zofia
Sitko Krzysztof
Starnawski Jerzy
Tochowicz Lucyna
Wołoch Jan
Zdenkowska Elżbieta
Zmarlak Zofia
Żaba Anna
Badocha Halina
Baradziej Elżbieta
Bateńczyk Mirosława
Bielawska Kazimiera
Brykalska Jolanta
Buczyńska Bożena
Cabaj Teresa
Dąbrowska Ewa
Długoszewska Lucyna
Dróżdż Mirosława
Faracik Zofia
Gnutek Halina
Gołąb Jadwiga
Gołąb Maria
Kania Małgorzata
Kołacz Grażyna
Książek Elżbieta
Kwiecińska Mariola
Maciejczyk Anna
Miechówka Grażyna
Misiak Lucyna
Nowicka Agata
Pieniążek Maria
Pobędza Małgorzata
Rusek Jolanta
Szpak Danuta
Ślęzak Maria
Tochowicz Iwona
Wieczorek Maria


Rok 1979


Adamkiewicz Dorota
Bała Alicja
Błaszczyk Zdzisława
Bogacz Wioletta
Dudek Lidia
Durmała Anna
Durmała Dorota
Grządziel Małgorzata
Grzyb Krzysztof
Gumula Bożena
Herjan Jolanta
Konieczkowicz Regina
Kruszec Bożena
Łój Małgorzata
Niewęgłowska Małgorzata
Palimąka Bożena
Pieczyrak Marta
Pietras Bożena
Rerak Grażyna
Siermantowska Helena
Soczówka Andrzej
Zioło Leokadia
Balacha Zofia
Bankowicz Marek
Brodzki Marek
Deńca Halina
Gadek Urszula
Górka Cecylia
Kita Bożena
Kwiecień Barbara
Książek Krystyna
Krupa Alfreda
Maj Lucyna
Majcher Irena
Mikołajczyk Barbara
Nowak Jolanta
Ogórek Elżbieta
Piskorz Krzysztof
Pyko Ewa
Rosół Teresa
Szczepka Małgorzata
Szmer Marek
Ślawska Bożena
Waligóra Helena
Wrzesień Elżbieta
Bałazy Iwona
Banach Anna
Bogacz Marek
Borkowski Leszek
Chała Ryszard
Dziura Marek
Frydel Grażyna
Gryc Mirosław
Janiec Elżbieta
Jurkowska Teresa
Kobylec Teresa
Kolano Andrzej
Kopeć Krystyna
Kopeć Ludmiła
Kowalczyk Janusz
Król Izabela
Krzyżek Eugeniusz
Lewiński Andrzej
Motyka Janusz
Naziemiec Bożena
Pluta Lech
Sitko Włodzimierz
Sławiński Zbigniew
Sobczyk Janusz
Stano Marek
Świerk Edward
Szmigielski Robert
Szopa Marta
Szopa Renata
Wojtal Grażyna
Zdeb Małgorzata
Bielecki Janusz
Bujak Małgorzata
Dela Witold
Grzyb Zofia
Jakubas Artur
Janiec Teresa
Kawula Natalia
Masłowski Janusz
Młynarska Grażyna
Olkusnik Małgorzata
Płatek Alicja
Regucki Jacek
Skóra Anna
Sobczyk Elżbieta
Sowa Danuta
Suwała Sławomir
Szewczyk Elżbieta
Szymczyk Marek
Świrek Bożena
Urbańska Jolanta
Zdeb Dorota
Zmarlik Lidia
Zygmunt Jolanta
Omelański Jerzy
Bijak Maria
Donica Krystyna
Florek Bożena
Gurdziel Zofia
Jamroża Helena
Kopeć Halina
Kowalska Zenona
Kwapień Jolanta
Łukowicz Grażyna
Maleta Krystyna
Małkiewicz Grażyna
Marzec Wiesława
Miszczyk Barbara
Popiołek Ewa
Przecherska Ewa
Seweryn Lidia
Soczówka Halina
Szymańska Barbara
Śpiechowicz Janina
Zielińska Bożena
Zmarlicka Jolanta


Rok 1980

1. Domagała Anna
2. Gęgotek Bożena
3. Hylewski Tadeusz
4. Kowalczyk Joanna
5. Krupa Leszek
6. Krzykawska Jadwiga
7. Jawień Janusz
8. Kuc Jolanta
9. Kwiatkowska Elżbieta
10. Łoś Danuta
11. Majocha Ewa
12. Marczewska Jadwiga
13. Mazurek Ewa
14. Migas Anna
15. Naziemiec Marzena
16. Olesińska Lucyna
17. Patej Magdalena
18. Seweryn Anna
19. Sobczyk Małgorzata
20. Szarek Barbara
21. Wilk Maria
22. Wlazło Halina
23. Włodarczyk Beata
24. Zaczkowski Robert
25. Zawierucha Barbara
26. Beliczyński Jan
27. Bubak Rafał
28. Doniec Jolanta
29. Kołodziej Grażyna
30. Krupa Grażyna
31. Krzywda Arkadiusz
32. Kubicka Renata
33. Longa Ewa
34. Nowak Marta
35. Pieronek Iwona
36. Starnawska Iwona
37. Wąsik Barbara
38. Winczeska Maria
39. Bielecka Urszula
40. Broda Anna
41. Bryk Ryszard
42. Bugaj Barbara
43. Dereńska Mariola
44. Gawęcka Wioletta
45. Kałużna Elżbieta
46. Kobylec Mariola
47. Kornobis Grażyna
48. Łyczko Krzysztof
49. Maj Jerzy
50. Malinowicz Marta
51. Małuch Janusz
52. Micyk Krystyna
53. Pajda Tomasz
54. Smaga Dorota
55. Smok Ewa
56. Sobala Anna
57. Sroga Mirosław
58. Surowiak Dorota
59. Szfarski Adam
60. Szmigielska Marta
61. Szwaja Jolanta
62. Wędzona Alina
63. Wróbel Marek
64. Zając Andrzej
65. Zając Krzysztof
66. Zegan Urszula
67. Żurek Marek
68. Żydaczewska Dorota
69. Bajołek Ewa
70. Cieślik Beata
71. Dudek Marzena
72. Gąciarz Donata
73. Gołąb Artur
74. Janiec Jerzy
75. Jędrychowska Mariola
76. Jurkowski Jacek
77. Kot Maria
78. Kośmider Bożena
79. Książek Krzysztof
80. Lojan Elżbieta
81. Makowska Małgorzata
82. Nowak Anna
83. Rosół Lidia
84. Siewierska Irena
85. Stępień Jolanta
86. Śliwoń Tadeusz
87. Wlazło Grażyna
88. Wysocki Wojciech
89. Zdeb Maria


Rok 1981

1. Baran Beata
2. Błaut Małgorzata
3. Bogacz Dorota
4. Czekaj Lidia
5. Duda Małgorzata
6. Bogacz Halina
7. Herian Leszek
8. Kaźmierczyk Małgorzata
9. Kisiel Mirosław
10. Kobylec Stanisława
11. Kopeć Jolanta
12. Łyczko Jolanta
13. Marchewka Izabela
14. Marzec Izabela
15. Misztal Irena
16. Nowojewska Bożena
17. Pajor Ewa
18. Pogoń Małgorzata
19. Simlat Sławomir
20. Skotarska Teresa
21. Szczepańska Danuta
22. Tiszler Jolanta
23. Uchto Renata
24. Wlazło Urszula
25. Żak Andrzej
26. Bogacz Krzysztof
27. Dubec Małgorzata
28. Idzik Dorta
29. Kowalczuk Ewa
30. Królczyk Alina
31. Kuraj Renata
32. Łój Marzena
33. Młyńska Teresa
34. Moskwa Lucyna
35. Mudyń Danuta
36. Peron Ewa
37. Plutecki Mariusz
38. Pypno Dorota
39. Radecka Felicja
40. Regucka Jolanta
41. Skrzyniarz Lidia
42. Śliwoń Halina
43. Tybor Sławomir
44. Więcek Mirosława
45. Wilk Jolanta
46. Zając Ewa
47. Budzisz Dorota
48. Danek Wojciech
49. Deńca Jan
50. Dróżdż Urszula
51. Dziura Małgorzata
52. Gażdzicka Małgorzata
53. Jażwiec Zuzanna
54. Kalisz Dariusz
55. Kruszec Renata
56. Lubarski Maciej
57. Lapińska Małgorzata
58. Madejska Halina
59. Majda Krzysztof
60. Manterys Andrzej
61. Mastrzykowski Wojciech
62. Motyka Gustaw
63. Mucha Bożena
64. Musiał Dorota
65. Przeniosło Waldemar
66. Schab Halina
67. Serda Jarosław
68. Sitko Małgorzata
69. Soczówka Bożena
70. Strzelec Małgorzata
71. Szpak Janusz
72. Zachwieja Anna
73. Zaich Ewa
74. Ziebro Urszula
75. Zieliński Mariusz
76. Banach Zofia
77. Bogacz Barbara
78. Dąbrowska Bożena
79. Doniec Dorota
80. Dziwosz Leszek
81. Jędrychowska Marzena
82. Kobylec Małgorzata
83. Król Anna
84. Kurek Krzysztof
85. Kwapień Jadwiga
86. Nosiński Sławomir
87. Olkusnik Lucyna
88. Soczówka Beata
89. Stano Jadwiga
90. Śliwa Marta
91. Szwaja Agata
92. Zdeb Marzena


Rok 1982

1. Bańbuła Beata
2. Brychner Elżbieta
3. Gajda Janina
4. Grudzień Jarosław
5. Grzyb Andrzej
6. Hatna Jolanta
7. Jurkowska Ewa
8. Kobylec Ewa
9. Komenda Marek
10. Konieczna Wiesława
11. Konieczny Sławomir
12. Kruk Elżbieta
13. Krupa Robert
14. Książek Marta
15. Kurczych Janusz
16. Mielus Aleksandra
17. Misiak Ewa
18. Nowak Bożena
19. Romanek Urszula
20. Szarek Wojciech
21. Szuster Rajmund
22. Szwaja Krzysztof
23. Wawrzyniak Barbara
24. Węgrzynowicz Małgorzata
25. Zaczkowska Joanna
26. Żurowicz Jadwiga
27. Banach Małgorzata
28. Czaderska Urszula
29. Hatny Stanisław
30. Kilian Elżbieta
31. Kołodziejczyk Anna
32. Kowal Anna
33. Krzyżek Jadwiga
34. Manterys Małgorzata
35. Odrzywołek Lucyna
36. Ordys Zofia
37. Paluch Danuta
38. Prochalska Beata
39. Rakoczy Małgorata
40. Styczeń Halina
41. Wójcik Wioletta
42. Zapała Urszula
43. Baran Dorota
44. Białek Krystyna
45. Bielecka Helena
46. Domagała Dariusz
47. Durmała Marzena
48. Gas Anna
49. Idzik Krzysztof
50. Kopeć Ryszard
51. Manterys Bożena
52. Miska Jarosław
53. Musiał Grażyna
54. Owczarski Zbysław
55. Pawłowski Bogusław
56. Pycia Marek
57. Słaba Anna
58. Szarek Bogdan
59. Sczepka Elżbieta
60. Wędzony Wojciech
61. Węgrzyn Marta
62. Włodarczyk Marlena
63. Włosek Jolanta
64. Wolka Adam
65. Banach Magdalena
66. Baranek Halina
67. Krochmal Waldemar
68. Kucharz Danuta
69. Nowak Jan
70. Religo Ewa
71. Szlachta Ewa
72. Ślęzak Adam
73. Świerczewska Beata
74. Świerczewski Andrzej
75. Zięba Krystyna


Rok 1983


1. Biernacki Wojciech
2. Cegła Agata
3. Dyb Katarzyna
4. Gajda Krzysztof
5. Grzyb Alicja
6. Juzaszek Małgorzata
7. Kowalczyk Iwona
8. Kyzioł Barbara
9. Machejek Beata
10. Madej Andrzej
11. Majocha Małgorzata
12. Miłek Bożena
13. Porębska Bożena
14. Ptak Lidia
15. Pycia Jolanta
16. Polska Jolanta
17. Słota Maciej
18. Sokół Bożena
19. Starek Aneta
20. Śliwoń Małgorzata
21. Zielińska Elżbieta
22. Bajołek Danuta
23. Baranek Hanna
24. Bręklewicz Maria
25. Domagała Wioletta
26. Florek Ewa
27. Gola Małgorzata
28. Idzik Jolanta
29. Idzik Wioletta
30. Kot Magdalena
31. Kowal Sylwester
32. Król Maria
33. Nowak Halina
34. Pajęcka Barbara
35. Pieczyrak Regina
36. Pogoń Jolanta
37. Sepielak Krystyna
38. Stawarz Stanisław
39. Węgrzynek Witold
40. Zabielska Beata
41. Zdrojewska Katarzyna
42. Brandys Danuta
43. Czarnecki Piotr
44. Daszkiewicz Robert
45. Drożdż Sylwia
46. Duda Jadwiga
47. Dworak Stanisław
48. Kania Leszek
49. Kapuściński Marek
50. Kołodziej Dariusz
51. Kopeć Jerzy
52. Kowal Andrzej
53. Książek Wojciech
54. Kwaśniewska Lidia
55. Kyzioł Małgorzata
56. Niewęgłowska Lidia
57. Piasek Elżbieta
58. Pilszak Janusz
59. Surowiak Jacek
60. Szpunar Małgorzata
61. Tochowicz Jarosław
62. Ucka Artur
63. Bierowiec Bożena
64. Brzdękiewicz Anna
65. Byczek Bożena
66. Chudyba Dorota
67. Duda Danuta
68. Dymek Jolanta
69. Jura Grażyna
70. Kozłowska Alicja
71. Machejek Teresa
72. Młyńska Dorota
73. Molenda Elżbieta
74. Nowak Marek
75. Ochoński Andrzej
76. Pieczyrak Ewa
77. Schab Małgorzata
78. Sender Jolanta
79. Soczówka Beata
80. Styczeń Marzena
81. Szarek Maria
82. Zemlińska Urszula


Rok 1984

1. Baran Iwona
2. Baran Małgorzata
3. Bazela Danuta
4. Bielawska Jadwiga
5. Cieślik Renata
6. Czekaj Ewa
7. Dróżdż Jolanta
8. Gadek Małgorzata
9. Jurkowski Jarosław
10. Kopeć Anna
11. Kwiatkowska Danuta
12. Maciejczyk Aneta
13. Madej Małgorzata
14. Malinowska Anna
15. Michta Paweł
16. Musiał Barbara
17. Olkuśnik Iwona
18. Rataj Halina
19. Sajór Jolanta
20. Słota Jolanta
21. Słota Katarzyna
22. Zabielska Wioletta
23. Zaich Barbara
24. Zygmuntowicz Iwona
25. Adrabińska Lucyna
26. Bac Bogusława
27. Bugajska Anna
28. Bzdela Iwona
29. Ciuła Barbara
30. Florek Lidia
31. Gąsiorek Anna
32. Jawor Małgorzata
33. Kita Krystyna
34. Kopeć Andrzej
35. Kopeć Andrzej
36. Kotris Dorota
37. Kowalska Bożena
38. Krochmal Bożena
39. Książek Mariola
40. Kuchna Marzena
41. Kuś Dorota
42. Łojewski Zbigniew
43. Majewska Renata
44. Manterys Anna
45. Marszałek Barbara
46. Popiel Barbara
47. Pypno Jarosław
48. Rojewska Ewa
49. Saracka Gabriela
50. Scelina Ewa
51. Siekaj Maria
52. Stępek Lucyna
53. Slęzak Barbara
54. Świerk Elżbieta
55. Włodarczyk Beata
56. Włosek Krzysztof
57. Baran Jerzy
58. Baran Jerzy
59. Bazela Sławomir
60. Daszkiewicz Urszula
61. Dróżdż Agnieszka
62. Dubrownik Małgorzata
63. Dziura Renata
64. Jamo Ewa
65. Kądziela Mirosława
66. Kołodziej Beata
67. Komenda Mariola
68. Kowalczuk Beata
69. Kwiecień Leszek
70. Kyzioł Zbigniew
71. Lejtman Dariusz
72. Marzec Renata
73. Misiak Leszek
74. Miska Małgorzata
75. Musiał Marzena
76. Pajda Marek
77. Pilszak Adam
78. Regucki Piotr
79. Skalna Iwona
80. Tochowicz Agata
81. Urbaniak Robert
82. Włodarczyk Krystyna
83. Włodarczyk Małgorzata
84. Zając Wiesław

