Pierwszy Dzień Wiosny
Odrobinę spóźniony Pierwszy dzień Wiosny zawitał do naszej szkoły 24 marca. I zrobił to z prawdziwie wiosenną fantazją. Impreza, przygotowana przez Samorząd Szkolny, rozpoczęła się od koncertu zespołu "Też ładnie", po którym przystąpiono do międzypokoleniowego konkursu kulinarnego. Jury w składzie: p. Krzysztof Gajos, p. Witold Borucki i p. Wiosna (Anna Łapińska) przyznało pierwszą nagrodę klasom …



