czytaj dalej Fizyka da się lubić – nasi uczniowie najlepsi w Polsce!
Fizyka da się lubić – nasi uczniowie najlepsi w Polsce!
Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu organizowanego przez oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Fizycznego w dniu 20 kwietnia, było dla nas dużą niespodzianką. Drużyna w składzie: [b]Wojciech Bogacz, Krystian Podyma, Dominik Romanek i Wojciech Żychowicz [/b] z klasy I c o profilu matematyczno-fizycznym zajęli[b] I miejsce w kategorii: eksperyment.[/b] Ich zadaniem było wyznaczenie wartości przyspieszenia ziemskiego z wykorzystaniem …



