Drodzy Uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją, chciałam Was poinformować o możliwości kontaktu w formie online. Uczniowie,  którzy byli wcześniej w kontakcie psychologicznym ze mną,  kontynuują rozmowy w formie telefonicznej, poprzez czat lub rozmowę online. Ci  spośród Was,  którzy dotychczas nie korzystali z pomocy psychologa szkolnego, a obecnie czują taką potrzebę, mają możliwość skontaktowania się ze mną, poprzez maila.  Zwracam się także do Rodziców naszych uczniów – Państwo również możecie  korzystać z wyżej wymienionej formy kontaktu ze mną. Pozostaję do Państwa dyspozycji. 

Psycholog Agnieszka Burzyńska

Adres e-mail do kontaktu: a.burzynska555@gmail.com

I jeszcze kilka słów, które mogą pomóc przetrwać ten trudny czas:

„Ta pandemia to dobry czas, żeby przejść na filozofię akceptacji. Nie masz co się buntować i wściekać. Nic nie wskórasz, masz do czynienia z czymś, co od Ciebie nie zależy. Nauczenie się akceptacji (co nie znaczy obojętności) dla rzeczy, na które nie mamy wpływu jest miarą dojrzałości” psycholog Ewa Woydyłło – Osiatyńska więcej do przeczytania pod adresem:

https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/nie-masz-co-sie-buntowac-i-wsciekac-masz-do-czynienia-ze-stanem-wyzszej-koniecznosci,261,4556?fbclid=IwAR1dh2aAPs4y7JJndHrkrucTWA_iboG7Miu5djlBeflO0RqhqTHOgF7EaKI