Rok 1985

1. Adamek Beata
2. Adamus Bogdan
3. Adamus Iwona
4. Bielawska Małgorzata
5. Czekaj Marta
6. Dadak Małgorzata
7. Garmulewicz Anna
8. Jamo Lucyna
9. Kazibucka Sabina
10. Kobylec Renata
11. Konieczna Małgorzata
12. Kowalczewska Dagmara
13. Madej Joanna
14. Obwiosło Urszula
15. Pajda Dorota
16. Regucka Dorota
17. Rokicka Danuta
18. Sumera Anna
19. Szpak Halina
20. Walencik Dorota
21. Włodarczyk Piotr
22. Włodarczyk Renata
23. Zdzisławska Magdalena
24. Zygmuntowicz Agata
25. Żaba Aleksandra
26. Bogacz Małgorzata
27. Bubak Elżbieta
28. Dąbrowa Barbara
29. Janicka Anna
30. Kałwa Romana
31. Kowalik Elżbieta
32. Kwiatkowska Ewa
33. Malinowska Agata
34. Marusa Agata
35. Marynka Wiesław
36. Misiek Renata
37. Pater Elżbieta
38. Pieczyrak Agata
39. Ratuszna Małgorzata
40. Regucka Barbara
41. Sowa Halina
42. Sudelska Renata
43. Szarek Agata
44. Wosik Edyta
45. Ziemblińska Ewa
46. Broda Beata
47. Domagała Mariola
48. Gibek Anna
49. Głowacz Małgorzata
50. Gugała Andrzej
51. Idzik Lucyna
52. Kądziołka Agnieszka
53. Konieczny Zbigniew
54. Kot Tomasz
55. Kozioł Jacek
56. Kozłowska Renata
57. Kruszec Marek
58. Lida Bogusław
59. Machejek Ewa
60. Majewski Paweł
61. Mucha Anna
62. Naziemiec Jarosław
63. Pacia Piotr
64. Pęksa Agata
65. Pszennakowska Bożena
66. Ptak Jacek
67. Pycia Sławomir
68. Skrzypczyk Zbigniew
69. Szopa Małgorzata
70. Szyszko Grażyna
71. Tkaczewska Beata
72. Zyguła Wioletta
73. Żarnowiecka Grażyna
74. Bełczewska Małgorzata
75. Grządziel Elżbieta
76. Grzgórzko Lucyna
77. Jaworska Bożena
78. Kajdy Urszula
79. Kopeć Ewa
80. Kowalska Anna
81. Krawiec Mariola
82. Kula Alina
83. Kulig Jolanta
84. Kumon Bożena
85. Łojan Małgorzata
86. Manterys Wiesław
87. Midro Ewa
88. Pardała Iwona
89. Skwarek Elżbieta
90. Szarawara Marta
91. Wąsik Jolanta
92. Zając Anna
93. Zając Beata
94. Zaprzelska Bożena
95. Żak Dioniza
96. Żurek Dorota

Rok 1986

Bogacz Wiesława
Bukalska Beata
Ciuła Teresa
Dratwińska Małgorzata
Dworak Barbara
Gądek Maria
Grządziel Ewa
Kadeja Anna
Klimczyk Maria
Kobylec Piotr
Latos Beata
Leks Marta
Mucha Małgorzata
Mularczyk Elżbieta
Ogórek Teresa
Pszennakowska Ewa
Stachowicz Anna
Stefańska Beata
Szczepańska Dorota
Śliwoń Urszula
Tomczyk Joanna
Walczak Anna
Wawrzkiewicz Dorota
Baranek Jacek
Bliska Ewa
Błaszczykiewicz Anna
Bogacz Anna
Cebula Beata
Jędruch Bogusława
Kalisz Joanna
Kita Beata
Kotris Grażyna
Kozik Dariusz
Krupa Dariusz
Kuś Halina
Łyczak Aagata
Matias Beata
Mentel Wiktor
Mróz Wioletta
Mudyn Lucyna
Regucka Małgorzata
Tondos Renata
Walczak Iwona
Wesołowska Beata
Żołnierczyk Agnieszka
Adamek Rajmund
Błaut Leszek
Bożek Robert
Cegła Elżbieta
Dróżdż Jerzy
Jarno Krzysztof
Kania Adam
Klemensowicz Izabella
Kluza Dariusz
Kozioł Artur
Kurczych Krzysztof
Muszyński Jacek
Nowak Dorota
Ocieczek Sławomir
Pajda Waldemar
Paluch Marta
Sykut Jarosław
Szych Wioletta
Uchto Wojciech
Wiejacz Jacek
Zdrojewski Dariusz
Zegarek Iwona
Boczkowski Andrzej
Brodzka Dorota
Cegła Małgorzata
Cerek Ewelina
Ćwiek Renata
Dymek Małgorzata
Gąsiorek Iwona
Janicki Paweł
Kumon Grzegorz
Lazarski Cezary
Maciejczyk Piotr
Motyl Paweł
Nocoń Anna
Piasek Regina
Regucka Agata
Regucka Elżbieta
Skóra Janusz
Sołtyk Iwona
Sroga Andrzej
Szafirska Agata
Szymoniak Ewa
Uchto Agnieszka
Włodarczyk Dorota
Zemła Jadwiga

Rok 1987

Auguścik Elżbieta
Bilik Leszek
Brachaczek Piotr
Ciepielak Beata
Cyganek Maria
Czernikiewicz Joanna
Deputat Iwona
Dróżdż Elżbieta
Dydlińska Beata
Gądek Elżbieta
Gumułka Teresa
Janus Dorota
Kopeć Katarzyna
Kubit Ewa
Liburska Joanna
Majewska Mariola
Nocoń Beata
Owczarska Radosława
Pietrusińska Urszula
Popczyk Barbara
Tkaczewska Barbara
Wcisło Marta
Wójcikowski Jacek
Bateńczyk Wioletta
Bierowiec Tomasz
Bystrzanowski Waldemar
Cudzik Joanna
Doniec Elżbieta
Garbacz Radosław
Gawlikowska Joanna
Kacznarczyk Bożena
Komenda Dariusz
Krzywda Ewa
Krzywda Katarzyna
Krzyżek Alicja
Kuc Aleksandra
Kucypera Iwona
Kusarek Małgorzata
Maliszewska Marta
Marzec Jadwiga
Murza Katarzyna
Piotrowska Beata
Rak Robert
Pycia Renata
Pypno Dorota
Regucki Krzysztof
Reszka Dariusz
Rusek Izabella
Samiec Elżbieta
Stawiarska Urszula
Sudelska Renata
Szarej Joanna
Śliwa Elżbieta
Targowska Renata
Warchoł Małgorzata
Włodarska Agnieszka
Armatys Wioletta
Duszyc Barbara
Dymek Andrzej
Dziubek Dorota
Grójec Dariusz
Grzybowska Marta
Jakubas Grzegorz
Komenda Anna
Lejtman Artur
Marczuk Monika
Nowak Ewa
Oczkowicz Katarzyna
Pazera Małgorzata
Pisarski Adam
Porębskka Edyta
Saska Agata
Soczówka Elżbieta
Stradowski Piotr
Szastak Agnieszka
Szydło Andrzej
Szostak Renata
Warchoł Piotr
Zaręba Beata
Zegan Karol
Chlebda Ewa
Czekaj Renata
Dziwosz Tomasz
Flakiewicz Ewa
Klimek Anna
Kolarska Anna
Kowalska Ewa
Król Beata
Król Elżbieta
Kwaśniak Elżbieta
Kwaśniak Ewa
Lesłak Maria
Machejek Grażyna
Micyk Anna
Mulewicz Lidia
Naziemiec Renata
Niedźwiedź Lucyna
Perek Jarosław
Strój Małgorzata
Stachurska Elżbieta
Wydmańska Elżbieta

Rok 1988

Baran Wiktor
Bogacz Barbara
Bober Agnieszka
Domagalska Renata
Domińska Iwona
Florek Renata
Franczyk Jacek
Gacek Edyta
Horyń Marzena
Kasprzyk Katarzyna
Komenda Aneta
Koprowska Dorota
Kot Małgorzata
Król Ewa
Krzyżanowska Agata
Leks Iwona
Laskowska Anna
Morawiecka Joanna
Nowak Jolanta
Piasek Robert
Pietrzyk Małgorzata
Podyma Marek
Sokół Marta
Słota Marcin
Stachowicz Ewa
Szymańczyk Leszek
Ślawski Jarosław
Tatarczuch Małgorzata
Tokarz Olga
Zemlińska Agnieszka
Gajos Iwona
Janowska Bożena
Jamo Jolanta
Jaros Halina
Kita Katarzyna
Korus Katarzyna
Kowalska Jadwiga
Kowalska Wioletta
Kozioł Wioletta
Krawczyk Danuta
Krupa Wioletta
Łyczko Marta
Młynarski Krzysztof
Mularczyk Jolanta
Niedziela Piotr
Pieczyrak Renata
Płonka Izabela
Potępa Sylwester
Ruszkiewicz Joanna
Skrzyniarz Renata
Stano Urszula
Wajda Beata
Wieczorek Monika
Wrzesień Jolanta
Chwastek Małgorzata
Duda Beata
Dutkiewicz Regina
Gajos Anna
Grzgórzko Bożena
Kowal Beata
Kowalska Anna
Lazarska Marzena
Lukawska Gertruda
Mularczyk Ewa
Pazera Anna
Przeniosło Jarosław
Sobala Katarzyna
Sroka Jolanta
Stawiarski Michał
Suchodolska Agnieszka
Szumera Jan
Szczepka Anna
Tochowicz Katarzyna
Woda Paweł
Wołka Witold
Wołowiec Renata
Zięba Anna
Żychowicz Bogdan
Biernacki Janusz
Cichopek Regina
Doniec Włodzimierz
Gawędzki Rafał
Gadek Dorota
Grządziel Piotr
Kara Ewa
Klimczyk Aurelia
Komenda Bernadetta
Koterwa Robert
Krawczyk Barbara
Kunicka Joanna
Łój Anna
Łysek Jacek
Micuła Małgorzata
Mucha Agnieszka
Mydłowiecka Beata
Oczkowicz Dorota
Otto Izabella
Podgórska Danuta
Samek Dorota
Schab Anna
Sęk Joanna
Sowa Anna
Szyniec Urszula
Tkaczewska Elżbieta
Wachacki Adam
Wisła Mariola
Wójtowicz Elżbieta
Zynek Barbara

Rok 1989

Banach Marcin
Baran Jadwiga
Cembrzyńska Agnieszka
Cholewa Renata
Chyży Rafał
Duda Elżbieta
Garus Beata
Kasprzyk Katarzyna
Kasza Tomasz
Korzeniowska Renata
Kot Beata
Łysek Beata
Maliszewska Dorota
Skalbmierska Edyta
Skrzydlewski Paweł
Tambor Justyna
Wojciechowska Roma
Wołkowski Krzysztof
Zaręba Aneta
Bankowicz Piotr
Bazela Katarzyna
Bielawski Grzegorz
Bzdela Małgorzata
Czekaj Anna
Dróżdż Małgorzata
Idzik Barbara
Gajos Ewa
Kalisz Marta
Kołaczyńska Monika
Kulesza Anna
Machejek Jolanta
Marczewska Beata
Patej Beata
Przewłocka Joanna
Skrzypczak Mikołaj
Sosnowska Anna
Stokłosa Grażyna
Szczuka Dorota
Walczak Agnieszka
Wisła Dorota
Wójtowicz Renata
Wróbel Maria
Wydmańska Marta
Adamek Kazimierz
Adamek Ireneusz
Babicz Dariusz
Barwiński Marek
Deputat Jarosław
Domagała Remigiusz
Franczyk Robert
Gas Małgorzata
Golda Beata
Gugała Agnieszka
Kaczmarczyk Tadeusz
Konieczny Jacek
Kowal Ewa
Kozłowski Jakub
Kruszec Beata
Manterys Dorota
Miś Anna
Nowak Grzegorz
Oleksiak Danuta
Oleksy Grzgorz
Regucka Marzena
Regucki Jacek
Schab Dorota
Sender Edyta
Smok Anna
Soczówka Henryk
Wlazło Andrzej
Wójcik Krzysztof
Wrzesień Dariusz
Bryk Agnieszka
Buczek Beata
Cebo Tomasz
Czekaj Agata
Czekaj Agnieszka
Dymek Anna
Gola Wioletta
Gołąb Małgorzata
Jakubas Sławomir
Kulesza Dorota
Madejska Jolanta
Manterys Martyna
Mazurek Michał
Pawlik Renata
Podgórska Agnieszka
Popiel Beata
Regucki Piotr
Smach Małgorzata
Szostak Małgorzata
Trafiałek Elżbieta
Wójcik Joanna
Zaręba Wioletta

Rok 1990

Bogacz Aneta
Budzińska Katarzyna
Ciosek Izabela
Dunal Krzysztof
Dunal Małgorzata
Florek Jolanta
Grzyb Rafał
Gwiazda Wioletta
Janicka Agnieszka
Kawecki Jerzy
Kawiorska Anna
Kowalczyk Halina
Krawiec Halina
Kubik Marta
Luty Paweł
Łysek Robert
Marzec Dominika
Miętus Klaudiusz
Musiał Antoni
Podyma Iwona
Rakoczy Anna
Skwarek Grażyna
Szpak Beata
Uchto Agnieszka
Bogacz Anna
Borucki Witold
Cichopek Agnieszka
Ciosek Aleksandra
Duszyc Andrea
Gaździcki Piotr
Hałowaj Edyta
Jędrzejczyk Agata
Kowalska Anna
Krzemień Grzegorz
Kszyszkiewicz Janusz
Machejek Agata
Makuch Agnieszka
Micyk Renata
Mordyńska Grażyna
Motyka Jacek
Musiał Mariola
Musiał Renata
Nowak Anita
Nowak Urszula
Nowakowska Sylwia
Ordys Dorota
Pałac Edyta
Pilawska Ewa
Piotrowska Agata
Rejdak Agnieszka
Sajdak Edyta
Sokół Renata
Szafulska Anna
Tondos Joanna
Wędzony Beata
Wójcicka Ewa
Adamek Beata
Baran Piotr
Cieślik Monika
Czyż Andrzej
Dróżdż Katarzyna
Duda Ryszard
Janosik Anna
Kilian Agata
Komórek Dariusz
Kowal Agnieszka
Kurczych Elżbieta
Kwiecień Robert
Matias Mariusz
Molęda Sławomir
Persona Dorota
Pieczyrak Agata
Podsiadło Sabina
Polarz Beata
Saska Dariusz
Soczówka Jacek
Suchodolski Wojciech
Szopa Magdalena
Szymański Andrzej
Świderek Dorota
Tompalska Agata
Wrzesień Beata
Bogusz Beata
Domagała Małgorzata
Gacek Halina
Gajos Anna
Galon Anna
Grzywnowicz Agnieszka
Jaskólska Anna
Jurkowska Monika
Kajdy Dorota
Kowal Jarosław
Kowal Rafał
Kulczycka Beata
Kwiecień Dorota
Magiera Halina
Maj Elżbieta
Miska Magdalena
Otak Anna
Podyma Artura
Słaboń Agnieszka
Staszek Renata
Strój Joanna
Sypniewska Iwona
Szywacz Izabela
Tłuszcz Artur
Wrzesień Waldemar
Zawartka Katarzyna

Rok 1991

Borucka Małgorzata
Cherian Marzena
Ciuła Halina
Dróżdż Elbieta
Dudzicz Aneta
Filus Krzysztof
Hajduga Renata
Kozioł Agnieszka
Kucała Urszula
Kwiecień Maria
Lasota Piotr
Niedziela Grzegorz
Nowak Małgorzata
ocieczek Mariusz
Osmenda Paweł
Piskorz Ewa
Pycia Marzena
Tomczyk Dorota
Twerdun Joanna
Wincenciak Agnieszka
Zaich Marta
Zdechlik Sylwia
Zdonek Joanna
Dudek Renata
Góra Ewa
Grzegorzewska Adrianna
Iwan Agnieszka
Jaśnikowska Kamila
Kobylec Magalena
Kpeć Małgorzata
Kuler Dorota
Labuz Ewa
Machejek Małgorzata
Marusa Agnieszka
Milewska Iwona
Oczkowicz Bożena
Oczkowicz Joanna
Piątkowska Magdalena
Piekarczyk Aneta
Rolka Agnieszka
Sobczyk Edyta
Szczepańska Justyna
Szmigiel Anna
Tatarczuch Renata
Tyć Marzena
Warchala Iwona
Wydmańska Beata
Zaręba Agnieszka
Zdechlik Małgorzata
Bieda Agnieszka
Cholewa Małgorzata
Cudzik Małgorzata
Gancarczyk Jacek
Klęk Jerzy
Krzyżek Renata
Kubie Piotr
Longa Piotr
Majcher Tymoteusz
Mazurek Agnieszka
Muszakiewicz Ewa
Nocoń Grażyna
Nowak Karolina
Nowak Urszula
Nowakowska Agnieszka
Olkuśnik Ryszard
Pajda Renata
Piasek Dariusz
Pierścionek Tomasz
Rojewska Anna
Rzeżnicki Mieczysław
Szopa Monika
świstak Małgorzata
Wojciechowska Aleksandra
Żychowicz Paweł
Adamczyk Wioletta
Banach Małgorzata
Bratek Bożena
Gniadek Jacek
Grójec Renata
Jurkowska Edyta
Kluska Grażyna
Knapik Paweł
Komenda Małgorzata
Kozieł Joanna
Kramarz Beata
Kramarz Joanna
Kupczyk Elżbieta
Luty Sylwester
Łój Jadwiga
Madlewski Andrzej
Miłek Agnieszka
Musiał Anna
Piech Edyta
Płoszaj Bożena
Podyma Renata
Sobczyk Agata
Synczewicz Anna
Szafirski Zbigniew
Szczepka Barbara
Szydło Alina
Wołowiec Renata
Żurek Katarzyna
Gacek - Lasak Halina

