BYLIŚMY W RYDLÓWCE
Informację o wznowieniu działalności Rydlówki przyjęliśmy z entuzjazmem i w dwa tygodnie po ogłoszeniu otwarcia muzeum wyruszyliśmy do Bronowic. Klasa 3 d wraz z wychowawczynią i nauczycielką j. polskiego odbyła w piątek, 7 grudnia nietypową lekcję. Uczniowie mieli okazję skonfrontować tekst dramatu Stanisława Wyspiańskiego z miejscem, gdzie toczy się akcja ”Wesela”. Można było stanąć w …



