IMG 5287 1 scaled
IMG 5287 1 scaled

Dawno dawno temu, w nie tak odległej galaktyce myśliwiec LO-1Miechów wyruszył na poszukiwanie nowych uczniów mocy. Podczas tegorocznej promocji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie mieli szansę lepiej poznać naszą szkołę. Wspólne spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiej prezentacji inspirowanej filmem ,,Gwiezdne Wojny”, w której w ciekawy sposób przedstawiliśmy profile klas i pochwaliliśmy się naszymi osiągnięciami. Ósmoklasiści mieli też szansę spróbować swoich sił na tematycznych stoiskach. Przy każdym stoliku czekały na nich różne zadania, za których wykonanie otrzymywali gwiazdki, dające im możliwość na zdobycie  atrakcyjnych nagród. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ,,sweet surprise”, gdzie przy słodkich przekąskach ósmoklasiści mogli porozmawiać z uczennicami naszej szkoły. Dzień promocji minął nam bardzo szybko i mamy nadzieję, że jak najwięcej naszych młodszych kolegów dołączy do nas we wrześniu.

Gabriela Jastrząb

Aleksandra Czapnik

Natalia Syguła