W piątek 24 marca w Domu Kultury oraz na pływalni CKiS w Miechowie odbył się konkurs marynistyczny.

W organizowanym przez LOK Miechów konkursie wystartowało w tym roku 13 zawodników ze szkół średnich naszego powiatu. Tradycyjnie rywalizowali oni ze sobą w czterech konkurencjach: pływaniu na dystansie 50m stylem dowolnym, strzelaniu z broni pneumatycznej na dystansie 10m z postawy stojąc, wiązaniu węzłów na czas oraz teście wiedzy z historii polskiej żeglugi.

W tym roku naszą szkołę reprezentowali:

Oliwia Bazior – 1b, Julia Budzeń – 1b, Kamila Krysa – 2b, Kinga Guzik – 2b, Antoni Jędrzejewski – 1e, Kacper Szumerowski – 3c, Sebastian Pietrzyk – 1f, Antoni Reroń – 1e.

Nagrody przyznawano za wynik indywidualny i zespołowy. W tym roku najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej został Kamil Miłek z ZS nr 2, a uczennica naszej szkoły  Julia Budzeń z klasy 1b zajęła miejsce drugie.

W klasyfikacji zespołowej po zaciętej walce – wygrał zespół z ZS nr 1. Kamila Krysa i Antoni Reroń jako zespół wywalczyli miejsce 2 a Oliwia Bazior i Antoni Jędrzejewski miejsce 3.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyniku na tych ciekawych zawodach.