Rok 1992


Arendarski Marcin
Banach Małgorzata
Barczyk Marcin
Bijak Ewa
Błaszczyk Łukasz
Bogacz Grażyna
Ciesielska Monika
Farot Agata
Fraczek Joanna
Grzesik Kamil
Kułacz Ewelina
Kwapińska Monika
Lasota Mariusz
Leks Aniela
Łopatka Sebastian
Madejska Katarzyna
Matczyńska Anna
Maniak Anna
Morawska Ilona
Rzeżnicki Krzysztof
Skibka Anna
Stachurski Robert
Szewczyk Edyta
Szlosek Rafał
Żurek Elżbieta
Adamus Monika
Bibrowska Beata
Chuptyś Agata
Deńca Monika
Dulewska Aneta
Fraczek Anna
Górczyńska Ewa
Grysakowska Dorota
Kania Krzysztof
Kućmierz Edyta
Machejek Barbara
Marzec Ewa
Mazur Dorota
Nowakowska Elżbieta
Prządo Małgorzata
Sepielak Urszula
Sobala Olga
Szczepanik Agnieszka
Szych Agnieszka
Targowska Jolanta
Tondos Dorota
Wójcikowska Renata
Zięba Agnieszka
Zych Rafał
Bielawski Paweł
Bogacz Iwona
Cieślik Krzysztof
Frukacz Janusz
Gaweł Marcin
Grela Michał
Grelak Małgorzata
Grzyb Grzegorz
Jakubas Renata
Jędrychowski Tomasz
Kowalczyk Marcin
Kramarz Iwona
Krzywda Joanna
Kubik Ewa
Kuc Artur
Łyczko Jacek
Miśtal Barbara
Mucha Sławomir
Muszyński Grzegorz
Osikowski Artur
Otwinowski Jacek
Pietrzyk Sławomir
Pogoń Beata
Szarek Magdalena
Trzcińska Elżbieta
Wrzesiń Małgorzata
Błaszczak Andrzej
Brzeszcz Edyta
Całka Agnieszka
Dziubka Mariola
Flakiewicz Alicja
Gacek Joanna
Gwiazda Agnieszka
Janus Aneta
Kałucki Krzysztof
Konieczna Elżbieta
Korwat Dariusz
Król Tadeusz
Łoś Renata
Machura Mirosław
Madej Iwona
Mucha Rafał
Mucha Renata
Nowak Marzena
Sakłak Joanna
Skrzyniarz Aneta
Sroga Alicja
Wypych Jolanta


Rok 1993


Barańska Jolanta
Bełska Agnieszka
Bijak Aneta
Bilewska Kinga
Dąbrowska Edyta
Domagała Piotr
Hajduga Agnieszka
Jakubas Ewa
Jamroży Małgorzata
Jaworski Krzysztof
Jędras Anna
Juszczyk Anna
Kargulewicz Wisława
Krawczyk Agnieszka
Łydżba Agnieszka
Młyński Grzegorz
Mucha Małgorzata
Mudyn Ewa
Niedziela Tomasz
Orzechowski Łukasz
Piątkowska Dorota
Placek Aneta
Podsiadło Bożena
Sobecki Mateusz
Stachurska Joanna
Surowiak Wojciech
śladowski Tomasz
Witczak Iwona
Banach Małgorzata
Bednarz Joanna
Bogacz Ewa
Borkowska Monika
Chmera Elżbieta
Ciećkewicz Magdalena
Dułba Aleksandra
Gadek Renata
Jakubowska Monika
Kapcia Monika
Karp Ewa
Kita Anna
Kopeć Anna
Kozieł Andrzej
Krochmal Beata
Kuropatwa Marek
Lapińska Aleksandra
Makuch Grzegorz
Manterys Elżbieta
Mucha Renata
Pazera Katarzyna
Regucka Katarzyna
Sarwa Agnieszka
Saska Sylwia
Siwor Sylwester
Smok Agnieszka
Sobczyk Jadwiga
Stawiarska Joanna
Szmigiel Magdalena
Tyrkalska Justyna
Warchala Elżbieta
Wrzesień Jadwiga
Żurowicz Elżbieta
Barczyk Piotr
Bogacz Barbara
Chmielewski Dariusz
Gajda Grzegorz
Galus Anna
Gawąd Tomasz
Górak Konrad
Grzyb Elżbieta
Jagła Jolanta
Janicki Robert
Jankowski Grzegorz
Kalisz Magdalena
Kalwarski Michał
Kania Marcin
Kowalczyk Grzegorz
Krzeczek Tomasz
Krzykawska Anna
Lewińska Katarzyna
Manterys Małgorzata
Manterys Marcin
Mindur Piotr
Miszczyk Marek
Olchawa Tomasz
Oleksy Robert
Oliwkiewicz Grzegorz
Oliwkiewicz Marcin
Osmenda Łukasz
Osmenda Tomasz
Peron Rafał
Plutecka Katarzyna
Podsiadło Małgorzata
Rzeźnicka Agnieszka
Szumilas Robert
Ciepała Renata
Deka Marzena
Dela Anna
Dobrzanowski Mariusz
Filus Renata
Grzesik Dorota
Iwan Halina
Kaczmarski Rafał
Kapusta Ewa
Kopanek Aleksandra
Kośmider Agata
Kowal Małgorzata
Kura Agnieszka
Madetko Aleksandra
Młyńska Jolanta
Mucha Elżbieta
Roman Robert
Słomka Dawid
Sobala Halina
Sroga Ewa
Sumera Barbara
Szafirski Rafał
Szczęśniak Marzena
Wajda Agnieszka
Walczak Mariola
Włodarczyk Anna


Rok 1994


Domagała Beata
Gamrat Małgorzata
Gądek Anna
Gąsiorek Anna
Gugała Anna
Kania Aneta
Kawalec Paweł
Kazibut Mariola
Kobylec Aleksandra
Krajewski Wojciech
Kruk Maciej
Krzciuk Agnieszka
Kwiecień Bożena
Madejski Maciej
Marczewski Wojciech
Miska Łukasz
Mordawski Jacek
Musiał Edyta
Otwinowski Adam
Patka Jarosław
Przewdziecka Agnieszka
Rydzewski Krzysztof
Sekuła Aneta
Stawiarski Tomasz
Tambor Małgorzata
Wcisło Aleksandra
Wincenciak Wojciech
Włudarczyk Marta
Wójcik Barbara
Zając Małgorzata
Zygmuntowicz Beata
Bać Małgorzata
Bernacka Jolanta
Bibrowska Katarzyna
Cwała Barbara
Czepielewicz Jolanta
Czucha Agnieszka
Grelak Dorota
Kobylec Dorota
Kobylec Elżbieta
Krzywda Iwona
Kwiatek Filip
Latos Paweł
Madetko Edyta
Mazur Agnieszka
Mielus Anna
Motyka Elżbieta
Nosal Agnieszka
Nowak Edyta
Peruń Tomasz
Rolka Iwona
Smok Bożena
Szarek Agnieszka
Włodarczyk Tomasz
Wydmańska Katarzyna
Zalewska Izabella
Ziarko Katarzyna
Zych Edyta
Bałuszczyńska Lucyna
Brzeszcz Grażyna
Despet Ewa
Drożniak Monika
Dróżdż Mirosław
Farot Anna
Filus Artur
Gajek Rafał
Galon Grzegorz
Grudzień Ewa
Gryc Agnieszka
Kabalak Artur
Koprowski Marek
Kozieł Aneta
Kozik Grzegorz
Kuśnierek Tomasz
Kwiecień Dariusz
Mindur Ewa
Mindur Małgorzata
Miska Marcin
Mucha Tomasz
Muszyński Piotr
Przeżdzik Jacek
Saska Angelika
Skoczeń Przemysław
Stachowicz Marek
Stachura Wojciech
Wieczorek Małgorzata
Zdankiewicz Monika
Adamus Joanna
Barczyk Monika
Bilska Aneta
Bubak Małgorzata
Caban Lidia
Cierpisz Agata
Dobrzanowski Andrzej
Drozdowska Anna
Duda Teresa
Kłębek Ewa
Konieczna Edyta
Kopeć Alicja
Krasiczyńska Małgorzata
Kucypera Ewa
Kudzia Piotr
Lojan Anna
Majewska Justyna
Molenda Marzena
Musiał Agnieszka
Musiał Sylwia
Natkaniec Mariusz
Pachoł Małgorzata
Pypno Anna
Sieradzka Adrianna
Siwiec Renata
Skóra Aneta
Sowula Monika
Szarek Regina
Szlęk Anna
Winiarska Ewa


Rok 1995


Banach Renata
Bijak Paweł
Doniec Jadwiga
Dryja Agata
Filipowicz Wioletta
Idzik Łukasz
Jagła Agnieszka
Kalisz Anita
Kawalec Wojciech
Kondrat Dawid
Kowalczyk Agnieszka
Kowalczyk Danuta
Lewińska Małgorzata
Lojewski Tomasz
Majewska Maria
Matias Aneta
Nowak Łukasz
Ostrowski Marcin
Piega Małgorzata
Pustułka Robert
Putowska Anna
Regucki Grzegorz
Ruś Ewa
Szarek Beata
Wąchała Rafał
Wąwoźna Marta
Zagajewski Artur
Żurek Wojciech
Adamek Krzysztof
Boczkowska Ewelina
Borzęcka Daniela
Czekaj Barbara
Doniec Agnieszka
Filus Ewelina
Gacek Elwira
Gajos Marta
Gadek Agnieszka
Jasińska Dorota
Karendał Jolanta
Krasuska Marta
Latos Katarzyna
Marzec Elżbieta
Maślak Renata
Maśląg Aneta
Mnich Aneta
Motyl Bożena
Nowak Beata
Oczkowicz Małgorzata
Pająk Martyna
Pelowski Wojciech
Podgórski Paweł
Siermantowska Agnieszka
Szpak Joanna
Szwaja Anna
świdzińska Jadwiga
Tabaka Tomasz
Wawrzkiewicz Beata
Widacha Joanna
Wojtal Aleksander
Wojtiuk Magdalena
Zapart Mariola
Żurek Tomasz
Adamus Ewelina
Antosiak Zbigniew
Buczek Edyta
Cieślińska Barbara
Chuma Mariusz
Czekaj Anna
Depta Paula
Dunal Beata
Grudzień Aneta
Kamińska Anna
Kruszec Tomasz
Krzywda Agata
Midro Wioletta
Osmenda Izabela
Rapacz Grażyna
Różycka Ewa
Sakłak Tomasz
Skóra Krzysztof
Skwara Aneta
Szczepa Tadeusz
Szmigiel Edyta
Szopa Tomasz
Szumerowska Anna
Tochowicz Joanna
Zdechlik Łukasz
Bałazy Monika
Całek Szczepan
Cierpisz Anna
Dziad Aneta
Gajos Grażyna
Gumula Alicja
Kaczmarczyk Monika
Kozioł Artur
Krzyżek Sylwia
Lech Aleksandra
Majchrowska Marta
Majewski Konrad
Marczewska Edyta
Marzec Renata
Mazur Anna
Michalski Rafał
Michalska Marzena
Mucha Marta
Oczkowicz Dorota
Olchawa Magdalena
Otwinowska Ewa
Pasińska Mariola
Perek Ewa
Podsiadło Elżbieta
Radłowska Edyta
Ryndak Aneta
Seweryn Katarzyna
Skóra Dorota
Stęposz Katrzyna
Sudelski Mieczysław
Szostak Małgorzata
świderek Aneta
Zalewska Magdalena
Żaba Monika
Żelaśkiewicz Monika
Bałazy Edyta
Błaszczak Aneta
Czekaj Dorota
Deńca Magdalena
Gębka Marta
Góral Inga
Grzegórzko Agnieszka
Jakubowska Agnieszka
Kolasińska Joanna
Kot Joanna
Kozioł Magdalena
Król Ewa
Kulik Edyta
Kurek Joanna
Maślak Anna
Peruń Magdalena
Sepielak Małgorzata
Stawiarska Edyta
Stokłosa Agnieszka
Suska Wioletta
Szaleniec Agata
Szwajca Beata
Tokarz Ewelina
Wydymus Jolanta
Zioło Krystyna
Bednarek Krystyna


Rok 1996


Bac Maria
Bąkowska Elwira
Błaut Aneta
Byszewska Estera
Cacała Aneta
Chyla Elżbieta
Ciś Paweł
Ćwikła Paweł
Dróżdż Małgorzata
Grządziel Alicja
Jasińska Agata
Kunzig Agnieszka
Kwapińska Agnieszka
Kwiatek Justyna
Kwiatek Karolina
Lasota Joanna
Marzec Anna
Miłek Aneta
Mucha Iwona
Nowak Joanna
Orłowski Łukasz
Popiel Marcin
Probierz Anna
Rydzewski Wojciech
Skiba Agnieszka
Szopa Justyna
Twerdun Edyta
Waśniowski Marcin
Żmijewska Patrycja
Banaśkiewicz Jadwiga
Bańbuła Beata
Biela Łukasz
Chorążek Barbara
Dąbrowski Stanisław
Domagała Iwona
Dróżdż Ewelina
Filipowicz Marcin
Filus Ilona
Gamrat Marta
Gołąb Agata
Grzebieluch Katarzyna
Idzik Małgorzata
Jamka Magdalena
Juzaszek Sylwia
Kopeć Renata
Kowal Anna
Lis Katarzyna
Łojan Krzysztof
Malewska Beata
Miś Ewa
Mucha Marcin
Olewińska Anna
Pajdak Mirosław
Petlak Magdalena
Pietras Justyna
Pituch Maciej
Regucka Monika
Wilk Paweł
Włodarczyk Anna
Budzyń Anna
Ciećkiewicz Piotr
Czarnecka Monika
Donabidowicz Michał
Dudziński Marcin
Franczyk Marcin
Gocał Dawid
Jamroży Urszula
Jaros Tomasz
Jędrzejewski Grzegorz
Komenda Beata
Kotyza Michał
Kowalski Tomasz
Kramarz Michał
Krawiec Tomasz
Król Robert
Kuśmierek Artur
Łazarczyk Alicja
Piasek Grzegorz
Ponikwia Iwona
Skucha Radosław
Śliwoń Małgorzata
Wąwoźny Andrzrej
Włudyga Łukasz
Wójcik Wojciech
Zagajewska Marzena
Zdankiewicz Magdalena
Adamska Joanna
Bac Agnieszka
Bogacz Rafał
Dęła Łukasz
Domagała Marzena
Gawron Joanna
Krawiec Marta
Kopyt Joanna
Kucharzyk Iwona
Lasak Anna
Mosurek Agnieszka
Musiał Laura
Pawlik Urszuala
Piwowarczyk Agata
Roman Grzegorz
Sąsiek Krystyna
Sęk Irena
Szafirska Agnieszka
Śliwa Iwona
Wolnicka Małgorzata
Bogacz Monika
Doniec Anna
Duniec Joanna
Gajos Urszula
Janiec Joanna
Janus Iwona
Krzczek Barbara
Lata Mirosława
Michta Jolanta
Misiek Aneta
Musiał Katarzyna
Oczkowicz Teresa
Ostróżka Dorota
Pączek Małgorzata
Pieczyrak Anna
Pieczyrak Edyta
Pławińska Beata
Ptak Monika
Sewioł Agnieszka
Styczeń Jolanta
Szaleniec Joanna
Szczepka Aneta
Szlachta Iwona
Wilk Agata
Zyguła Anna

Rok 1997

Czekaj Piotr
Dedo Monika
Dunal Agnieszka
Filipowicz Michał
Gibas Katarzyna
Gola Marta
Górak Joanna
Grosicka Monika
Janas Artur
Krochmal Joanna
Król Magdalena
Kruczek Robert
Krzyworzeka Anna
Kunzig Katarzyna
Łopata Ewa
Marczak Magdalena
Micyk Anna
Nastarowska Katarzyna
Pituch Marek
Podsiadło Agnieszka Bożena
Podsiadło Agnieszka Marta
Półtorak Katarzyna
Prządo Dorota
Rędzińska Sylwia
Seweryn Monika
Skalmierska Eliza
Słota Magdalena
Suchecki Piotr
Tambor Wojciech
Wasik Aneta


