"Jeszcze w zielone gramy…"
Hasło „Jeszcze w zielone gramy” towarzyszy obchodom 110-lecia naszego liceum, przypominając, że mimo upływu lat szkoła wciąż tętni życiem, energią i radością wspólnego tworzenia jej historii.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej dokumentującej obchody jubileuszu 110-lecia szkoły. Prezentowane zdjęcia zatrzymały najważniejsze chwile tego wyjątkowego święta – uroczyste spotkania, występy, wzruszające rozmowy oraz momenty pełne uśmiechu i wspomnień. W kadrach odnaleźć można atmosferę jubileuszu, który połączył uczniów, absolwentów, nauczycieli i przyjaciół szkoły.
Autorką prezentowanych fotografii jest Patrycja Książek – absolwentka naszego liceum (matura, rocznik - 2014), która już po raz kolejny towarzyszy szkolnym wydarzeniom ze swoim aparatem. …




