czytaj dalej Damian Dymek zdobył indeks na AGH w olimpiadzie z fizyki!
Damian Dymek zdobył indeks na AGH w olimpiadzie z fizyki!
<b>Damian Dymek</b> - uczeń klasy IIIc ma już indeks Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Startował w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy indeks AGH z fizyki. W olimpiadzie brało udział 549 uczniów szkół średnich z całej Polski. Do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych 464, a do trzeciego przeszło 110 osób. Ostatecznie indeks zdobyło 97 uczniów, którzy …