Antosiak Bożena
Błaut Marta
Bochniak Marta
Doniec Monika
Florek Marcin
Guzik Tomasz
Horyń Ewa
Horyń Rafał
Jamrocha Anna
Kobylec Ewelina
Kosowicz Katarzyna
Michta Marta
Malinowski Rafał
Miśkiewicz Anna
Odrzywałek Jadwiga
Otfinowska Anna
Patyna Janusz
Pilawski Michał
Podgórska Agnieszka
Sowa Maria
Szabo Sylwia
Szarek Małgorzata
Szmer Magdalena
Tondos Jolanta
Trzaska Katarzyna
Zegan Sławomir


Manterys Patryk
Gamrat Paweł
Gawąd Jerzy
Góral Anna
Gurdziel Anna
Jakubowska Simona
Jasłowski Norbert
Jedynak Katarzyna
Jędrychowski Marcin
Kania Rafał
Korba Aleksandra
Książek Tomasz
Mierzwiński Tomasz
Orłowski Kamil
Patla Anna
Pelowski Krzysztof
Prokulski Łukasz
Rutkowska Sylwia
Słaboń Wojciech
Szuma Dorota
Szych Marta
śliwoń Elżbieta
Tokarz Michał
Trawa Katarzyna
Włosowicz Agnieszka
Zawłocka Magdalena
Zdechlik Anna
Ziemnicki Tomasz
Zynek Adam
Żaba Agnieszka


Baranek Ewa
Biel Anna
Bielawska Magdalena
Błaszczak Anna
Cieśliński Jarosław
Ćwikliński Sergiusz
Dejworek Katarzyna
Dudek Sylwester
Dyląg Arkadiusz
Garbuła Tomasz
Golec Justyna
Grelak Sebastian
Jakubas Waldemar
Janus Anna
Kieljan Marek
Kowal Ewelina
Lasota Joanna
Lech Joanna
Lupa Małgorzata
Mazurek Magdalena
Micek Aneta
Milewska Agnieszka
Nastarowska Marta
Pieczyrak Małgorzata
Skóra Grażyna
Rokicki Michał
Stawiarski Jarosław


Ćwikła Marcin
Brodowicz Agnieszka
Cudzik Wojciech
Gajda Tomasz
Jędrasiak Magdalena
Kluska Agnieszka
Kowal Barbara
Krzyżek Dariusz
Kumm Radosław
Machnik Marek
Manterys Monika
Miechówka Mariusz
Nowak Edyta
Rojek Anna
Sarna Wioleta
Siwiec Dorota
Skóra Sylwia
Stachnik Agnieszka
Stelmach Joanna
Szaleniec Agnieszka
Szarek Agnieszka
Szlęk Ewa
Szostak Małgorzata
Szpak Magdalena
Szych Agnieszka
Uchto Grzegorz
Wilk Agnieszka
Ratuszna Wioletta

Rok 1998

Adamek Elżbieta
Biskupska Anna
Brodowicz Marcin
Byczek Anna
Cherian Anna
Chorążek Grzegorz
Czekaj Ewelina
Dróżdż Joanna
Furtak Anna
Haławaj Małgorzata
Horyń Justyna
Idzik Aneta
Jurys Karolina
Kowalczyk Lucyna
Krawczyk Krystyna
Król Piotr
Łojewski Piotr
Madetko Marzena
Mydłowiecka Iwona
Nowak Barbara
Nowojewska Anna
Perczyńska Anna
Pieronek Iwona
Połeć Magdalena
Rakoczy Agnieszka
Sroga Beata
Szostak Agnieszka
śmierciak Monika
Uchto Danuta
Wiklik Agata
Wlazło Tomasz
Włudarczyk Paweł

Adamus Katarzyna
Cieślińska Małgorzata
Dróżdż Anna
Dróżdż Monika
Gaik Anita
Kardasz Szymon
Karwa Monika
Kot Kalina
Kubik Magdalena
Kucharska Joanna
Kułacz Mateusz
Kwiatek Dominika
Lasota Magdalena
Longa Urszula
Matak Katarzyna
Odrzywołek Joanna
Ostróżka Beata
Podsiadło Anna
Rachwał Marzena
Rusek Katarzyna
Sobczyk Sylwia
Smok Piotr
Surzyn Katarzyna
Szopa Katarzyna
Syguła Agnieszka
Turek Sylwia
Twardowska Dorota
Uchto Joanna
Widłak Monika
Zdzisławska Natalia
Ziółko Aneta
Żurek Celina

Białek Piotr
Bogusz Jadwiga
Budziński Piotr
Dobrzanowski Adam
Dubas Joanna
Gara Anna
Golda Artur
Jamka Bartłomiej
Jędrzejewska Julia
Kolamat Anna
Konieczna Dagmara
Krawiec Agata
Krzemień Sławomir
Lewandowska Aneta
Morawski Andrzej
Mucha Tomasz
Musiał Katarzyna
Musiał Krzysztof
Musiał Paweł
Muszakiewicz Witold
Nowak Edyta
Szarek Jarosław
Szywalski Wojciech
Wawer Marzena
Wendel Jolanta
Wesołowski Konrad
Wilk Marcin
Wiorek Grzegorz
Włodarczyk Magdalena
Zegan Wojciech
Żebrak Paweł
Żmijewski Miechał

Dąbrowska Małgorzata
Dela Justyna
Dźwigała Marta
Filus Anna
Gurczyńska Katarzyna
Kańska Aneta
Kawiorska Iwona
Komenda Arkadiusz
Kosiorek Patrycja
Leśniewska Marta
Łojan Elżbieta
Młyńska Dominika
Odrzywołek Wojciech
Pituch Ewa
Podsiadło Katarzyna
Podsiadło Małgorzata
Podyma Monika
Popiołek Anna
Skrzypczyk Edyta
Styczeń Beata
Szaleniec Joanna
Szarek Magdalena
Szlachta Monika
Wolowiarska Eliza
Witos Grażyna
Włudarz Agata
Zapart Karina
Żurowicz Katarzyna

Adamek Hubert
Balcer Karolina
Barczyński Roman
Bątor Tomasz
Bijak Antoni
Burzyński Daniel
Czarny Rafał
Franczyk Paweł
Głowacz Katarzyna
Gola Marcin
Grabełus Ewa
Jarzębiak Jarosław
Kardas Agnieszka
Korytowska Dominika
Krochmal Magdalena
Lewinowska Beata
Marczewska Joanna
Migas Agnieszka
Miska Dariusz
Moździński Piotr
Muszyński Wojciech
Nowak Mariusz
Otfinowski Wiesław
Pasiński Paweł
Peroń Wojciech
Piotrowski Piotr
Piszcz Rafał
Podyma Joanna
Wiorek Katarzyna
Wojtecka Katarzyna
Wrzesień Katarzyna
Wydmański Michał
Żak Karina
Żyłowicz Anna
Ćwikliński Sergiusz
Dyląg Arkadiusz
Golec Justyna
Janas Artur
Pieczyrak Małgorzata

Rok 1999

Cencek Marcin
Chmielewska Aneta
Cygnarowska Agnieszka
Dąbrowska Joanna
Dróżdż Agnieszka
Dróżdż Aneta
Franczak Agnieszka
Furtak Wojciech
Janus Agnieszka
Kubik Dagmara
Łopata Agnieszka
Majewska Ewa
Micyk Dominika
Milewska Sylwia
Miszczyk Anna
Miszczyk Tomasz
Noga Magdalena
Orzechowski Wiktor
Pawlik Karolina
Płowińska Edyta
Szczepanik Urszula
Szostak Paweł
śliwoń Robert
Włudzik Michał
Wojtas Magdalena
Żaba Edyta

Guzik Wojciech
Kabalak Sylwia
Kaźmierowska Magdalena
Kurzeja Małgorzata
Malewski Jacek
Miś Elżbieta
Myćka Joanna
Nasada Natalia
Nowak Katarzyna
Piotrowska Monika
Piwowarska Jolanta
Pobóg-Gadzińska Elżbieta
Podsiadło Ewelina
Rusek Katarzyna
Ryłko Ewa
Semenowicz Anna
Smagała Ewelina
Sroczyński Radosław
Sroka Anna
Szych Marzena
śliwa Małgorzata
Tondos Iwona
Twaróg Joanna
Uchto Ewelina
Wilk Iwona

Arendarski Bartłomiej
Banach Mariusz
Borgiasz Anna
Deńca Jolanta
Farot Łukasz
Gazy Karina
Grzelka Sylwia
Guzik Krzysztof
Janus Janusz
Jarno Agnieszka
Jasińska Beata
Korzeń Katarzyna
Krawczyk Krzysztof
Kukulski Paweł
Mazur Sławomir
Mierzwińska Anna
Ogórek Michał
Olchawa Paweł
Ostrowski Łukasz
Peroń Marcin
Podsiadło Wiktor
Podstawa Jadwiga
Remion Adam
Reszka Anna
Rogal Aleksandra
Rosołek Alicja
Seweryn Łukasz
Sroga Elżbieta
Stano Maria
Widacha Katarzyna
Włosek Kamil
Żebrak Ewa

Beliczyńska Katarzyna
Czarnecka Agnieszka
Deńca Lidia
Deńca Marlena
Dudek Anna
Garus Agnieszka
Janczyk Wojciech
Janus Anita
Janus Anna
Kałwa Katarzyna
Kopeć Małgorzata
Kramarz Justyna
Książek Dagmara
Kwiecień Dominika
Laskowski Michał
Madejska Aneta
Małczyński Marcin
Mental Małgorzata
Raj Magdalena
Regucka Małgorzata
Słabońska Jolanta
Smuła Aleksandra
Sobala Katarzyna
Stawiarska Anna
Szafirski Grzegorz
Szaleniec Szczepan
Szarek Bernadeta
Urbaniak Aleksandra
Więcławek Ewelina
Zientara Paweł
Ziółko Agnieszka
Żebrak Agnieszka

Białek Michał
Binkiewicz Andrzej
Budzyń Rafał
Doniec Iwona
Dyktyński Michał
Jasica Anna
Jedynak Marek
Jeżów Magdalena
Kania Sebastian
Kołakowski Sławomir
Kruszec Michał
Kubik Michał
Lech Magdalena
Manterys Marta
Markiewicz Filip
Micyk Paweł
Mucha Mariusz
Naporowska Marzena
Patla Michał
Piwowarczyk Małgorzata
Pokrywka Michał
Reguła Agnieszka
Rutkowska Magdalena
Soczówka Agnieszka
Stępień Magdalena
Strzelecki Łukasz
Turek Grzegorz
Włodarczyk Anna
Włosowicz Łukasz
Żaba Mateusz
Dudek Sywlester
Kieljan Marek

Rok 2000

Cerek Milena
Cholewa Justyna
Dobrzanowska Lidia
Domogała Anna
Foryś Magdalena
Gębala Łukasz
Grządziel Małgorzata
Juzaszek Ewelina
Kasperczyk Agnieszka
Kobylec Edyta
Kołodziejczyk Agnieszka
Kołodziejczyk Patrycja
Konieczna Patrycja
Kowalska Anna
Krzyżkiewicz Agnieszka
Kuc Małgorzata
Madejska Monika
Makowska Lidia
Malicki Marek
Michalczak Katarzyna
Miszczyk Mariola
Niedziela Katarzyna
Nowak Marcin
Olewińska Aleksandra
Pacoń Mariola
Pituch Anna
Podsiadło Barbara
Raj Małgorzata
Regucka Mariola
Sakłak Małgorzata
Strzelecka Iwona
ścigaj Ewa
Waśniowska Justyna
Wójcik Teresa
Wydmańska Dorota
Wysocka Aneta
Żądło Magdalena

Bednarz Lucyna
Bejm Joanna
Bonenberg Paweł
Buczek Agnieszka
Czekaj Anna
Dąbrowska Ilona
Gach Justyna
Gaik Joanna
Gajos Marzena
Gaździcka Katarzyna
Górkiewicz Anna
Grotkiewicz Ewa
Jambur Teresa
Janiec Ilona
Jaźwiec Katarzyna
Kopeć Joanna
Kopeć Justyna
Kosałka Magdalena
Król Łukasz
Krupa Renata
Magiera Marta
Malewska Jolanta
Masłowska Iwona
Michalski Marcin
Marczewska Magdalena
Nowak Iwona
Pater Magdalena
Petlak Jakub
Ponikwia Anna
Siermantowska Anna
Straszak Magdalena
Szczepka Beata
Żebrak Anna

Bróg Grzegorz
Cichopek Angelika
Gancarczyk Barbara
Gibas Paweł
Hac Jakub
Idzik Marcin
Janus Anna
Jastrząb Grzegorz
Kalisz Karolina
Krzciuk Agata
Lewiński Krzysztof
Łysek Anna
Motak Jacek
Mucha Magdalena
Ocieczek Magdalena
Pazera Sławomir
Piec Monika
Przybylska Małgorzata
Puławski Grzegorz
Reszka Agnieszka
Siwczyńska Małgorzata
Słaboń Krzysztof
Sobczyk Daria
Sowa Piotr
Sowa Piotr
Stano Krzysztof
świderek Sebastian
Uchto Iwona
Warchoł Joanna
Winiarska Joanna
Wlazło Jadwiga
Wojtiuk Michał
Zakrzewski Paweł
Piwowarczyk Dorota

Błaut Bartłomiej
Celesta Monika
Cholewa Rafał
Doniec Magdalena
Dudek Piotr
Gajos Marzena
Horyń Agnieszka
Jankowska Anna
Jesień Ewelina
Kramarz Magdalena
Krzykawska Ewa
Łopata Anna
Matluch Rafał
Miś Katarzyna
Młyńska Elżbieta
Nowakowska Dominika
Nowakowska Olga
Placek Joanna
Podsiadło Agata
Podsiadło Katarzyna
Podyma Agnieszka
Radwan Andrzej
Sieczka Jadwiga
Siejka Katarzyna
Skałbania Ewelina
Skałbania Joanna
Studzińska Anna
Wilk Katarzyna
Wlazło Wojciech
Wójcik Agata

Babiarz Anna
Banach Damian
Barczyński Zbigniew
Bertek Łukasz
Biela Ewa
Błaut Elżbieta
Capiga Mariusz
Deńca Magdalena
Dulewska Katarzyna
Dzienia Anna
Janus Małgorzata
Janus Wiktor
Juzaszek Krzysztof
Kopeć Grzegorz
Kowalska Agata
Kowalska Edyta
Kowalski Tomasz
Kubik Kinga
Laskowski Piotr
Lewandowska Joanna
Makowski Mateusz
Nowak Karol
Nowak Tomasz
Paradowski Piotr
Peruń Radosław
Piec Mariusz
Ponikwia Agnieszka
Suchecki Andrzej
Szarek Dariusz
Szych Paweł
Tomsia Marta
Twardowska Dorota
Włodarczyk Mariusz
Żaba Edyta
Nowak Anna

Rok 2001

Adamek Marta
Banach Marcin
Bąkowska Marta
Byszewski Jarosław
Cebrzyńska Wiktoria
Gola Renata
Florek Katarzyna
Gtotkiewicz Katarzyna
Grzywnowicz Agnieszka
Jarno Sebastian
Koczwara Małgorzata
Krawiec Agnieszka
Łojewski Łukasz
Malinowski Łukasz
Marczak Wojciech
Mastrzykowska Beata
Micyk Agnieszka
Midro Małgorzata
Mucha Agata
Okrzes Anna
Ostrowska Karolina
Osuch Jolanta
Peroń Agnieszka
Piskorz Anna
Piwowarska Anna
Skalny Tomasz
Szymańczyk Magdalena
ślusarczyk Justyna
Walczak Edyta
Włosek Krzysztof
Żychowicz Dariusz

Banach Małgorzata
Bertek Magdalena
Białek Agnieszka
Bożek Marta
Bugaj Angelika
Ciepała Katarzyna
Doniec Ewa
Florek Karolina
Grudzień Jolanta
Janus Michał
Komorniczak Albert
Kucharska Marta
Madej Kinga
Madetko Katarzyna
Morelowska Beata
Otwinowska Małgorzata
Pituch Małgorzata
Popiel Marta
Regucka Karolina
Rolka Anna
Rosołek Joanna
Rusek Magdalena
Słuszniak Marcin
Soczówka Bartosz
Sokołowska Karolina
Suguła Maria
śpiechowicz Karolina
Tkaczewski Marcin
Wójcik Iwona

Baran Marcin
Capiga Krzysztof
Dobrzańska Marzena
Domagała Olga
Dróżdż Joanna
Galas Jacek
Gamrat Katarzyna
Gądek Anna
Grzywnowicz Elżbieta
Guzik Przemysław
Janik Ilona
Jamroży Łukasz
Jastrząb Piotr
Jędras Jacek
Jurys Magdalena
Kosałka Ewelina
Kowar Monika
Mazurek Barbara
Mucha Janusz
Myćka Lucyna
Olesiński Rafał
Papaj Łukasz
Piasek Karolina
Piec Ewa
Podsiadło Agnieszka
Porath Magdalena
Skwara Joanna
Słaboń Małgorzata
Szyniec Rafał
świrek Marcin
Tkaczewska Anita
Wolska Karolina
Wysocki Michał
Ziemnicka Katarzyna

Bajor Joanna
Biała Katarzyna
Borgiasz Monika
Chwastek Magdalena
Carnecka Karolina
Donabidowicz Agnieszka
Drozdowska Ewa
Dyktyński Jakub
Florek Paweł
Gaździcka Marta
Hempel Paweł
Jakubas Marcin
Jesień Magdalena
Kacińska Iwona
Kaczyńska Barbara
Kowalska Bożena
Kozieł Katarzyna
Król Tomasz
Kuropatwa Marcin
Misiek Marta
Musiał Jan
Paradowska Małgorzata
Peroń Agnieszka
Skalska Anna
Słota Kinga
Stępień Sylwia
Szopa Anna
Wachowicz Damian
Włudarz Marcin
Zdechlik Paulina
Zientara Anna
Żaba Joanna

Adamek Sławomir
Burzyński Marcin
Byrczek Bartosz
Cielesta Justyna
Cisowska katarzyna
Czekaj Jolanta
Gajos Paweł
Gajos Radosław
Gajos Tomasz
Ginter Tomasz
Hołda Gabriela
Jędras Beata
Kołakowski Grzegorz
Koprowski Marcin
Koterwa Tomasz
Kowalski Grzegorz
Kuchta Piotr
Kwieciński Tomasz
Mastrzykowski Gracjan
Migdał Joanna
Molenda Monika
Motyka Jacek
Mucha Magdalena
Naziemiec Adrian
Nitwinko Krzysztof
Nowak Agnieszka
Piechowicz Dorota
Piwowarczyk Anna
Rzeźnicki Marcin
Słaboń Monika
Waligóra Aneta
Wszół Tomasz
Zielińska Agnieszka
Żaba Elżbieta
Gumula Wojciech

Rok 2002
Badowski Marcin
Będkowska Magdalena
Bijak Monika
Chojnacki Rafał
Chuchro Joanna
Głowacki Rafał
Grosicka Karolina
Janus Aleksandra
Jędras Edyta
Komenda Ewelina
Komorniczak Dominika
Kosakowska Aleksandra
Kowar Halina
Kucharska Sylwia
Kurpios Dorota
Majkowska Aneta
Malmon Justyna
Maœlak Edyta
Mucha Joanna
Naporowska Joanna
Pieczyrak Monika
Podstawa Dorota
Regucka Agnieszka
Roszkowska Teresa
Stępień Anna
Wadowska Anna
Waligóra Radosław
Wilk Joanna
Włosowicz Rafał
Włudzik Paweł
Wójtowicz Anna
Zakrzewska Beata
Zawłocka Agnieszka

Baran Ewa
Bonemberg Magdalena
Borkowska Melania
Byrczek Magdalena
Cacała Magdalena
Czekaj Monika
Florek Monika
Gacek Łukasz
Górak Ewa
Grabek Anna
Grzywnowicz Ewa
Gurbiel Anna
Kopeć Joanna
Kopeć Marta
Krajewska Paulina
Kukulska Joanna
Kukuryk Justyna
Lewandowska Wioleta
Micek Magdalena
Mielińska Aleksandra
Nastarowska Ewelina
Nowak Angelika
Nowak Edyta
Nowak Ewelina
Nowicka Estera
Pawełek Sylwia
Piekara Dariusz
Smagała Katarzyna
Sobieraj Dorota
Tambor Anna
Weneczuk Daria
Wesołowski Sławomir
Włodarczyk Aldona
Włodarczyk Katarzyna
Wojniłłowicz Beata
Wójcik Monika
Zadęcka Karolina
Ziarko Marta

Adamek Maciej
Bałazy Magdalena
Bijak Ewa
Brzeszcz Małgorzata
Dela Anna
Dłubacz Krzysztof
Duda Agnieszka
Dzienia Aleksandra
Furtak Elżbieta
Gaweł Marek
Janiszewski Kamil
Jaros Paweł
Jeżów Barbara
Kania Mateusz
Konieczna Magdalena
Kożuch Katarzyna
Kramarz Wojciech
Kruszec Anna
Kurczych Mateusz
Laskowska Katarzyna
Misiek Adam
Nowak Anna
PaŸdziorek Adrian
Peroń Tomasz
Pietrusińska Ewa
Połcik Wojciech
Popiołek Monika
Prażuch Dominik
Słowiński Łukasz
Staniek Magdalena
Stępniak Katarzyna
Syguła Łukasz
Œwitała Anna
Uchto Aleksander
Uchto Łukasz
Walczak Grzegorz
Widacka Anna

Baran Mariusz
Białek Justyna
Domagała Justyna
Franczak Anna
Gajda Marlena
Gromadzki Grzegorz
Grudzień Monika
Gumula Ewelina
Herian Joanna
Jamrocha Grzegorz
Kalisz Bartosz
Kołacz Tomasz
Koterwa Wojciech
Koziara Renata
Kubik Kamil
Kwiecień Ewa
Latała Bernadetta
Magosa Dorota
Mudyn Agnieszka
Nalepa Magdalena
Nowak Grzegorz
Nowak Karol
Otwinowski Przemysław
Płška Agnieszka
Roman Tomasz
Sepielak Joanna
Sęk Michał
Syguła Augustyn
Wojtecki Michał
Zajšc Justyna
Żelaœkiewicz Anna

Babiarz Dariusz
Banach Radosław
Binkiewicz Bogusław
Błaszczykiewicz Kamila
Borycki Michał
Chwastek Bartosz
Dubas Katarzyna
Duda Agnieszka
Garus Piotr
Gładysz Joanna
Hołda Maciej
Jankowska Aleksandra
Janus Tomasz
Kania Sylwia
Kasprzyk Łukasz
Kmita Piotr
Konik Anna
Kowal Marcin
Łakota Marcin
Maœlanka Agnieszka
Matczyk Agata
Milewska Joanna
Mucha Marta
Nowak Agata
Nowak Izabela
Nowak Kamil
Nowak Łukasz
Nowak Marcin
Okrzes Marcin
Ozóg Dawid
Papis Michał
Równiak Rafał
Siudak Paweł
Sowa Elżbieta
Szarek Zbigniew

Cegła Agnieszka
Chacia Anna
Cygnarowski Piotr
Czech Joanna
Grzšdziel Karolina
Grzebieluch Artur
Hylewski Łukasz
Idzik Magdalena
Janiec Anna
Jarno Adrian
Kardasz Michał
Krawiec Anna
Król Agnieszka
Krzyżkiewicz Katarzyna
Kubik Monika
Kuropatwa Mariola
Kustosz Magdalena
Lejdy Alicja
Ławik Karolina
Maœlak Magdalena
Mikuła Żaneta
Ostrowski Filip
Piwowarska Lucyna
Selega Paulina
Selwet Ewelina
Sieczka Barbara
Słaba Agnieszka
Szpak Monika
Tabaka Gertruda
Włudarz Agnieszka
Zięba Agnieszka

Rok 2003

Cerek Anita
Cichopek Anita
Ćwiklińska Klaudia
Dąbrowska Mariola
Dzidowska Ewelina
Grela Ilona
Jaros Agnieszka
Jastrząb Marcin
Kaczmarczyk Dorota
Kłys Katarzyna
Książek Paweł
Kulińska Iwona
Kwiecińska Monika
Matjas Andrzej
Michta Kamil
Molenda Joanna
Okrzes Justyna
Ostróżka Agnieszka
Parszewski Łukasz
Płatek Edyta
Samborska Anita
Sarwa-Mulczyk Anna
Siedmiogrodzka Marta
Sierant Agata
Sukiennik Agnieszka
Szczepka Małgorzata
Szlęk Urszula
Szwaja Barbara
śliwoń Justyna
ślusarczyk Martyna
Urbaniak Katarzyna
Wilk Jolanta
Wołkowska Małgorzata
Wróbel Mariola
Zarębska Ewelina
Zieliński Grzegorz

Bogusz Artur
Byrdy Edyta
Chac Wioleta
Czernecka Katarzyna
Doniec Katarzyna
Filipek Magdalena
Jamroży Anna
Jodłowska Wioleta
Kaczorowska Ewelina
Kałuża Anna
Kowalczyk Kamil
Kowalska Beata
Krawiec Joanna
Krochmal Marika
Ligęza Piotr
Łojan Magdalena
Małodobry Agnieszka
Miłkowska Małgorzata
Morzonek Barbara
Mucha Agnieszka
Niziurska Elwira
Ogiela Katarzyna
Ptak Katarzyna
Pycia Ewelina
Rał Anna
Siwiec Agnieszka
Sobolewska Urszula
Talik Monika
Widacha Tomasz
Wilk Magdalena
Włodarczyk Elżbieta
Włudyga Magdalena
Wójcik Beata
Zębala Agnieszka
Żabicka Ewa

Cetmarski Wojciech
Czekaj Krzysztof
Dąbrowska Ewelina
Dobrzańska Dorota
Frączek Sebastian
Gach Krzysztof
Golimowski Paweł
Grządziel Piotr
Janus Elżbieta
Jaźwiec Barbara
Jurkowski Paweł
Kawiorski Piotr
Korman Marcin
Kościelniak Anna
Kozioł Monika
Kutela Karolina
Kustosz Magdalena
Makowski Mateusz
Marzec Marcin
Mucha Anna
Obwiosło Marta
Orda Marta
Pardała Anna
Piechota Waldemar
Popiel Łukasz
Przybyłowicz Izabella
Słota Alicja
Soczówka Edyta
Syrek Dominika
Szwaczka Anna
Wędzony Hubert
Wójcik Magdalena
Ziółko Anna

Antosik Beata
Bała Justyna
Baradziej Grzegorz
Baranek Barbara
Baranek Małgorzata
Baranek Marta
Curyło Dawid
Garus Karolina
Gola Małgorzata
Gołąb Michał
Górak Magdalena
Kisiel Emilia
Kowal Ewelina
Kowalska Aneta
Książek Joanna
Kucharski Michał
Majewski Łukasz
Marzec Tomasz
Mirowska Jolanta
Mstowska Agata
Perzyńska Karolina
Piotrowski Tomasz
Płonka Katarzyna
Szpak Angelika
śladowski Mariusz
środoń Magdalena
Tkaczewska Justyna
Włodarczyk Andrzej
Włodarski Arkadiusz
Włodarski Wojciech
Żurowicz Marta

Bidas Kacper
Bożek Beata
Ciś Łukasz
Cybuch Grzegorz
Deka Kacper
Domagała Grzegorz
Dróżdż Katarzyna
Florek Iwona
Gamrat Mateusz
Hac Justyna
Jaros Marcin
Jeżów Izabela
Kałwa Maciej
Kański Krzysztof
Kopeć Paweł
Kot Katarzyna
Król Piotr
Krupa Dominik
Książek Piotr
Lejdy Maciej
Majcher Jolanta
Migas Paweł
Miszczyk Izabela
Musiał Agnieszka
Musiał Piotr
Niedbał Katarzyna
Polarz Marcin
Powroźnik Joanna
Pycia Katarzyna
Rojek Przemysław
Skóra Marta
Strzelecka Marta
świrek Dominika
Urbańska Agnieszka
Wachowicz Piotr
Walczak Anna
Zielińska Karolina

Augustyn Wiktor
Bielach Anna
Bijak Dawid
Budzyń Marcelina
Dominiak Konrad
Donabidowicz Dawid
Dyduch Justyna
Gołąb Łukasz
Jagła Jacek
Kiljan Krzysztof
Komsta Adrian
Kopeć Justyna
Krochmal Marzena
Kruczek Sebastian
Krzyżek Anna
Lasek Marzena
Lewinowski Marcin
Ławik Michalina
Marchewka Elżbieta
Micyk Tomasz
Mucha Mateusz
Nowiński Paweł
Odrzywałek Przemysław
Ostrowska Jolanta
Ozogowska Aneta
Pietrzyk Marcin
Słota Aneta
Stachowicz Mariusz
Szastak Wioleta
Szuma Krzysztof
Trzepiotowska Magdalena
Włosek Katarzyna
Wolny Robert
Wyżykowska Ewa
Zawłocki Jacek
Żaba Mikołaj

Rok 2004

Badowski Krzysztof
Bogusz Aleksandra
Brodowicz Agnieszka
Drożyńska Katarzyna
Gajos Maryla
Gamrat Piotr
Gądek Joanna
Grela Magdalena
Gumula Mateusz
Komenda Robert
Kowar Lidia
Krochmal Joanna
Król Aleksandra
Kupska Magdalena
Łakota Kamil
Ławińska Edyta
Migza Barbara
Misiek Anna
Mucha Ewa
Musiał Katarzyna
Nowak Monika
Nowak Piotr
Podsiadło Marcin
Ponikwia Iwona
Rolka Katarzyna
Rycąbel Magdalena
Słota Piotr
Strycharz Jadwiga
Tochowicz Anna
Uchto Tomasz
Waligóra Marta
Wysocki Krzysztof
Zys Dorota

Bzdyl Jadwiga
Chałuda Aleksandra
Czarnota Magdalena
Dela Agnieszka
Dybaś Mikołaj
Dybich Katarzyna
Gazda Joanna
Gil Marcin
Górak Dariusz
Gryc Katarzyna
Książek Kinga
Kulgawczuk Piotr
Małodobry Katarzyna
Marczewska Anna
Michta Agata
Micyk Tomasz
Molong Agnieszka
Nastarowski Łukasz
Ogiela Iwona
Ozga Magdalena
Pawlik Agata
Pazera Damian
Półtorak Jagoda
Słonka Katarzyna
Sowa Monika
Strączyńska Dagmara
Sukiennik Marcin
Szafarska Joanna
Śliwa Małgorzata
Twagór Anna
Wyżykowska Barbara
Zawadzki Łukasz
Żaba Katarzyna

Bak Monika
Dudek Maciej
Dziób Krzysztof
Grzywnowicz Monika
Hajduga Andrzej
Idzik Anna
Janus Ewelina
Jaworska Anna
Konderak Adrian
Krupa Tomasz
Książek Irena
Lichosik Anna
Łazarczyk Magdalena
Markiewicz Adriana
Miąsko Katarzyna
Mucha Monika
Musiał Karolina
Nowakowska Marta
Oczkowicz Marlena
Przybył Małgorzata
Selwet Justyna
Sobala Jacek
Stępień Marta
Schecher Magdalena
Uchto Patrycja
Wassermann Kinga
Widecka Joanna
Wysoczańska Karolina
Zając Justyna

Frączek Sebastian
Cisowski Szymon
Olewińska Anita
Pawełek Joanna
Pazera Marcin
Piwowarczyk Teresa
Pycia Rafał
Siudak Tomasz
Tarapacz Damian
Waligóra Aneta
Wysocka Urszula
Zdechlik Dorota
Zygmunt Paulina
Dulba Wojciech
Garus Anna
Grela Małgorzata
Gromadzka Sylwia
Janik Sylwia
Janus Magdalena
Janus Małgorzata
Kołodziejczyk Olga
Kowalska Magdalena
Kowar Magdalena
Kruczek Anna
Laskowska Marta
Małczyński Kamil
Midro Zbigniew
Mucha Martyna
Murowana Magdalena

Banaś Grzegorz
Bijak Joanna
Chojnacka Agnieszka
Chrząszcz Paweł
Cina Mateusz
Dąbrowska Karolina
Dunal Paweł
Gołąb Jakub
Górkiewicz Magdalena
Gręda Norbert
Hempel Adam
Jamroży Maciej
Jarno Łukasz
Jasiński Michał
Kabza Konrad
Kij Anna
Kmita Krzysztof
Kowal Wojciech
Kustosz Michał
Lesiewicz Dawid
Pałyga Mateusz
Podyma Małgorzata
Siedmiogrodzki Kamil
Sobolewski Michał
Soczówka Błażej
Szopa Mariola
Tondos Justyna
Tobała Tymoteusz
Uchto Katarzyna
Uchto Piotr
Węgrzynowicz Mateusz
Włosek Justyna
Żurek Małgorzata

Bugaj Dariusz
Bugaj Małgorzata
Ciuła Michał
Cupiał Ewa
Dąbrowski Tomasz
Dubaj Krystian
Gajos Marta
Garnek Marcin
Jaźwiec Monika
Jędruch Małgorzata
Jodłowski Grzegorz
Korytowska Anna
Kruszec Piotr
Krzykawska Katarzyna
Majchrowski Damian
Musiał Michał
Nowak Tobiasz
Ogonowska Patrycja
Orczyk Monika
Paluch Katarzyna
Parszewska Katarzyna
Piega Ilona
Pietrzyk Wojciech
Piwowarczyk Karol
Placek Marek
Połcik Bartosz
Pypno Anna
Regucki Paweł
Rodak Dariusz
Sołek Michał
Strzeszkowski Paweł
Szot Marcin
Zegarek Karolina
Żebrak Piotr

Toruński Łukasz
Baran Monika
Bazela Paulina
Chodór Joanna
Cichopek Karolina
Cyrek Henryk
Dudek Michał
Grabowska Barbara
Grojec Mateusz
Horyń Marta
Kasprzyk Agnieszka
Kramarz Agnieszka
Krawiec Paweł
Kruczek Agnieszka
Książek Agnieszka
Kwieciński Mariusz
Lichosik Piotr
Makowska Ewelina
Markiewicz Ida
Masłowska Magdalena
Mucha Piotr
Murjas Marta
Nowak Ewelina
Otak Marta
Plewniak Michał
Poniewierka Justyna
Reszka Aleksandra
Słota Urszula
Soczówka Łukasz
Sopel Katarzyna
Stawiarski Mariusz
Walczak Piotr
Wydmańska Maria
Wydmański Mariusz
Zdechlik Beata

Rok 2005

Klasa 3 "a"

Karina Bielach
Iwona Borkowska
Wioleta Borzęcka
Aleksandra Cetera
Joanna Chebel
Ewelina Czekaj
Konrad Dzidowski
Małgorzata Gajos
Malwina Grabowska
Agnieszka Kalemba
Karolina Kawa
Katarzyna Kubik
Daniel Kupski
Grzegorz Lasota
Aleksandra Lisiakiewicz
Magdalena Łyczak
Anna Manterys
Karolina Pabiś
Benita Pasternak
Karolina Pycia
Urszula Scelina
Joanna Simlat
Agnieszka Siwczyńska
Karolina Skalna
Miłosz Sławow
Joanna Strug
Monika Tochowicz
Sylwia Uchto
Damian Włodarczyk
Krzysztof Zieliński
Magdalena Żychowicz

Klasa 3 "b"

Bielach Monika
Blacha Katarzyna
Cholewa Wojciech
Dudek Magdalena
Dudek Wioletta
Gabała Marzena
Gołda Ewelina
Grabalska Anna
Hyb Anna
Jedynak Magdalena
Jędrzejczyk Anna
Karaś Justyna
Kochańska Maria
Konarska Roksana
Konieczna Katarzyna
Kozłowska Paulina
Krupa Mariola
Lewandowska Anna
Mazurek Katarzyna
Myrda Dorota
Naziemiec Agnieszka
Nitwinko Ewelina
Nowak Karolina
Powroźnik Małgorzata
Raś Sylwia
Smalińska Danuta
Sobol Marlena
Śliwa Małgorzata
Śliwiński Paweł
Toboła Kamila
Wałek Joanna
Wiekiera Katarzyna
Wojas Łukasz
Zabijak Magdalena

Klasa 3 "c"

Borzęcki Lukasz
Czekaj Monika
Czernikiewicz Katarzyna
Deńca Ewa
Dorocińska Natalia
Dudek Anna
Farmas Justyna
Fidali Marta
Gaździcka Olga
Gola Sylwia
Gołąbek Anita
Krzykawski Gabriel
Kukiela Magdalena
Ligęza Maria
Magiera Monika
Maj Paulina
Niedbalska Anna
Ogiela Anna
Odzywałek Ewelina
Ostrowski Tomasz
Pażdziorek Magdalena
Piotrowska Ewa
Półtorak Ewa
Pycia Justyna
Rosół Judyta
Skóra Ewelina
Świrek Małgorzata
Wysocka Katarzyna

Klasa 3 "d"

Bijak Małgorzata
Czerw Agnieszka
Depta Paula
Durłak Małgorzata
Durłak Mariola
Gajos Michał
Gola Ewelina
Grela Anna
Jarosz Anna
Kmiecik Monika
Książek Mariusz
Kubłak Ewelina
Kulisa Adam
Malinowska Monika
Mazurek Tomasz
Michta Ewa
Misztal Anna
Misztal Marta
Musiał Ewa
Musiał Piotr
Nasińska Daria
Nocoń Benita
Nowak Łukasz
Piekarczyk Marcin
Sojka Mateusz
Stankowska Paulina
Szatkowska Marta
Uchto Jacek
Wójcik Wioleta
Zięba Paulina

Klasa 3 "e"

Balawender Bartosz
Dela Grzegorz
Domagała Paweł
Drożdż Aleksandra
Gaweł Łukasz
Grela Jakub
Jamroży Wojciech
Janiec Katarzyna
Jędrzejewska Maria
Kmiecik Lucyna
Korwat Marta
Krupa Grzegorz
Lewantowicz Joanna
Mikuła Sambor
Musiał Tomasz
Nowak Małgorzata
Nowak Michał
Nowak Piotr
Oczkowicz Wojciech
Ogiński Michał
Pokrywka Jakub
Rosół Edyta
Smok Krzysztof
Stachowicz Katarzyna
Szopa Karolina
Tarko Joanna
Włodarczyk Krzysztof
Zapart Agnieszka


Klasa 3 "f"

Bałazy Beata
Biela Anna
Błaut Michał
Capiga Justyna
Dąbrowski Mariusz
Depta Mateusz
Dubielak Piotr
Franczyk Jarosław
Gądek Robert
Gładysz Aleksander
Grzegorzewska Barbara
Kalinowski Krzysztof
Krzysztoforska Katarzyna
Madetko Arkadiusz
Murowana Marta
Orczyk Katarzyna
Palarczyk Łukasz
Pazera Michał
Porębski Marcin
Sado Piotr
Scelina Sebastian
Słonka Marzena
Soczówka Iwona
Solarz Dariusz
Syguła Dominik
Szyba Piotr
Tabor Karolina
Więcławek Anna
Wilk Grzegorz
Woźniak Artur
Wydmańska Magdalena

Klasa 3 "g"

Brustman Krzysztof
Chałuda Lucjan
Deńca Małgorzata
Gamrat Bogdan
Górski Karol
Grządziel Tomasz
Gumula Paweł
Idzik Tomasz
Janus Grzegorz
Konderak Barbara
Kozera Paweł
Krzysztofik Wojciech
Kurczych Wojciech
Kwadrans Maciej
Marzec Marcin
Mazur Piotr
Misiek Krzysztof
Morawski Łukasz
Pietrzyk Mariusz
Popiel Iwona
Rabiński Piotr
Sobota Sebastian
Szarek Bartłomiej
Trzciński Andrzej
Włodarski Piotr
Żmuda Marta

Rok 2006
Klasa 3a

Baran Tomasz
Borzęcka Ewa
Cencek Katarzyna
Cieślik Agnieszka
Donecka Sandra
Dzienia Agnieszka
Gach Karolina
Janiec Magdalena
Kabziński Maciej
Kalisz Klaudia
Kapuścińska Marta
Kłek Beata
Kochańska Sara
Krochmal Ewelina
Kucharski Wojciech
Kuchta Elżbieta
Kurczych Justyna
Kusarek Anna
Latos Karolina
Ławik Monika
Maj Anna
Marzec Anna
Micek Joanna
Milewski Piotr
Nocuń Mateusz
Nowak Natalia
Pietrawska Paulina
Poniewierka Katarzyna
Przecherka Magdalena
Schab Magdalena
Szafarska Jadwiga
Szaleniec Małgorzata
Wachacki Mateusz
Zdechlik Ewelina

Klasa 3b

Bożek Justyna
Bucka Sylwia
Czekaj Katarzyna
Czekaj Magdalena
Dąbrowska Magdalena
Domagała Joanna
Gajos Monika
Garnek Anita
Górniak Marta
Karwat Marta
Machejek Katarzyna
Majewska Paulina
Mucha Paulina
Niziurska Sylwia
Nocuń Anna
Nowak Marlena
Otak Alicja
Podyma Marta
Poręba Olga
Ptak Katarzyna
Rojek Justyna
Sewioł Elżbieta
Stano Karolina
Szafran Maciej
Szczepka Natalia
Szot Bogusława
Uchto Wojciech
Węglarz Daria
Wypych Bartłomiej
Żabińska Marta
Żebro Katarzyna

Klasa 3c

Bańbuła Beata
Borowicz Paulina
Broś Grzegorz
Cerek Karolina
Grela Tomasz
Karendał Monika
Kasprzyk Anna
Kowalska Gabriela
Kruszec Anna
Kruszec Justyna
Krzywda Anna
Kuler Marcelina
Kwapień Tomasz
Łyczko Wioleta
Maleta Anna
Manterys Tomasz
Marczewski Karol
Miechówka Małgorzata
Pachowicz Izabela
Pankowski Piotr
Pieczara Anna
Rekuła Katarzyna
Rokicka Marta
Rolka Anna
Seweryn Izabela
Szafarska Karolina
Szarek Edyta
Waligóra Joanna
Walka Jagoda
Wlazło Klaudyna
Wysocki Kamil
Zając Monika
Zaprzelska Ewa

Klasa 3d

Balcer Łukasz
Biela Paulina
Borgiasz Katarzyna
Chmielewska Sylwia
Daros Monika
Dubielak Ewelina
Duraj Agnieszka
Dziedzic Beata
Gach Katarzyna
Gajda Paulina
Gajos Justyna
Gas Edyta
Gaweł Monika
Jaros Milena
Konieczna Ksenia
Kowalska Magdalena
Krawiec Agnieszka
Łącka Paulina
Nowak Paweł
Nowińska Klaudia
Pajdak Paulina
Piwowarczyk Paulina
Słaby Grzegorz
Sochacka Małgorzata
Stachurka Justyna
Szuma Agnieszka
Tabaka Klaudia
Wojtal Monika
WoŸniak Marzena
Zaprzelska Joanna

Klasa 3e

Balicki Mateusz
Baran Norbert
Bogacz Ewelina
Cyganek Dominika
Duniec Mariola
Gocał Dorota
Grotkiewicz Wojciech
Jedlińska Joanna
Jodłowska Aneta
Anna Kopeć
Lubarski Mateusz
Łonak Łukasz
Michalska Anna
Mucha Przemysław
Nowak Izabela
Oczkowicz Małgorzata
Piec Tomasz
Reroń Marta
Sitko Adam
Soczówka Adrian
Spiechowicz Michał
Staniek Krzysztof
Szopa Karol
Szyniec Adrian
Wachacki Michał
Zając Monika

Klasa 3f

Bańbuła Tomasz
Bochen Paulina
Deńca Łukasz
Dymek Dariusz
Grojec Michał
Janus Kinga
Kiełtyka Paulina
Kochański Wojciech
Kosałka Marta
Krajewski Mateusz
Kruszec Agnieszka
Kruszec Przemysław
Madejska Rita
Mikuła Patryk
Piwowarska Aleksandra
Rodak Grzegorz
Scelina Milena
Scelina Damian
Serwatka Szczepan
Sosnowska Aleksandra
Syguła Karol
Szymborski Grzegorz
Tabaka Dawid
Warchala Anna
Wędzony Maria
Wleciał Dominik
Zyguła Mateusz
Żurek Barbara

Klasa 3g

Balec Grzegorz
Balik Łukasz
Czekaj Łukasz
Czucha Ewa
Domagała Artur
Dorociński Kamil
Dróżdż Tomasz
Farot Maciej
Gądek Paweł
Grela Krystian
Kłys Damian
Kuc Mateusz
Kulgawczuk Radosław
Kwiecień Karol
Maślanka Karolina
Musiał Anna
Orda Teresa
Piceluk Szymon
Piwowarczyk Michał
Piwowarski Hubert
Ręczkowska Agnieszka
Rolka Bartosz
Straszak Ewa
Syrek Aleksandra
Szarek Magdalena
śladowski Kamil
Winiarski Tomasz
Żurek Marta


Rok 2007

Klasa 3a
Bijak Edyta
Bijak Mateusz
Bijak Piotr
Bożek Łukasz
Chyży Tomasz
Cyganek Sławomir
Czaderska Katarzyna
Duda Edyta
Dziura Weronika
Florkiewicz Karolina
Galińska Małgorzata
Kalemba Justyna
Kruszec Katarzyna
Kucharski Mirosław
Kupski Andrzej
Kwiatkowska Joanna
Lech Paulina
Łazarczyk Magdalena
Majewska Agnieszka
Nawrat Wiktor
Piega Piotr
Raj Ewa
Reszka Katarzyna
Sepielak Marcin
Sepielak Małgorzata
Sroga Agnieszka
Szpunar Natalia
Świetla Karolina
Tomczyk Mariusz
Wachacka Magdalena
Więcławek Klaudia

Klasa 3 b
Błaszczykiewicz Michał
Cęcek Dawid
Chruściel Agnieszka
Cieślik Wioletta
Czubala Ilona
Glanas Mateusz
Kabza Kornelia
Konieczna Sylwia
Kowalczyk Klaudia
Kubik Małgorzata
Latos Justyna
Łysek Michał
Malara Jolanta
Malinowska Katarzyna
Molenda Magdalena
Musiał Karina
Musiał Mateusz
Nitwinko Ewa
Nowak Kamil
Paterek Monika
Pieczara Magdalena
Piega Anna
Połcik Barbara
Pycia Dominika
Regucka Katarzyna
Rolka Iwona
Solecka Joanna
Sołek Iwona
Stachurska Kamila
Szot Monika
Wolny Bartosz
Zielińska Magdalena

Klasa 3c
Baca Monika
Bogacz Mariola
Brodowicz Justyna
Butmanowicz Debora
Cetera Magdalena
Dela Joanna
Dzidowski Kamil
Gąsior Katarzyna
Głąb Joanna
Grudzień Anita
Kaczmarczyk Katarzyna
Kolbiarz Irmina
Konderak Marta
Kopeć Paulina
Majcher Monika
Mazur Bernadetta
Miska Ewelina
Owczarski Bartłomiej
Pajda Agnieszka
Pasternak Monika
Polanowska Ewa
Skrzydlewski Wiktor
Smulska Anna
Syska Paulina
Szarek Aneta
Szczepka Aneta
Śliwoń Anna
Włosowicz Michał
Wrona Paulina
Zynek Aleksandra


Klasa 3d
Basoń Monika
Bateńczyk Paulina
Biała Iwona
Byczek Sylwia
Dyrda Anna
Filipek Piotr
Garus Katarzyna
Gołda Monika
Gorczyca Paulina
Grela Marta
Kałużna Marika
Komenda Paulina
Koterwa Beata
Kowalska Agnieszka
Kozik Dominika
Krochmal Kinga
Kwiatkowska Jolanta
Kwiatkowska Marta
Majchrowska Karolina
Michta Iwona
Piceluk Paweł
Piwowarski Tomasz
Rachwał Judyta
Romanek Katarzyna
Słonka Klaudia
Socha Agnieszka
Szarek Anna
Szyguła Karolina
Uchto Malwina
Wojdyło Sebastian
Wojtas Sara
Wójtowicz Katarzyna

Klasa 3e
Barczyński Piotr
Boligłowa Karolina
Borkowski Paweł
Borowicz Beata
Chorążykiewicz Marek
Cierpisz Joanna
Domagała Katarzyna
Doniec Paulina
Gola Mateusz
Gorajczyk Magdalena
Grządziel Anna
Kaciński Michał
Kopeć Anna
Krzyżek Paweł
Łysek Mateusz
Machejek Karol
Młyńska Marta
Nitwinko Grzegorz
Ozdoba Maciej
Piekarczyk Artur
Pycia Marcin
Skucha Michał
Sobol Adrian
Sroga Sebastian
Szastak Łukasz
Szyniec Agnieszka
Tochowicz Mateusz
Zdechlik Grzegorz
Zegan Michał
Żądło Sebastian
Żebrak Piotr

Klasa 3 f
Broda Monika
Chuchro Michał
Chwastek Anna
Cielesta Paweł
Cybuch Katarzyna
Dziuba Blanka
Eksner Tomasz
Filipowska Sylwia
Gajda Justyna
Gola Arkadiusz
Jagiełło Jolanta
Kajdy Grzegorz
Kałwa Barbara
Kącki Przemysław
Klimczyk Paula
Kot Rafał
Kuc Agnieszka
Lewinowska Justyna
Maj Tomasz
Mierzwa Mateusz
Musiał Agnieszka
Nocoń Magdalena
Owczarski Orest
Pajda Anna
Piętka Piotr
Płoszaj Mateusz
Soczówka Łukasz
Szczepka Marcin
Szewczyk Angelika
Szyba Małgorzata
Tarko Barbara
Twardowski Piotr


Rok 2008

Klasa 3a

Bijak Magdalena
Chac Artur
Czarnocka Paulina
Farmas Sebastian
Florek Przemysław
Gąsior Ewa
Gołąb Piotr
Gumula Jakub
Janus Justyna
Kajdy Agnieszka
Kańska Ewa
Kieljan Ewelina
Kolano Ewelina
Kozera Michał
Król Elwira
Lis Przemysław
Majewski Damian
Malara Mariola
Molenda Anna
Mucha Grzegorz
Nowak Martyna
Paterek Mariola
Rabiańska Weronika
Rojek Malwina
Samborski Konrad
Słota Joanna
Strzelec Sławomir
Szarek Aneta
Szczepara Robert
Szczupak Anita
Toczek Paweł
Urbański Tomasz




Klasa 3b

Bielaś Kinga
Błaut Paulina
Bogusz Marlena
Boligłowa Łukasz
Brodowicz Tomasz
Cholewa Magdalena
Cygan Patrycja
Cyganek Marcin
Dudzińska Beata
Gajos Magdalena
Grudzień Anna
Hałat Małgorzata
Janus Joanna
Jurek Rafał
Kałwa Monika
Kilian Paulina
Kłysińska Karolina
Kowalska Sylwia
Lupa Klaudia
Micyk Angelika
Mielus Julia
Nasińska Joanna
Niedziela Joanna
Nowaczek Małgorzata
Nowak Piotr
Nowakowski Grzegorz
Orczyk Edyta
Piechota Tomasz
Popiel Paweł
Robakowska Anna
Rolka Weronika
Seweryn Dorota
Ślusarczyk Przemysław
Wojas Katarzyna
Soboń Kamil
Klasa 3c

Beliczyńska Ewa
Borgiasz Ewa
Curyło Justyna
Deć Ewa
Dubielak Klaudia
Dworak Katarzyna
Gola Iwona
Gola Joanna
Grela Justyna
Hausner Piotr
Jędras Karolina
Kania Agnieszka
Kowal Justyna
Kowalczyk Magdalena
Kozieł Agnieszka
Kozioł Monika
Krzywda Paulina
Kubuśka Piotr
Oczkowicz Agnieszka
Ożóg Joanna
Pawłowska Magdalena
Ptak Joanna
Rosół Paweł
Sowa Małgorzata
Strzelec Tomasz
Suszek Przemysław
Szarek Anna
Szopa Magdalena
Szot Monika
Szuba Michał
Wypych Wojciech
Zdeb Klaudia
Żebrak Aleksandra


Klasa 3d

Adamusik Elżbieta
Aksamit Magdalena
Boczkowska Monika
Bogacz Regina
Brustman Weronika
Bucki Maksym
Dąbrowska Mariola
Dominiak Paulina
Dróżdż Jolanta
Garnek Joanna
Garus Magdalena
Kowalska Sylwia
Krawiec Anna
Kwiecień Ewa
Łach Urszula
Madej Mariola
Mazur Klaudia
Migza Agnieszka
Molenda Weronika
Nowak Klaudia
Nowak Joanna
Piotrowska Karolina
Piotrowska Katarzyna
Pitas Izabella
Popiel Joanna
Rał Roksana
Robakowska Olga
Rusnarczyk Sabina
Słomska Magdalena
Smutek Anna
Stankowski Łukasz
Starnawska Katarzyna
Tabor Karolina
Uchto Jakub
Wasik Kamil
Wolna Urszula

Klasa 3e



Augustyńska Patrycja
Błach Joanna
Deńca Piotr
Filipek Tomasz
Groszewski Piotr
Guzik Bartosz
Haluch Joanna
Horyń Konrad
Kabalak Anna
Kalinowska Barbara
Komenda Jan
Kosałka Elżbieta
Król Agnieszka
Malmon Marta
Mrozowski Bartosz
Nitwinko Kamil
Oczkowicz Iwona
Papaj Wojciech
Anna Parnak
Pełka Anna
Perek Ewa
Przybyło Sylwia
Ptak Adrian
Rojek Katarzyna
Soczówka Radosław
Solarz Ewa
Stano Jarosław
Stawiarski Michał
Szopa Piotr
Ślęzak Paulina
Ucka Karolina
Zawartka Karol
Zięba Łukasz



Klasa 3f

Adamek Michał
Antosiak Tomasz
Basoń Paweł
Bożek Rafał
Cegła Przemysław
Chwastek Dominik
Dąbrowska Ewelina
Horyń Patrycja
Janiszewski Patryk
Jurkowski Piotr
Jurkowski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kucharz Beata
Kula Marcin
Kurczych Monika
Kwadrans Anna
Kyzioł Dominik
Łysek Grzegorz
Milewska Anna
Paryż Łukasz
Piwowarczyk Edyta
Podsiadło Łukasz
Ptak Jacek
Roch Krzysztof
Scelina Mariusz
Szarek Agata
Szpunar Michał
Tabor Szymon
Wajda Szymon
Wrzesień Katarzyna
Włodarczyk Michał

Rok 2009

Klasa 3a
wychowawca: G.Lasota

1.Balcer Kamil
2.Bazela Justyna
3.Byszewska Małgorzata
4.Chwastek Elżbieta
5.Cyganek Agata
6.Czekaj Marlena
7.Florkiewicz Wioletta
8.Górska Inga
9.Jurek Anna
10.Jurkowska Justyna
11.Kawa Michał
12.Kolasa Judyta
13.Kolasa Mateusz
14.Komenda Wiktor
15.Konieczna Katarzyna
16.Konieczna Lena
17.Kucharska Barbara
18.Kupczyński Dawid
19.Kupska Katarzyna
20.Manterys Kalina
21.Mielińska Anna
22.Mirowska Agnieszka
23.Mucha Monika
24.Mucha Renata
25.Niżańska Beata
26.Nowacki Łukasz
27.Pasternak Katarzyna
28.Peroń Ewa
29.Peroń Izabela
30.Pluta Klaudia
31.Pluta Monika
32.Ptak Agnieszka
33.Schab Justyna
34.Sepielak Karol
35 Węgrzynowicz Katarzyna

Klasa 3b
wychowawca: D.Reroń

1.Badowski Damian
2.Badowski Łukasz
3.Będkowski Michał
4.Błaut Aleksandra
5.Bogacz Sylwia
6.Byrdy Magdalena
7.Czubala Katarzyna
8.Dąbrowski Kamil
9.Donabidowicz Ewelina
10.Dorman Izabela
11.Jamrocha Ewa
12.Kolbiarz Dominika
13.Kruczek Edyta
14.Krupa Kamil
15.Kwiecień Andrzej
16.Lasak Norbert
17.Lasek Dominika
18.Laskowski Emil
19.Misiak Marzena
20.Nastarowski Mateusz
21.Nowak Angelika
22.Nowak Katarzyna
23.Olesiński Marcin
24.Pieczyrak Sebastian
25.Piotrowski Tomasz
26.Skucha Joanna
27.Słowińska Monika
28.Świerczek Joanna
29.Węglarz Monika
30.Żebrak Justyna

Klasa 3c
wychowawca: D.Dziura

1.Bac Anita
2.Białek Agnieszka
3.Borowska Katarzyna
4.Drop Małgorzata
5.Florek Ewa
6.Gądek Urszula
7.Jasłowski Piotr
8.Koenig Katarzyna
9.Kowal Monika
10.Król Klaudia
11.Krzywda Karolina
12.Leks Magdalena
13.Łukawska Katarzyna
14.Malżycka Paulina
15.Mordziołek Agnieszka
16.Musiał Angelika
17.Naziemiec Anna
18.Pieczyrak Justyna
19.Siudak Klaudia
20.Słowińska Justyna
21.Smok Marcin
22.Soczówka Anna
23.Sokół Wiktor
24.Strzelec Maria
25.Strzelec Wiktoria
26.Szczepka Agata
27.Szopa Anna
28.Tarapacz Ewelina
29.Wójcik Agnieszka
30.Wysocka Ewa
31.Zdeb Joanna
32.Zielonka Eliza

Klasa 3d
wychowawca: R.Oleksy

1.Adamczyk Małgorzata
2.Banasiewicz Ewelina
3.Bielecka Paulina
4.Brachaczek Karolina
5.Broda Justyna
6.Chuchro Aleksandra
7.Dłubacz Paulina
8.Doniec Milena
9.Filus Aneta
10.Galas Ilona
11.Gąsiorowska Liliana
12.Gołuszka Justyna
13.Hołda Aleksandra
14.Janicka Magdalena
15.Janus Mariusz
16.Komenda Anna
17.Kowal Maria
18.Król Katarzyna
19.Król Łukasz
20.Kyzioł Monika
21.Maj Michał
22.Maœlanka Paula
23.Midro Dariusz
24.Mikuła Paulina
25.Musiał Małgorzata
26.Nitwinko Marta
27.Skóra Krystian
28.Skwara Paulina
29.Socha Katarzyna
30.Stąpała Agnieszka
31.Stępień Katarzyna
32.Stępień Paulina
33.Sudański Damian
34.Szarek Barbara
35.Szostak Dorota
36.Śliwa Małgorzata
37.Wójcik Edyta

Klasa 3e
wychowawca: W.Borucki

1.Bartela Ewa
2.Bazela Dominika
3.Bogacz Karol
4.Cichy Bogdan
5.Dyktyński Mateusz
6.Fidali Filip
7.Gugała Mateusz
8.Jeżów Katarzyna
9.Jodłowski Michał
10.Kajdy Alicja
11.Kiełtyka Szymon
12.Kruszec Arkadiusz
13.Łojewski Jakub
14.Marczewski Michał
15.Markiewicz Karol
16.Michalkiewicz Damian
17.Natkaniec Łukasz
18.Nowak Julita
19.Olesińska Greta
20.Pluta Rafał
21.Półtorak Ewelina
22.Roch Szymon
23.Sęk Krzysztof
24.Skóra Łukasz
25.Skrzypczyk Wojciech
26.Strzeszkowska Aneta
27.Sumera Joanna
28.Szczudło Dariusz
29.Szmigielski Piotr
30.Szymanek Damian
31.Tkaczewski Wojciech
32.Wolka Paweł
33.Zięba Dominik
34.Żaba Monika

Klasa 3f
wychowawca: D.Idzik

1.Bińczyk Justyna
2.Byczek Przemysław
3.Gola Adrian
4.Kopeć Dariusz
5.Kostrzewa Mateusz
6.Kozińska Żaneta
7.Krzywda Magdalena
8.Kuczma Wojciech
9.Kupczyk Justyna
10.Kwiatek Daniel
11.Nowak Mateusz
12.Oleksy Wiktoria
13.Ostrowski Bogdan
14.Paczyński Marcin
15.Piotrowski Szymon
16.Pluta Aleksandra
17.Pogłódek Agnieszka
18.Romański Paweł
19.Słuszniak Martyna
20.Socha Zbigniew
21.Sokół Rafał
22.Tarapacz Marcin
23.Węgiel Karolina

Rok 2010

Klasa 3a
wychowawca: Z.Lasota

1.Brzeszcz Martyna
2.Bugaj Anna
3.Czech Agnieszka
4.Florek Agnieszka
5.Florkiewicz Agnieszka
6.Gajos Agnieszka
7.Gądek Damian
8.Gołąb Piotr
9.Gorczyca Eliza
10.Gryc Aleksandra
11.Jasińska Monika
12.Jędras Katarzyna
13.Józkowicz Szymon
14.Kasprzyk Karolina
15.Kozieł Angelika
16.Król Sebastian
17.Kwiatkowska Kinga
18.Kwiatkowska Monika
19.Marzec Katarzyna
20.Micyk Agata
21.Mrozowska Kasjana
22.Pabiś Patrycja
23.Ptak Szymon
24.Sabuda Szymon
25.Skóra Paulina
26.Słaby Sylwia
27.Sobala Angelika
28.Stąpała Sylwia
29.Szczepka Anna
30.Szczęśniak Joanna
31.Zięba Kamil
32.Zięba Sylwia

Klasa 3b
wychowawca: R.Ryłko

1.Balik Grzegorz
2.Byczek Mariola
3.Cholewa Marzena
4.Czech Angelika
5.Czubala Justyna
6.Domagała Angelika
7.Dudek Karol
8.Grabowska Sylwia
9.Jurek Nina
10.Łoś Katarzyna
11.Madetko Karolina
12.Marzec Paulina
13.Micek Magdalena
14.Morawski Michał
15.Nocoń Justyna
16.Pawłowska Agnieszka
17.Pazera Grzegorz
18.Pietrasik Agnieszka
19.Pypno Marta
20.Rosa Justyna
21.Rosół Karolina
22.Szaleniec Piotr
23.Tabor Zuzanna
24.Wawrów Iwona

Klasa 3c
wychowawca: A.Micyk

1.Bac Marta
2.Dudzińska Justyna
3.Gajos Małgorzata
4.Gajos Paweł
5.Gola Justyna
6.Grzywnowicz Katarzyna
7.Jodłowska Joanna
8.Kaczorowska Anita
9.Kania Katarzyna
10.Karwat Agnieszka
11.Krochmal Anna
12.Kusarek Katarzyna
13.Małysa Agnieszka
14.Massalska Karolina
15.Michalak Magda
16.Nowak Justyna
17.Piec Justyna
18.Piec Kinga
19.Podyma Daria
20.Pypno Dominika
21.Skwara Roksana
22.Sławińska Paulina
23.Stawiarska Magdalena
24.Szafran Magdalena

Klasa 3d
wychowawca: K.Gajos

1.Adamek Łukasz
2.Banaszek Aleksandra
3.Biedrzyński Adrian
4.Bogacz Aleksandra
5.Czarnecka Aleksandra
6.Dedo Konrad
7.Dłubacz Daria
8.Donabidowicz Anna
9.Doniec Patrycja
10.Dudek Joanna
11.Gajos Wojciech
12.Gąsior Katarzyna
13.Gumula Kinga
14.Jagiełka Anna
15.Kowalczewski Adam
16.Krzykawska Katarzyna
17.Kumon Magdalena
18.Łebek Emil
19.Łyczko Paulina
20.Mikołajczyk Adrianna
21.Mucha Iwona
22.Musiał Jakub
23.Piechulska Aneta
24.Piwowarska Ewelina
25.Piwowarska Katarzyna
26.Rzemieniec Judyta
27.Saracka Edyta
28.Sęk Agnieszka
29.Sobota Mariola
30.Sobota Piotr
31.Strycharz Katarzyna
32.Tomaszczyk Olga
33.Tomczyk Anita
34.Warchoł Marceli
35.Wiorek Kamil
36.Żurowicz Joanna

Klasa 3e
wychowawca: D.Rogalska

1.Balik Jarosław
2.Borowiec Mateusz
3.Dąbrowski Marcin
4.Dzióbdziela Paulina
5.Filipek Tomasz
6.Grudzień Szymon
7.Jamroży Paulina
8.Kobyłka Dawid
9.Kwiecień Anna
10.Lepiarz Piotr
11.Łapiński Maciej
12.Milejski Piotr
13.Mucha Paweł
14.Nowak Mariola
15.Nowak Patrycja
16.Nowakowski Maciej
17.Paczyńska Katarzyna
18.Paschek Szymon
19.Pasternak Mateusz
20.Piechowicz Edyta
21.Pluta Paweł
22.Rachwał Justyna
23.Rok Katarzyna
24.Sadowy Łukasz
25.Sąsiek Marcin
26.Słota Elżbieta
27.Słuszniak Kamil
28.Spiechowicz Łukasz
29.Stercuła Paweł
30.Szarek Monika
31.Szostak Maciej
32.Szulc Artur
33.Trefon Krzysztof
34.Wileczek Katarzyna
35.Wrzesień Patryk
36.Żabicki Paweł

Klasa 3f
wychowawca: B.Jędrychowska

1.Bakiewicz Paulina
2.Bar Joanna
3.Bąk Dawid
4.Bielecki Wojciech
5.Bieniek Sylwia
6.Budziosz Amanda
7.Bugaj Damian
8.Dąbrowski Tomasz
9.Dobrzańska Paulina
10.Drabik Iwo
11.Filipek Małgorzata
12.Gawin Katarzyna
13.Gumula Szymon
14.Jeżów Estera
15.Krzyżyk Michał
16.Książek Karol
17.Książek Piotr
18.Kuchta Amadeusz
19.Kwiecień Adam
20.Lewantowicz Mateusz
21.Magiera Mateusz
22.Maj Jędrzej
23.Manterys Łukasz
24.Mierzwa Tomasz
25.Morzonek Patryk
26.Nowińska Marta
27.Olewiński Paweł
28.Pachoł Karol
29.Paluch Justyna
30.Pasek Agata
31.Pierzchała Paweł
32.Pluta Justyna
33.Płatek Mateusz
34.Płowińska Karolina
35.Solarz Łukasz
36.Stanecki Piotr


Rok 2011

Klasa 3a

1.Adamek Katarzyna
2.Basa Katarzyna
3.Bogusz Karolina
4.Boligłowa Katarzyna
5.Cichopek Barbara
6.Gębala Klaudia
7.Gortal Paweł
8.Herian Monika
9.Kłak Aleksandra
10.Kłysińska Paulina
11.Kowal Sylwia
12.Łabęcka Paula
13.Łysek Anna
14.Musiał Anna
15.Natkaniec Ewa
16.Niklewicz Magdalena
17.Nowak Aleksandra
18.Paluch Aleksandra
19.Pazera Justyna
20.Ptak Justyna
21.Rolka Joanna
22.Sepielak Wojciech
23.Seredyka Michał
24.Skóra Ilona
25.Stokłosa Justyna
26.Szarek Joanna
27.Szmer Katarzyna
28.Tabor Anna
29.Wachacka Karolina
30.Widawska Paulina
31.Wójtowicz Natalia
32. Zapart Żaneta


Klasa 3b

1.Banasiewicz Mateusz
2.Brożek Oliwia
3.Cież Szymon
4.Janus Gabriela
5.Kałuziński Konrad
6.Maciejczyk Tomasz
7.Maj Paweł
8.Mikołajczyk Kacper
9.Miska Magdalena
10.Mucha Marzena
11.Natkaniec Tomasz
12.Nocuń Patrycja
13.Nowacka Ewelina
14.Nowak Anna
15.Nowakowska Małgorzata
16.Ozga Beata
17.Płatek Mateusz
18.Solarz Krzysztof
19.Sroga Justyna
20.Szczepka Agnieszka
21.Tabaka Magdalena
22.Witkowska Dominika
23.Włodarczyk Alina
24.Zdechlik Marlena

Klasa 3c

1.Atłas Anita
2.Bała Monika
3.Bałazy Weronika
4.Banach Klaudia
5.Brożek Katarzyna
6.Cop Danuta
7.Dzióbdziela Ewelina
8.Horyń Karolina
9.Jamrocha Ewelina
10.Kania Magdalena
11.Kowal Angelika
12.Krochmal Agnieszka
13.Król Katarzyna
14.Kubit Martyna
15.Lenard Anna
16.Mierzejewska Angelika
17.Mosna Justyna
18.Oczkowicz Katarzyna
19.Owczarska Justyna
20.Piasecka Dominika
21.Piętka Grzegorz
22.Piotrowska Maria
23.Pluta Magdalena
24.Płoszaj Magdalena
25.Przybyła Justyna
26.Raj Marlena
27.Sewioł Wioleta
28.Sobol Joanna
29.Strzelec Karolina
30.Szuba Justyna
31.Szwaja Joanna
32.Szwej Anna
33.Tarapacz Agnieszka
34.Zięba Elżbieta


Klasa 3d

1.Barańska Magdalena
2.Bielińska Anita
3.Dąbrowska Justyna
4.Dudzińska Magdalena
5.Grzyb Łukasz
6.Grzywnowicz Maciej
7.Korzeniowska Karolina
8.Kotnis Eliza
9.Kuc Maria
10.Kurczych Wojciech
11.Łój Paulina
12.Motyka Katarzyna
13.Mucha Sara
14.Nowińska Kamila
15.Opiłka Piotr
16.Pazera Mateusz
17.Perek Katarzyna
18.Piotrowska Katarzyna
19.Popiel Aleksandra
20.Pycia Mateusz
21.Regucka Jagoda
22.Skotnicki Maciej
23.Soboń Joanna
24.Sonik Barbara
25.Sroga Agnieszka
26.Szewczyk Anita
27.Szot Marta
28.Walczak Ewelina
29.Wilk Małgorzata
30.Wyżykowska Aleksandra
31.Zdechlik Patrycja
32.Zych Ewa
33.Żebrak Weronika


Klasa 3e

1.Augustyn Michał
2.Białota Malwina
3.Czekaj Katarzyna
4.Dela Ewa
5.Doniec Dawid
6.Dziedzic Piotr
7.Gaweł Alicja
8.Grudzień Michał
9.Grzywnowicz Natalia
10.Kłuciński Krystian
11.Kmita Michał
12.Konieczny Kamil
13.Kwiecień Kamil
14.Kwiecień Natalia
15.Laskowski Karol
16.Maciejczyk Tomasz
17.Misiek Joanna
18.Molęda Justyna
19.Molęda Wojciech
20.Nasiek Paweł
21.Nowak Grzegorz
22.Perzyńska Weronika
23.Piegza Paulina
24.Piwowarczyk Joanna
25.Płonka Michał
26.Rał Przemysław
27.Słomski Marcin
28.Soczówka Agnieszka
29.Szmigielski Dawid
30.Waligóra Łukasz
31.Wydmański Paweł
32.Ziębliński Damian

Klasa 3f

1.Bała Wojciech
2.Błasik Bartosz
3.Borowiec Katarzyna
4.Czekaj Joanna
5.Depta Magdalena
6.Dyduch Tomasz
7.Dziodzio Filip
8.Jakubas Izabela
9.Kopeć Joanna
10.Kowalski Krzysztof
11.Kozioł Wiktor
12.Krupa Adrian
13.Kupczyk Jacek
14.Łojewska Izabela
15.Molenda Katarzyna
16.Nastarowska Monika
17.Nowak Wojciech
18.Nowiński Andrzej
19.Pieczara Maciej
20.Piszcz Barbara
21.Piwowarski Łukasz
22.Samek Anna
23.Sęk Anna
24.Stachurka Joanna
25.Szaleniec Piotr
26.Szarek Kamil
27.Szyba Tomasz
28.Włudarz Sylwia
29.Zawartka Joanna
30.Zyguła Małgorzata
31.Żabicki Konrad
32.Żądło Edyta


Rok 2012

Klasa 3a

1 Abramczyk Maria
2 Beneś Justyna
3 Białach Justyna
4 Chałat Karolina
5 Ciempka Aneta
6 Ciepielak Martyna
7 Cygnarowska Agata
8 Duda Joanna
9 Dudek Magdalena
10 Gil Aleksandra
11 Grudzień Wojciech
12 Horyń Paulina
13 Jędrychowski Maciej
14 Kamiński Adrian
15 Kita Katarzyna
16 Kowal Agnieszka
17 Kowalska Agnieszka
18 Kwapień Olga
19 Marchewka Daniel
20 Michta Aleksandra
21 Molęcki Karol
22 Mosna Tomasz
23 Pilszak Jan
24 Przeździk Karol
25 Ragan Anna
26 Rosa Paweł
27 Sendor Karolina
28 Skucha Estera
29 Stasiurka Aleksandra
30 Sudański Grzegorz
31 Szywalska Monika
32 Toczek Katarzyna
33 Twaróg Agata
34 Urbańska Anna
35 Wierzba Marta
36 Wilk Ewelina


Klasa 3c

1 Bielka Joanna
2 Borowska Zuzanna
3 Brustman Mikołaj
4 Charczuk Tomasz
5 Deć Paulina
6 Foryś Marta
7 Gajos Anna
8 Garus Magdalena
9 Gądek Kamil
10 Gołąb Ewelina
11 Klimczyk Ewa
12 Korzeniowska Paulina
13 Koszut Grażyna
14 Kowal Justyna
15 Kowal Katarzyna
16 Kowalczyk Joanna
17 Kowalska Agata
18 Lubarska Martyna
19 Mucha Marek
20 Pawlik Agnieszka
21 Piotrowska Małgorzata
22 Płaczek Marta
23 Polanko Karolina
24 Skuta Agnieszka
25 Słota Żaklin
26 Smolińska Klaudia
27 Stryczek Iwona
28 Surzyn Karolina
29 Szczepka Magdalena
30 Trybulec Ewelina
31 Zbień Karolina


Klasa 3d

1 Arnold Paweł
2 Banach Paweł
3 Baran Dominik
4 Bujak Szymon
5 Czekaj Martyna
6 Gajos Przemysław
7 Grela Ewelina
8 Jarno Bianka
9 Kita Anna
10 Kocel Justyna
11 Kolano Karolina
12 Kopeć Szymon
13 Krzyżek Justyna
14 Kuchna Anna
15 Łyczko Eryk
16 Maciejczyk Katarzyna
17 Malewska Izabela
18 Molenda Marek
19 Mól Magdalena
20 Musiał Edyta
21 Natkaniec Patryk
22 Pazera Roksana
23 Pengiel Weronika
24 Pilak Agnieszka
25 Pycia Sebastian
26 Relidzińska Magdalena
27 Suchecka Agnieszka
28 Szczepara Sylwia
29 Tasak Sylwia
30 Tobała Katarzyna
31 Zdeb Agata
32 Żydaczewska Monika


Klasa 3e

1 Balicki Jan
2 Beneś Tomasz
3 Dratwiński Daniel
4 Gaweł Maciej
5 Gądek Krzysztof
6 Gierat Mateusz
7 Gromadzki Adrian
8 Indycka Natalia
9 Jaźwiec Radosław
10 Kądziołka Monika
11 Kluzek Mateusz
12 Kobińska Mariola
13 Kozieł Katarzyna
14 Kuc Katarzyna
15 Kula Krystian
16 Kyzioł Krzysztof
17 Miłek Adam
18 Molenda Hubert
19 Oczkowicz Łukasz
20 Pazera Marek
21 Peroń Michał
22 Płonka Michał
23 Połcik Adam
24 Rok Monika
25 Rup Justyna
26 Sęk Magdalena
27 Sęk Mateusz
28 Słoma Grzegorz
29 Soczówka Monika
30 Szatkowski Łukasz
31 Szczęśniak Michał
32 Szewczyk Szymon
33 Śliwa Urszula
34 Żaba Anna


Klasa 3f

1 Bac Agata
2 Dróżdż Radosław
3 Dunal Szymon
4 Filipek Wojciech
5 Gładysz Lucyna
6 Gołuszka Bartosz
7 Hylewski Kamil
8 Idzik Katarzyna
9 Jurkowska Olga
10 Kapek Damian
11 Kazibucka Paulina
12 Kobylec Karolina
13 Kordas Łukasz
14 Kowalczyk Marta
15 Machejek Grzegorz
16 Malinowski Dariusz
17 Mikuła Monika
18 Misior Piotr
19 Miszczyk Dawid
20 Molęda Paulina
21 Mucha Justyna
22 Piątek Daria
23 Rak Małgorzata
24 Słota Michał
25 Stokłosa Małgorzata
26 Sumera Michał
27 Szarek Magdalena
28 Szrejder Karolina
29 Tabor Tomasz
30 Wiorek Justyna
31 Wlazło Wit
32 Wypych Piotr
33 Zając Karolina
34 Żak Sebastian

Rok 2013
Klasa 3a

1 Barańska Katarzyna
2 Bazela Małgorzata
3 Borgiasz Klaudia
4 Ciuła Paulina
5 Czech Aleksandra
6 Domagała Aleksandra
7 Dragan Małgorzata
8 Głowacz Milena
9 Janus Katarzyna
10 Karpierz Karol
11 Kłak Joanna
12 Kmiecik Anna
13 Książek Magdalena
14 Laskowska Aleksandra
15 Łach Olga
16 Łagosz Katarzyna
17 Łysek Tomasz
18 Majewska Weronika
19 Malewska Kinga
20 Michta Anna
21 Musiał Klaudia
22 Oczkowicz Aneta
23 Oczkowicz Karolina
24 Oleksy Hubert
25 Paterek Radosław
26 Pilniak Anna
27 Płonka Oliwia
28 Ragan Paulina
29 Rał Mateusz
30 Regucka Karolina
31 Rosół Anna
32 Starek Justyna
33 Strzelec Łukasz
34 Wasik Aleksandra
35 Wysocka Anna
36 Zimosz Sylwia
Klasa 3b

1 Andryjiszyn Michał
2 Balec Łukasz
3 Bijak Marcin
4 Bogdan Angelika
5 Chwastek Angelika
6 Czekaj Konrad
7 Dębowska Karolina
8 Dorman Karolina
9 Dudziński Paweł
10 Gajda Marzena
11 Gajda Klaudia
12 Głuszkowski Łukasz
13 Grabowska Karolina
14 Janczyk Justyna
15 Janicka Aleksandra
16 Jurga Tomasz
17 Kowalska Anna
18 Krupa Karolina
19 Madetko Rafał
20 Mentel Justyna
21 Micuła Katarzyna
22 Mirowska Joanna
23 Mucha Karolina
24 Muszyńska Agnieszka
25 Pluta Bartosz
26 Pogłódek Katarzyna
27 Rdest Paweł
28 Seredyka Katarzyna
29 Sęk Justyna
30 Stypka Joanna
31 Szwaczka Teresa
32 Tomczyk Katarzyna
33 Żaba Elżbieta
34 Żak Aleksandra
35 Żurek Kamil
Klasa 3c

1 Bierowiec Klaudia
2 Cielesta Anna
3 Dedo Dominika
4 Domagała Damian
5 Domagała Justyna
6 Dróżdż Katarzyna
7 Dziwosz Piotr
8 Gajos Przemysław
9 Idzik Anna
10 Jaworska Agata
11 Kara Ola
12 Kita Joanna
13 Kopeć Anna
14 Kozieł Diana
15 Kubik Szymon
16 Kusarek Agnieszka
17 Molenda Ewelina
18 Mucha Dominik
19 Niklewicz Joanna
20 Nocuń Mateusz
21 Nowak Marta
22 Oczkowicz Krzysztof
23 Oczkowicz Paulina
24 Piotrowska Sylwia
25 Piwowarczyk Izabela
26 Powroznik Anna
27 Radzioch Karol
28 Skóra Karolina
29 Sławska Aneta
30 Strój Karolina
31 Szymanek Monika
32 Włosek Anna
33 Żądło Malwina
Klasa 3d

1 Banasiewicz Michał
2 Brożek Magdalena
3 Butmanowicz Jakub
4 Dąbrowska Anna
5 Doniec Klaudia
6 Duda Piotr
7 Filip Szymon
8 Gacek Aleksandra
9 Gadzina Aleksandra
10 Gąsiorowska Ewelina
11 Gibek Justyna
12 Gołąbek Katarzyna
13 Jankowski Kamil
14 Janus Aleksandra
15 Jaskulska Joanna
16 Jedliński Wojciech
17 Konderak Monika
18 Krawczyk Kamila
19 Krawczyk Magdalena
20 Lewiński Piotr
21 Magiera Wojciech
22 Mucha Dominika
23 Oczkowicz Agata
24 Pacia Paulina
25 Pasternak Kinga
26 Perzyńska Małgorzata
27 Piec Kamil
28 Pypłacz Konrad
29 Rojek Karolina
30 Szlachowska Katarzyna
31 Wadowska Marzena
32 Wolna Aleksandra
33 Wójcikowska Angelika
34 Zięba Dominika
35 Grojec Aleksandra
Klasa 3e

1 Adamek Damian
2 Banach Karol
3 Dziedzic Tomasz
4 Dziura Joanna
5 Gaweł Bartosz
6 Glaba Marcin
7 Glaba Rafał
8 Grądek Anna
9 Juzaszek Eliza
10 Kadeja Mateusz
11 Kardaszewski Stanisław
12 Kwiecień Krzysztof
13 Majewska Paulina
14 Makowski Michał
15 Mastrzykowski Michał
16 Matias Michał
17 Mazurek Marcin
18 Midro Paweł
19 Misiak Piotr
20 Młyński Mateusz
21 Molenda Przemysław
22 Molęda Paulina
23 Musiał Oskar
24 Nocoń Norbert
25 Piwowarczyk Wojciech
26 Prędki Jakub
27 Pypno Magdalena
28 Sikorska Moinka
29 Sokół Daniel
30 Szałas Klaudiusz
31 Szczepka Michał
32 Szostak Radosław
33 Szwaja Justyna
34 Szymoniak Książek Krzysztof
35 Wasieczko Krzysztof
36 Wydmański Tomasz
Klasa 3f

1 Bugaj Karolina
2 Cencek Gabriela
3 Czarnota Mateusz
4 Czernecki Adrian
5 Dela Klaudia
6 Depta Piotr
7 Dubas Anna
8 Florek Katarzyna
9 Gajos Izabela
10 Gębala Karolina
11 Grzelka Weronika
12 Haba Patrycja
13 Kałużny Rafał
14 Kopeć Daria
15 Kowalczyk Dominika
16 Kwaśna Magdalena
17 Kwiecień Weronika
18 Lepianka Michał
19 Leszczyński Damian
20 Madej Justyna
21 Molenda Patrycja
22 Muszyńska Ilona
23 Nowak Anita
24 Paczyński Paweł
25 Piechowicz Magdalena
26 Pietrasik Krzysztof
27 Skibka Martyna
28 Soczówka Agnieszka
29 Stachurka Monika
30 Stano Paweł
31 Sutor Agnieszka
32 Szarek Monika
33 Zieliński Konrad
34 Żaba Paulina
35 Żabicki Mateusz
36 Żmijewski Domink
avanntos@gmail.com

WERSJA BETA